0 oy
2,871 göst.
Aile kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar eşim beni hiç kıskanmiyor, icerliyorum açıkçası. Tamm fazlası abartı ama, eşim hiç mi hiç kıskanç değildi.    

Ben akşam 9 10 Lara kadar bekar arkadaşlarımla takılırıdm, gezerdim, tek başıma eve gelirdim hiç demez gelip alayım seni! Bekar veya evli arkadaşları 2 kişiler çok güvenir onlara, biri yaşı küçük 23 biz ise 31iz. Eşim olmadığı zaman beni alıp hastaneye çarşıya götürürler. Yüzük takmam misal hiç sorun etmez,istersen takma, sen kime ne cvp vereceğini bilirsin diyor.

Evin faturalarını bile ben öderim, erkeklerle muhattap oldum felan anlatsam bile asla kiskanmz. Misal elektrik için geli evden bakacaklar, kendisi Ankara'da eğitim de şimdi. Dediki adamlar beni ararsa, sen eve geçersin, gelip bakarlar eelktirige dedi. Çok şaşırdım annem duysa çok kızar şimdi onların evindeyim:( 

Ya kızlar eşimin tek derdi tesettürlüyum bakacak bir yerleri olmasın, çok Sever geniş giymemi felan, on kilo makyaj yapıp ciksam demez neden yaptın. Ben hayatım boyunca hiç makyaj yapmadim ama renkli ve bol giyinmemi sever

Çok güveniyorum diyor, nerde yapacağını bilirsin! Bekarken de abilerim hiç kiskanmazdi, seni ordunun içine koysak da sana sonsuz guveniyrouz diyorlar. Uff neden ya, azcik kiskansa, ama annem kıskanç baskıcı biridir sadece:( uff vala sinirlerim boşaldı 9 aylık oğlumla şimdi dusuncelerdeyim

42 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Kendime yeni dertler ararken ben "D 
tarafından
Istemiyorsam ben zaten gitmem ki yani yollasada gitmem sonuçta başıma silah dayamıyor git diye ilk zamanlar benim eşim felaketti evde perde actirmazdi arkadaşlarımla görüşemem daireni
 kapısının önünde komşular oturur çıkamam daha neler neler hiç sevmem kıskançlık olaylarını o kadar çok tonla sıkıntım varki birde onu çekemem sende onu umursama ne kadar ay kiskansana şöyle etsene böyle etsene dersen temelli bırakır
(47 puan) tarafından
Bu yoruma güldüm gerçekten )))
(6,360 puan) tarafından
Ayşe ve yorumları özlemişiz bacım :D ❣❣❣
tarafından
Canımsın "D ❤❤❤ bende özledim
(725 puan) tarafından
:)) hahah
-Reklam-
+4 oy
(6,053 puan) tarafından
Benimki cok kiskanc ama galiba bu kadar rahat olmasi benide rahatsiz ederdi canim haklisin insan sahiplendini sevildini hissetmek istiyor ister istemez gruru oksansin istiyor 
(1,016 puan) tarafından
Haaaa işte aradığım yorum beni anlayan biri. İnan bazen yoruluyorum üzülüyorum değersiz hissediyorum kendimi. Neden ya! Bakılacak çıplak vücudum yok diye mi kıskanmiyor... Uff cidden sinirim bozuk
(6,053 puan) tarafından
Ben seni anlayabiliyorum canim insan ister ozenir ondan deildir tabiki eminim cokta guzelsindirde dedigi gibi oyle bi guven wermisin adam oyle kabullenmis bide onun karakteri oyledir kisilik meselesi bizimki yakisan seyleri giydirtmez mesela bisey alirken sunu al derse oburunu alirim sikma canini bunu esine dile getir cozersiniz bence
+4 oy
tarafından
Fazla rahat esin bana gorede insan az da olsa kiskanir ya 
(1,016 puan) tarafından
Bir erkek arkadssla tek konsuuruz liseden hala. Onla kahve içmeye dışarı gitsem, aksma 10 da msjlaşsak bile ses etmiyor. Beni anlayan çok az insan varmış:(
(6,053 puan) tarafından
Yok artik ya
tarafından
Cok cok fazla rahat ya
(6,360 puan) tarafından
Kız benimki gece 10da teyzem arasa niye arıyolar diyo
(1,016 puan) tarafından
İşte kızlar anlamıyor maalesef hepsinin esincok kıskanç diye
+3 oy
tarafından

