0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından
Kızlar çok stresliyim ne dusunucegimi ne yapacağımı bilmiyorum bebeğim 41 günlük oldu ama hiç böyle hayal etmemiştim goyus ucu yaram dan çok çektim halada çekiyorum kullanmadığım kremler yapmadığım şey kalmadı bazende kanıyor o bitmeden tek goysumde mastit çıktı ve intihap geliyor bu yüzden tek goysume kaldım bebeğim 2-3 gündür çok huysuz ağlıyor ve o ağladıkça bende ağlıyorum anne olarak yetmiyorum ona her emzirmede canım yanacak korkusuyla emziriyorum düşünsenize bebeğinizin karnını doyurmak için korkar hale geldim mama alsam biberona alışır sütü komple bırakır mama içmesine kıyamam süt var ama tek goysum yetmiyor artık napicammmmmmm neolur yarfim edin başıma gelmeyen kalmadı nerden böyle oldum bilmiyorum hastaneden çıkamaz oldum canım yanıyor...

Beni yanlış anlayıp linclemeyin olurmu hissettiklrimi bir ben bir Allah bilir çünkü...

12 Cevaplar

0 oy
(28,391 puan) tarafından

Seni.linc edecek insanim beynine tüküreyim.  

Kafayı bozmuslar linc linc linc bos insanlar

Allah sifa versin doktora gittinmi bence bi gözükmelisin boyle olmaz  

(443 puan) tarafından
Sadece antibiyotik verdi ve mastit olan goysunu boşalt dedi okadar doktorlar doktor değilki göğüs ucu yarası yüzünden sütü bırakmak istemiyorum çaresiz kaldım :(((
(28,391 puan) tarafından
Kiyamam ya dayan az daha  ayva cekirdeginden krem yapan oluyor onu arastir dene bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni anlıyorum cnm bende geçtim o yoldan anne ucuna yakın biberon uçları var onlardan al çocuk aç napivan mecbur verincen gogsunude ihmal etme bnmki ,20 günlükken biberona başladı şuan ikisinide alıyor önemli olan memeyi unutturmamak geçmiş olsun
(443 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle yapicam artık
0 oy
(120,759 puan) tarafından
Kiz bu konuda linc olurmu gerci bi kac kisi var linc etmeye hazir 
(443 puan) tarafından
Bulurlar bişey canım linç etmek için fırsat arıyorlar
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım bende geçtim o yoldan elinden geldiğince göğsünün hava almasını sağla perdeleri çek açık gez evde veya yara olan göğsünü aç yat penye bez koy bide mastit oldum bende senin gibi antibiyotik kullandım göğsümü sağdım sıcak duş aldım geçmedi sonunda eli iyi olan birine ovdurdum eğer canın bisey çekti de yiyemediysen ondan olmuştur en kısa zamanda araştır etrafından bi ovucuya ovdur düzelirsin ben öyle düzeldim canın bi'şey çekerde o an yiyemezsen avucunu yala göğüslerine sür geçmiş olsun Allah iyiliğini versin. 
(443 puan) tarafından
Deniycem bunları canım teşekkür ederim
(114 puan) tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
(111 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bende bu yollardan geçtim geçer sabret allah büyüktür bebeğin büyüdükçe tam kavrayacak göğsünü öyle iyileşir göğüs ucu var onuda kullana bilirsin sütüm yetmiyor diye de üzülme bazıları hiç emziremiyor bile sağlık sorunlarından şükret ve sabret mama verebilirsin aç kalınca 
(443 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım geçmiş olsun benimde başıma geldi. Denemediğim krem ilaç doğal yağlar kalmadı iki ay boyunca hastane hastane gezdim üşütür hastanelik olurdum. Ağlaya ağlaya emzirirdim. Göğüs ucumun yarısı koptu. 3 aydan sonra ilaç kullanmayı bıraktım oluruna bıraktım. 4.ayda tamamen iyileşti. 4 ay boyunca tek göğüsle emzirdim sütüm yetmiyordu mama verdim mecburen. Ama göğüsü bırakmadı hem emdi hem biberonu tuttu. 

O psikolojiyi yaşadım mama verirken içim sızlardı ama alıştım artık geçti 2.aydan sonra toparlanmıştım. 

Sende ilaç kullanmayı bırak birkaç hafta sonra iyileşir canım. Çünkü ne kadar uğraşırsan o daha çok yara olur açık bırak havalansın göğsün zeytinyağı sür ya da kantaron yağı sür açık bırak yumuşatıp iyileştirir. 
(443 puan) tarafından
Dediklerini uyguluycam inşallah geçer canım teşekküler ederim
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah en kısa zamanda iyileşir rahatlarsın
(3,136 puan) tarafından
Yara olan göğsünden sütü sağ canım ne kadar sağarsan o kadar iyi. Süt içinde kaldıkça mastit yapar
0 oy
tarafından
Canim göğüs ucuyla emzir bi nebzede olsa rahatlatıyor yetemiyorum diye düşünme benim kızım sütüm dolu doluydu hiç göğsümü almadı çok uğraştim en son mama verdim memeyi yine tutmadı sütüm çekildi gitti 
(443 puan) tarafından
Silikon göğüs ucu mu canım onu aldım ama onda pek ememiyor hala benim ucumu ağrıyor ağzıyla çıkartana kadar damagini cokturuyor
tarafından
Evet canim göğüs kalkanı diyorlar burda görmüştüm baya fayda ediyormuş bide onu dene istersen
0 oy
(591 puan) tarafından
İnstgram kullanıyo musun canım 
0 oy
(358 puan) tarafından
Canim bactroban diye parlak yesil kutulu bi krem var bide onu alda kullan istersen fiyati uygun 20 lira gibi benim gogsumun ucu bi kismi resmen ayrilmisti gogsumden bunu 3 4 defa surdum surdum gecti bi dahada olmadi ama emzirmeden once kremi yika gogsunden
0 oy
tarafından
Cnm soğan iyi geliyor göğüs yaralrina antibiyotik özellikli hem ikiye kes soğanı içini hafif oy köy goguslerine dursun bir iki saat sonra güzelce temizle geçer ins 
(443 puan) tarafından
İlk defa duydum ama deniycem canım saol
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Linçleyecek ne varki saglık sorunu bu da sonucta. Konu hakkında bilgim yok ama sunu söylemeden edemicem şu linç yeme korkusuyla derdinizi anlatmaktan çekinmeyin yaz her postun altında linç mimç yazıyor cekinmeyin bu kadar bence
0 oy
(80 puan) tarafından
Göğüs yaraalarin için bı de specta MAM phyto diye bı jel var onu dene canim.ins. faydası olur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 291 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ben geldm (1,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 866 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
18 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ben geldm (1,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,062 soru

11,876,011 cevap

35,990 kullanıcı

...