0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Üç aylık kızım var teyzeleri su zaman kadar ne kaynanam nede kayinbabam en ufj bsy almadı benim ailem kactigim halde bessyuz TL para gönderdiler neyse kaynanam torununa yatak yaptiracam dedi bnde tm dedim gitmiş yaptırmış getirdi bende hediye sanıyorum benden parasını istedi şok oldm tm dedim eşime dim versn bende yok eşime dedim vermem dedi yaptirmasaydi bizmi istedik dedi vermemiş sürekli borcunuz var diyor sonrada çocuğu getir fln bahane uydurup gitmiyorum hem virüs sornada ben suçlu oluyorum ya madem torununu bu kadar seviyon kadın niye yaptirdigin şeyin parasını istyn haklı dilmiyim kızlar ya

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oda ne tuhaf babaanne oyle.  Yaptırıyo parasını istiyo sanki yabancıya yaptırmış.    
tarafından
Vallahi özeniyorum ya ne güzel babaneler var
-Reklam-
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Ayip bisi yaa       
tarafından
Sürekli böyle bircunuz var diyor bide bende verelim diyom eşim asla diyor
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Haklısın canım. Parasını verdikten sonra sende yaptırabilirsin istediğini. Ayıp yani
tarafından
Bende onu diyorum madem isticektn niye yaptrdn
0 oy
tarafından
Geri verseydin yaptırdığını istesem ben yaptirirdim hem parasını ver hem istediğin olmasın istemem öyle şey deseydin 
tarafından
Bsy diyemedm getirince ben hediye saniyordm
0 oy
tarafından
Ayy ne değişik kaynanan varmış Allah sabır versin
tarafından
Bunlar en uçağı canım hele kayinbabami gor
0 oy
tarafından
Sen yaptır da parasını veriyim desen anlarımda hem kendi yaptırıp hemde parasını istemesi çok saçma 
tarafından
İste başta deseydi tm demezdmki
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Cimri kadın ama kuzum bu benim nacizane fikrim birşey almasınlar ama Allah onlara muhtaç etmesin ama iyi insanlarsa size de zararları yoksa çocuğunu dede ve nenesi den mahrum etme sevgiler :) 
tarafından
İyi insanlar değiller bana çok kötü lafalr ettiler evden kovdular siktr git dedi kayinbabam ondan gitmyrz
(2,651 puan) tarafından
O zaman çocuğunu onlardan uzak tut öyle insanlar olmaz olsunlar
tarafından
Bende öyle yapıyorum gitmiyorum arada kaynanam geliyorda kapıya gelenede bsy denmez iste
(2,651 puan) tarafından
Aynen canım maalesef
0 oy
tarafından
Ay bu kaynananlar hep boyle benimkide hic bi çöp almadı yapmadı para yardıminda bile bulunmadılar ama torun torun diye tutturdular ilk torun bide
tarafından
Bizimkide ilk torun düşkünler ama insan böylede yapmaz
tarafından
Yapmaz ki simdi dogunca severler ama yüzlerine vurcam icimde yara
tarafından
Ah ah benimde soylicem çok şeyim varda onlar gbi cahil değilim işte ;)
0 oy
(13,775 puan) tarafından
Kız o kaynananın yaptırdığı yatağı almasaydınız , başkasına sat deseydiniz. Biz kendimiz yaptırırız deyin , geri verin bence. Öyle terbiyesizlik mi olur. Kocan iyi demiş valla.
tarafından
Kız eve getirdi bsy diyemedm
0 oy
tarafından
Besigi gonder kocasiyla yatsinlar icinde para uok al besigini de kndine de besik al
tarafından
Beşik dil canm yorgan yastık falan kaldı veremdm geri vermeye utanrm ya
0 oy
(582 puan) tarafından
Ne ayıp yaa oha direk yüzüne deseydin vursaydin  yani 
(582 puan) tarafından
Senin yerinde olsam hayatta parasını vermem .
Yapmasaydı hayret bisi salla gitsin gurur yapıp vericem moduna da girme .
Borcunuz var diosa  her  ortamda boz onu kendisi yaptrcam dedi şimdide parasını istiyor de .
Bakalım kim kimi ayıplcak
tarafından
Vermedik ztn eşim verdirmiyor yaptirmasaydi diyor biz yaptırdık madem öyle diyor bozuyorum gene aynı
(582 puan) tarafından
Dinsizin hakkindan imansız gelir bunu unutma ona onun gibi davrancaksn :))
Esin iyi yapmış oyuzden hiç takma o bozuldugyla  kalsın.
tarafından
Bende aynısını yapıyorum valla zoruna gidiyormusta falan banane :)
(582 puan) tarafından
Aynen öyle:D
0 oy
(33 puan) tarafından
Bizimkiler hiçbirşey yapmıyor yine seninki yapıp yüzsüz parasını istemiş oda yok bende :) Hayır olsa al diyip yüzüm e firlatirdim gösterme çocuğu ben öyle yapıyorum şahsen ayda 1 veya belkide 2 kez sana ve cocuguna kıymet vermeye ne sende verme canim
tarafından
Bende gostermiyorum canm bahane uyduruyorum hep elimden gelse hiç konusmicamda onada zmn var
(33 puan) tarafından
Hakkediyorlar şahsen ne kayinvaldeler var hayret ediyorum
0 oy
tarafından
Ne saçma yagg sanki sen yatak yap dedin tögbe tögbe 
tarafından
Bend hediye saniyordm
0 oy
(12,773 puan) tarafından
İnsanın torununa aldığı şey Bi borcumu olur anne sana al diyen olmadı sen dedin de sok lafı 
tarafından
İste öyle insan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Miraay (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde G&Y (15 puan) tarafından soruldu

377,715 soru