Dertsiz başına dert arama 

(1,016 puan) tarafından
Ama insan değersiz hissetmez mi kendini? Kıskanıyoum üzülüyom benimki fazla rahat bence
tarafından
Boşver daha iyi kafan rahat tadını çıkar böyle de panik oluyor insan hep
(1,016 puan) tarafından
2 yıl evlilik 6 ay nişanlık tek kıskandigi noktayı diyorum! Renkli pantolon giymiştim üstüm kısaydı, gidip üstüne uzun giyer msn dedi!!!!!!
+2 oy
(1,717 puan) tarafından
Benimkinin kıskanclıgından tırnak ucu kadar sana versem ebedi kıskanc koca istemezsin hayatını yasa bosver kıskanc adamı
(1,016 puan) tarafından
Vala hiç mi hiç kiskanc olmayan adam! Tek konsutigum erkek arkadaşım vardı liseden kalma, onunla tanistirdim oturduk, onla akşaari msjlassam bile çiti cikmaz
tarafından
Senin ki fazla genis canim ben 6 yildir evliyim kaynimla 10 cumle kurdum kurmadim ailecek gorusme yok bizde erkek olarak amcamlar abilerim :)
(1,717 puan) tarafından
Sen liseden arkadas diyorsun benim kuzenlerimle bile konusan kızıyor bana. Telefon rehberimde hiçbir erkek kuzenimin numarası yok. Hiç bir iş arkadaslarınla dahi görüşmüyorum düşün kac sene beraber calısmısız hiçbiriyle görüstürmez. İşten de zaten onun yüzünden istifa etmek zorunda kaldım.
(1,717 puan) tarafından
Sen liseden arkadas diyorsun benim kuzenlerimle bile konusan kızıyor bana. Telefon rehberimde hiçbir erkek kuzenimin numarası yok. Hiç bir iş arkadaslarınla dahi görüşmüyorum düşün kac sene beraber calısmısız hiçbiriyle görüstürmez. İşten de zaten onun yüzünden istifa etmek zorunda kaldım.bosver kıskanclık iyi degil
(1,016 puan) tarafından
Yapma etme bak kuzenle biel konusturmuyor, ben asla izin almam misal hep kendi başıma hareket ederim. İzin almana gerek yok der. Ufff hiç kiskanmz
+1 oy
tarafından
Belki sana güveniyordur bu daha guzel değilmi 
(1,016 puan) tarafından
Hayır yetmiyor gerçekten! Çevreme bakıyorum, onları eşleri sevgileri nisanlislri on kez arar gelip alırlar. Ben tek başıma o kdr yol akşam eve gidiyordum, çok üzülürdüm
(1,717 puan) tarafından
Canım kıskanclıgın vallahi güvenle alakası yok hastalık resmen o. Esim bana her zaman söyler sana güvenim sonsuz die. Ama kıskanclıgı beni mahvediyor. Bir tek bana karsı degil ailesine kızkardeslerine cocuklarına hatta benim arkadaslarım bile karısma biliyor o şekilde diyeyim sana. Halam geliyor mesela benim eve balkona sigara içmeye cıksak halama söyler hala mutfagın kapısı önünde durun kapıyı acın o şekilde için der. Düşün benim halam 56 yasında
(1,016 puan) tarafından
Eşimin yanında liseden kalma bir arkadaşımla msjlasiyorum akşam saatlerinde hiç birşey demiyor
(2,601 puan) tarafından
Mesajlastigin kisi erkekmi
(759 puan) tarafından
benimde eşim beni kıskanmıyo .Neden kıskanmıyorsun dedim beni ?

