0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (777 puan) tarafından

Kızlar oğlum 2 ay 14 günlük. Ve ben lohusadan bu yana Hiç adet görmedim. Ayrıca spiral taktirmayi düşünüyorum O yüzden adet olmayı bekliyorum. Ama bir türlü olmuyorum. Ilk bebeğim ve benim.ilk doğumun tabii. Bilgisizim. Acaba geç mi olunuyor doğum.sonrası adet. Sizlerin kaç gün sonra normal adetimiz başladı. Söyler misiniz<3

9 Cevaplar

0 oy
(9,492 puan) tarafından
4 aydan sonra normale dönmeye başlıyor ama 1 sene kadar olmamak mümkün ve doktorlar normal diyor canım vücut anca toparlanıyor 
(9,492 puan) tarafından
OFF hepimiz diken üstündeyiizz :Dd
(777 puan) tarafından
Aynen yaaa. Sen de mi adet olmayı  bekliyorsun yoksaaaaa
(9,492 puan) tarafından
Valla adam gibi olmuyorm anlamadım ki :D adet olsam icim rahatlayacak oğlum daha 4 aylık çok küçük :D
(777 puan) tarafından
Çok.cok küçük.yaaaa. bana sorsan 10 yıl çocuk düşünmüyorum derim:)))
(9,492 puan) tarafından
Bende en az 5 yıl :))) oğlum bana fazla fazla yetiyor valla rahat rahat ilgilenmek istiyorum onunla bi koşuşturma olmadan
-Reklam-
0 oy
(58,995 puan) tarafından

2 ay mi ;) ben 6 aydir adet olmuyom :ninja:

(777 puan) tarafından
Korktum yaa bir an tekrar hamile miyim diye. Affedersiniz geri çekilme yoluyla korunmaya çalışıyoruz da.
0 oy
(3,867 puan) tarafından
Normal doğum 6. Aydan sonra oldum 
(777 puan) tarafından
Hadi bakalım ben ne zaman olacavuj
0 oy
(2,935 puan) tarafından

Bende daha bugün oldum 5ay bı haftalık oldu :)

(2,935 puan) tarafından
Aynen kızımda tam 3aylikken olmuştum oğluşum da biraz daha gecikti
(777 puan) tarafından
E hadi bakalım.ben ne zaman olacağım. Olayım.da bir an önce gidip sprial taktirayim. Zaman aleyhime işliyor :((
(2,935 puan) tarafından
İnşallah yakın zamanda olursun canım ya haklısın valla kadınların derdi mi bitiyor
(777 puan) tarafından
InşaAllah inşaAllah. Ne kadar garip ya. Önce Allah ım adet olmayayım ne olur hamile kalayım derken bu sefer de olmasın olmasın diye dua ediyorum aaaaaaah ah
(2,935 puan) tarafından
Aynen canım ya ne garip dediğin gibi
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben kırkım çıktıktan sonraki gün adet görmeye başladım. 2 buçuk 3 haftada bir düzenli oldum, şuan doğum yapalı bir buçuk yıl oldu ve hala aynı düzenli devam ediyor. Hamilelikten önce bu kadar düzenli değildi, doğumun faydaları galiba
(777 puan) tarafından
Peki ya beeennnnnn
(291 puan) tarafından
Teyzemin kızı 2 yıl adet olmadı. Emzirmeyi bıraktıktan sonra oldu
0 oy
tarafından
Benm kırkım çıkmadan adet oldum sonradan düzenli olmaya başladım ama gayet normal olmaman o kişiden kişiye değişiyor
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Ayni durumdayiz canim bnde olmuyorum 3 aylik olacak bebegim bilmiyorum bnde
(777 puan) tarafından
Hamilelik olmasın da bebelerimiz daha çok minikkkk
(1,185 puan) tarafından
Aynen aynen
0 oy
(904 puan) tarafından
Kızım beş aylık bebeğim üç aylıkken adet gördüm başka da görmedim canım düzen bozuluyor iyice ne zaman düzelir bilmiyorum
0 oy
(3,471 puan) tarafından
2 sindede 40 ciksr cikmaz oldum bunda 3 aylik olduk hala bisey yok gecemlerde leke degdi bana sevindim oldum diye kesildi hemncecik bennde korktum anammm insallah bisey yoktur ALLAH olmayana versin 
(777 puan) tarafından
Amin amin. Evet benim de öyle minik bir leke oldu ama sonra kesildi yani. Korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 32 göst.
23 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annemin kızıyım (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
10 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Umut Aras'ın annesi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 48 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Badem.98 (574 puan) tarafından soruldu

216,510 soru

5,754,061 cevap

19,450 kullanıcı

...