0 oy
1,963 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından

Kızlar çok kötüyüm Eşimin eski sevgilisi eçime durmadan mesaj atıyor şimdiye kadar eşimin teline girmemisdim .Ama 2 gündür çok sinirli bənde merak edib telefonuna baktım .Eski sevgilisi neden evlendin 1 yıl oldu görüsmeyeli seni çok özledim .O kızı çok mu seviyorsun? yazmış eşimde sen artık geçmişde kaldın yazmıs .Unut beni falan :(.Dünden beri kaşlarım gözlerim sinirden durmadan atıyo  çok kötü oldum kız instaqram hesabından yazmıs eşime dedim ne oluyor bu kim diye .Küs kaldık sonra gönlümü aldı barıştık .Sonra vatsapa girdim İnstagramdan engelleyince Biyerden numarasını bulnus kocamın Ona çocugunun ismini niye bizim düsündüyümüz ismi koymadıgını yazmış Adı Məhəmməd idi Biz isə Sahil qoymusuq adını bebisin .Artıq dayanamadım aradım azıma geleni söyleyip kapattım teli Kasım gözüm atıyor .ÇOK SİNİRLİYİM:angry:

22 Cevaplar

+1 oy
(3,107 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz nisanliyken aynısı başıma geldi. Eski sevgilisi de değil bı aralar görüşmus ama sevgili olmamışlar. Sürekli bana yazdi, eşime yazdı. Eşim sosyal medya hesabını kapattı bu yüzden yeni hesap açmıştı uzun süre sonra bu sefer ona yazdı. Engelledi numarasını buldu ordan da engelledi başka hat almış yine engelledi, arkadaslarindan falan yazdı. Bu sıktı en sonunda eşime demiş nişanlın seni aldatıyor diye. Nişanlım inanmamış çünkü aramızda 2 mahalle var ve biz her gün görüşüyorduk o yüzden inanmadı. Sonra artık hastalık derecesine geldi rahatsız olduk baya. Eşim polise gitti şikayetçi oldu. Polis çağırdı karakola. Bir daha tekrarlarsa içeri alacaz dedi. O zamandan beri rahatsız etmedi. Eğer devam ederse polise gidin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Telfonda engeleme yeri var niye engellemiyor 
(759 puan) tarafından
başka başka numaralardan arıyo :(
tarafından
Hati değiştirsin mihatp olmasin hic bi sekilde ya telfinu acib sovsun
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Allah'ım bu ne arsızlık yarabbim 
(759 puan) tarafından
Asızda ne arsız   1 yıl geçmis hala seviyorum diyor
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bana kalırsa eşinin cevap vermedi bile yanlış çünkü bir kere yüz bulfu ardını kesmeyecek çünkü bi kere cevap verdi bana hep verir kafasına girecek 
(759 puan) tarafından
Kız kafayı takmış
(1,426 puan) tarafından
Olabilir ** havlar havlar susar diye bi laf var oda konuşacak konuşacak susacak bu iş olacak bir iş değil cevap vermeyecek bi kere yapan bir daha yapar
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Midem kalkti yuzsuz kari esin pirim vermediyse eger *** konusur durur 

Bu arada kafama takilan cocugun ismi muhammed ve siz sahil diye mi degistirdiniz
(759 puan) tarafından
Bebisimin adı Sahil Muhammed sevgiliyken düsündü admış
(2,600 puan) tarafından
Muhammed sahil yapin cnm siz onu

Yani esin sevgilisle birlikte begendigi ismi ikinizin bebegine koymuş
(759 puan) tarafından
bən sana anlatamıyorum Bebisin adı Sahil
O kızın koymak istedikleri ad Muhammed (adına kurban olurum isim sahibinin)
(2,600 puan) tarafından
Anlamiyirum bu kiz azmiş qaliba ne alakasi var simdi muhammed ismi herkes koya bilir ne kadar çok konulursa okadar rabbimin hosuna gider

