0 oy
915 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından

Kızlar benim kaynanam çok değişik bi insan sabahın köründe gelir eşimi öper koklar yatak odamıza artık alıştım bunlara dün esimin eski sevgilisi sozlenmis esimin adı hamit kaynanam dioki bana hamitin aysesi evleniomus bende hamitin sadace salihasi var dedim akşam eşime gelmiş anlatıp ay seyi vermişler felan die bizim zaten aynı evde otrdgmz için esiml hiç ozelimiz yok baş başa kaldım anda da yanımıza geliri saçma saçma şeyler anlatio

12 Cevaplar

+1 oy
(96 puan) tarafından

O ne saçma sapan kadınmış öyle şeymiş olur valla ben olsam kıyameti kopartirdim.

(13 puan) tarafından
bana garazivar galiba eşimle sakalasalim hemen yan imza gelir saliha napoyosun sen der
(96 puan) tarafından
Eşin nin ablası abisi yada kardeşi varmı yoksa tek cocukmu
(13 puan) tarafından
esim en buykleri iki tane bekar kaunim var kaynim askerden geleli bi sene oldu o evlenince benim aurlcakti ama kaynanam simdi hauir dio ben oglmdan ayrilmam dio
(96 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne deyim
-Reklam-
+1 oy
(111 puan) tarafından

Yuh ya oyle sey mi olur ne sacma ya resmen aranizi bozmak icin yapıyor

(13 puan) tarafından
neler yapio normal bisi konsyoz bak en bssiti gecn canim kek isted nie yapiosin gecen krabiye yaptin dedi anne brasi benmde evim dedim benm yanimda ben  krtce blmiyorum bnu esime kurtce anlatio senn karn bana cevab vrdi dio
(195 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah esin senin tarafındadır ama dikkat et kendine o kaynanain  eline bırakma kendini kapınıza kitle o ne öyle içeri giriyor ayıp
+1 oy
tarafından

Bariz oğlunu kıskanıyor Rabbim böyle insanlardan korusun bizleri. Eşiniz bu durumun farkında mı değilse de yumuşakça ona bunların yanlış olduğunu hissettirin eğer eşiniz de sizin gibi düşünmeye başlarsa annesine gereken cevabı verir size de kenardan kaynanızın suratını  izlemek kalır ;)

(13 puan) tarafından
valla esim anneci asla anesine laf etmez asla ama bende susmam ne derse desin ben kaynim evlne kadar bir otirmayi kabul etim simdi kiviriyo kaynanam hic bi yere gidemzsin ben oglimdan ayrilmam
+1 oy
(432 puan) tarafından

Yatak odanın kapısını kitlerdm eşimi onunla yüzgöz ederdim yani yatak odanı niye kitledin dese oğlun öyle istiyo rahatsız oluyo içeri girmenden derdim eşime tekrar bunu sözlü ifade ettirirdim ayşe olayında da aman allahımm düşünemiyorum o anki tepkimiii çok terbiyesizlik

(13 puan) tarafından
de isik desisik bu kadinla napcam  bilmiyorm nisanlyken boyle deildi evlendik bambaska oldy
+1 oy
tarafından

Himm ilginçmis gerçekten.. kapiya kilit taktirin hep kilitleyin bunun çözümü bu.. sınırları siz belirleyin ki rahat edin. Anne de olsa mesafe olmasi lazim sizin de bi mahreminiz var sonuçta. Ama bunu ancak siz tavrinizi koyarak mesafe koyarak yapabilirsiniz. Yoksa oylece sürup gider o

(13 puan) tarafından
kilit var kitliyorimama hamile aklımdan belli gece o kadr tuvalete kalmiyoriki unutuyorum
tarafından
Unutma ozaman kapiyi acik buldu mu dalar tabi:)
(13 puan) tarafından
eee oglu yatio utnmasa zaten yamzda uyugcak
+1 oy
tarafından

Yuh yani yatak odasida nedir arkadaşım tepkini köy orası senin namahrem olan alanın kitle kapını hatta birkaç kere uygunsuz vaziyette ac belki utanır gerçi böyle utansa odana girmez ne kadar ayıp ya

(13 puan) tarafından
ne yaz iki uygunsuz vazieyetde gördü bu kere suratına kapıyı ortum hata
+1 oy
tarafından

girecegini anladığın anda yapış dudaklarina üstüne çık kocan la  basılmış gibi  ki zaten  öyle oluyor hemen bağır ne bilim.agla ne yapıyorsun anne  yeter artık özel hayt diye bişey kalmadı sayende falan filan saydir Bak o zaman gör sonucu :))) çok çok  sinir oldum o  gaciya

(13 puan) tarafından
kiz uyardm gulyyo bisi olmaz dio ben anneyim dio kari iste
(452 puan) tarafından
Haa bn anneyim diye oturup izlesin ozaman tövbe Allah'm yaa acayip sinirim bozuldu şu an
+1 oy
(107 puan) tarafından

Anlamadım şey şu oğlunu kiskanicaksin madem niye evleniyorsun  hiç düşünmez oğluna özel bi hayatı vardır diye allhim kolaylık  versin esin nediyon peki bu duruma

(13 puan) tarafından
saol kuzum herked etgini bulur  anneannem rahatsz baa dioki anneannen olrse sen gitcekmisin mecbur gidicem istanbulda oda zaten bende o zamn yakendi baban yada ablanlar gotrr dio
(107 puan) tarafından
Annenne aranda sorum mu var  ?bi söz var kimse  yaşatıgini yaşamadan bu dünyadan gitmez mis  yapan bulur
(13 puan) tarafından
benimi yok canm ne sorunu ayzamir hastasi anneannm 80 kusur yasinda benim o yastaki kadnla ne sornm olcak
(107 puan) tarafından
Sevndim sorun olmamasına allahım acil şifalar versin insllh
(13 puan) tarafından
amin canim saol
+1 oy
(3 puan) tarafından
Herhalde cingar cikartirdim o lafin üstüne ne demek ben artik evlenmisim esim için benden başkasının lafı bile olamaz..ki kaynanan bu.lafi ediyorsa zaten sana da bu evliliğe de karsidir sen eşini tatli dille kendi yanina çekmeye bak..bu durumlarda anneci koca çok sıkıntı zor valla
(13 puan) tarafından
benim koca iste oglmu bi  kucagma aliyim insllh.
+1 oy
(26 puan) tarafından

Allah izan ve vicdan versin kaynanana kapanmış gitmiş ne manyıkla açarsın ki eski konuları.Hey Yarabbim duyunca sinirlerim zıplıyor densizler densiz

(13 puan) tarafından
benimki kiskanc ben farkndyim hemde cok iyi
+1 oy
(26 puan) tarafından

Söyle canm de ki böyle yapmakta ki garezin ne ...ben olsam sert bir şekilde sorardım.gerçi kim kime ne düşünüyorsa Allah ona bin mislini versin

(13 puan) tarafından
kiz sordm ne olabilir sen cok deisik bi insansin dio bana benim oglum beden vazgecmez dio kari kafayi benle bozmus umrsamyorm artik ama veryorm cevabmi
(26 puan) tarafından
Esas değişik olan sensin, aklın yerinde mi ki sen evli bir adama öncesinden bahsediyorsun desydin aha bi de saygı bekliyorlar
(13 puan) tarafından
amacini biliom onun ben istedgni yapsin din esime karin beni sevmio demis coo ta tin dedim :))) e
0 oy
tarafından

kapini kilitle canim olur mu oyle sey annemde kayinvalidemde gelse yatak odama girmezler hic 

(13 puan) tarafından
en mantklisu sonucda mahrem uer ben kitliyorum ama gece cok fazla tuvalete kalkiyorum unutyorum geri kitlemeyi
tarafından
esinde rahatsiz olmuyor mu annede olsa sonucta insanin en özel yeri yatak odasi
(13 puan) tarafından
onun annesi onn en degerli varligi
tarafından
hepimizin annesi degerli ama bizimkiler nerde durmalari gerektigini bilirler hepimiz ailemize duskunuz Allah basimizdan eksik etmesinde gerektigi yerdede ikaz etmek gerekir
tarafından
Valla iş kocan da bitiyo sende kocanı fitliceksin ozaman sürekli giriyo ayıp günah denen bişey var annense annen herkesin annesi kendine özel ama yatak odamın dışında öpüşün koklasın ananla de ben istemiyorum de çok istiyosan sende git ananla yat de bu ne ya de kocaman adam olmuşsun çocuğumuz olcak hala annenin dibinden ayrilmiyosun..Ayy ben olsam neler derdim bu ne ya çekilmez bu karı Allah yardım etsin sana bebegin doğunca da bak gör bebeği sahiplenir herseyin o yapmak ister bezini manasını banysunu üstünü değişme bırakmazsa sasma
(13 puan) tarafından
bsn korkuyom zaten esim cok deisik bi insan oldu hic boyle deildi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 493 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,420 cevap

34,514 kullanıcı

...