Yani simdi mesaj atinca seni bosayip onu mu alcak esin nerden cesaret buluyo 1 yildir ne *** yiyodu peki ona buna sirnasip karsilik bulamayinca esine sarmis anlasilan
Tabi kiskanclikta olabilir onunla evlenmedi senle evlendi kendini eksik gordu belkide
0 oy
(15,508 puan) tarafından
Her yerden engelleyin bi kere eşinin cevap vermesi bile kıza göre bi umuttur sonuçta yazsin yazsin dursun esin umursamıyor ise geçmişte kaldi diye yazmamali 

Hatta bence bütün sosyal medyayı sıl kullanmayın en temizi 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kiz cok kotu bi durum yelloza bak sen

ama kasim gozum atiyo demissin ya orda gulmektennn karnim agridiii allah seni
(759 puan) tarafından
sinirlendiyimde öyle oluyom kasım kalbim gili zıp zıp atıyo :(
0 oy
(625 puan) tarafından
Bence polise şikayet edin psikolojik bir durum 
(759 puan) tarafından
evet etmeyi düsünüyorum
(2,600 puan) tarafından
Haahahh kiz ona kalsa bu karilarin yuzde 50 si timarhanelik
Psikolojik degimde kari ahlaksiz
(625 puan) tarafından
Bence şikayet etmeli rahatsız ediyor sonuçta vallah normal bir insan yapacağı iş değil
0 oy
(327 puan) tarafından
En azından sizin eşiniz yazmış benim eşimin mesajlari yakaladım otel ayarlayıp sevişme planlari kurmuslar ama kız gelemediği için buluşmamışlar birbirlerini özlediklerini yazmış neler neler
0 oy
(228 puan) tarafından
Instagram niye kullanıyor evli barkli adam kesinlikle karşıyım numarasını değiş otur yerine bide kızla sende konuş terbiyesiz ya
0 oy
(228 puan) tarafından
Bide 1 yıl nasıl oldu çocuğum var diyosun siz evleneli ne kadar oldu ki ne kadardır berabersjnjz 
(759 puan) tarafından
6 aylık bebeyim var kuzum 2 ci yılımızı yeni girdik
(228 puan) tarafından
Ee senle beraberken bu kız da mı vardı
0 oy
tarafından
Neden yüzleşyinki arayıp canım kendini birşey sanar sinir olduğunu görünce daha çok yapar vazgeçmez hiç oralı olmasaydınız o kudururdu
0 oy
(84 puan) tarafından
Okuyunca ben sinirlendim ya telefondan engellesin yada numarasını değiştirsin normalde cevap vermesi bile yanlış geldi bana. 
(84 puan) tarafından
Bence en doğrusu kız mesaj atar atmaz cevap vermeden sana göstermesi olmalıydı
0 oy
tarafından
Biraz daha atarsa şikayet edicem de aramayı kesmezsede karakoldan bir dilekçe ver nasıl kesiyor yazmayı aramayı üzülmemeye çalışın benimde sinirlenince çok çok sinirlenince gözüm atar 
(759 puan) tarafından
sikayet edicem bebeyimi anneme verip gidiyoruz polise
tarafından
En iyisi boşver o sıkılsın sen sıklacağına bebeğinde varmış fazla sinirlenmemeye çalış
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Engelleseymis cevap verme gibi bi zorunlulugu yok ve kocana da trip atacak.bi durum yok kocan yalvarmamis bana yaz diye
(759 puan) tarafından
doru söylüyorsun kuzum ama ona çok kızdım ki cavap vermesen nolurdu ki .Ama bir yandan bana sadık oldugunu anladım
0 oy
(759 puan) tarafından
çok sinir oldum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Masallah ne sabir var sende bacim ben coktan o o......puyu bulup bi guzel ortadan ikiye yirtmistim bile terbiyesiz ya !!!
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kafayı yemiş herhalde evli barkli adami ne diye rahatsız ediyor dengesiz ya 
0 oy
(396 puan) tarafından
Ne kadar sınır oldum ya bu insanlardaki gevşeklik nedir haysiyet denen bsy kalmamış evli çocuklu bi adama yazmak da nedir 
0 oy
(739 puan) tarafından
Töbe haşa oruspumu ne

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 2,784 göst.
29 Mart 2020 Aile kategorisinde QueenSlvya (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 697 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 336 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

377,092 soru

11,285,089 cevap

34,689 kullanıcı

...