Sana güveniyorum dedi Bənde ona dedimki siz erkekler televuzyona bakıb kızlara bakanda bən burda çartlıyorum dimi .Biz kadınlar televizyonda falan çıplak erkek gördüyümüzde  kıskanmıyormusunuz dedim .Yüzüme güldü geçki
+1 oy
(2,849 puan) tarafından
şükretsen mı diyorum acaba ne güzel işte ya 
(1,016 puan) tarafından
Niye ama değersiz hissediyorum inan. Tabi binlerce kere şükür. Çok iyi adamdır. Ama hiç kıskançlık belirtisi olmaz. Ben bekar arkadaşıyla  ehliyet için araba  sürmeye gonderiyordu
(2,849 puan) tarafından
Ah canm ya bak bn kıskanç deilim eşim istediği gibi hareket edebilir yüzük takmaz mesela ama markete giderken yanımda olsun bi kere yüzük takmayı unuttum yarıyoldan geri çevirdi beni al da gel diye
(1,016 puan) tarafından
Keşke en azından yüzük tak dese?
+1 oy
tarafından

Sevmek illaki kıskanmak  değil canım  emin ol benim eşimin az bi kıskançlığı  senin esinde olsa bu niye böyle diye isyan edersin evimde hapis halindeyim bakkal bile yasak düşün artık.. bide hamileyim bunaldim evde ama eşim olmayınca camdan bile bakamıyorum korkudan kimi kıskançlıktan  kimi kiskancsizliktan dertli

(1,016 puan) tarafından
Bence ikisi de koti..Eşimin yanında liseden kalma bir arkadaşımla msjlasiyorum akşam saatlerinde hiç birşey demiyor
+1 oy
(2,601 puan) tarafından
Kizlar dert aramiyo kiz dogruyu solrmis eside fazla genis ama ankarada oldugu halde eve adam gondriyo belki sapik belki katil 

Benimkide kiskanc digil kiz ama ben kiskandircam 

Bikerssinde benimde esim ole biseyler yapti keskin bi dille uyardim kucuk yerde yasiyoruz laf soz olur artik dikkat ediyo
(1,016 puan) tarafından
Ufff laf söz olmasından öte... Birkere  akşam 9da dışarı çıkıp ilaç aldim,yalandan dedim arkadaşımın eşi görmüş gece ne işi var dışarda söz söylemiş. Ama hiçbir şey demedi
(2,601 puan) tarafından
Gercekten rahatligi sinir bozucu derecede :(
(1,016 puan) tarafından
Evet bence de. Yani
+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Sadece yazdıklarından bile eşinin rahatligini sevmedim. Çok saçma. Kiskanmasa bile bu kadar rahat olması doğru değil. Ben seni çok haklı gördüm.
(1,016 puan) tarafından
Haa ağzını bal yesin
+1 oy
(7,402 puan) tarafından

Namusunu kıskanmayana deyyus denir. Deyyuslar için hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Allahü teâlâ, Cenneti yaratınca, “Cimri, sana giremez, deyyus senin kokunu bile duyamaz” buyurdu.) [Deylemi]

Yani guvenle falan hic alakasi yok bi erkek karisini tabiki kiskanmali korumali. Abartip zindan hayati yasatmamali tabi ama. Yukarıda cok guzel bildirilmiş bunun uzerine daha fazla yoruma gerek yok bence. Rabbim imanımızı artırsın zaten tüm eksikliklerimizin sebebi o.:/

Ama sende esin tepki vermiyor diye erkeklerle muhattap olup gunaha girme.canim

(1,016 puan) tarafından
İşte mı muhaafazarlik var hiç konuşmuyorum sınırımi koruyorum, arkadaşımla birkere tek msjalstim hicbirsey demedi. Bana hep der herkes birey, kıskanıp zindan etmeye gerek yok.
0 oy
(33 puan) tarafından
Bela alma başına keşke benimkide böyle olsa bırak ne güzel işte:)
(1,016 puan) tarafından
Neresi güzel .Eşimin yanında liseden kalma bir arkadaşımla msjlasiyorum akşam saatlerinde hiç birşey demiyor
(33 puan) tarafından
Valla en ufak şeyde bile annamdan emmdigi sütü burnumdan getiriyor valla ev hapsi yaşıyorum resmen yani
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben hicbir sorun goremedim ama bende ayniyim bide acigim cok makyaj yaparim sacim hep masali fonludur etek elbise giyerim askili falan adam ne guzel guveniyor :)
(1,016 puan) tarafından
Ya ama inan üzülüyom. Değersiz hissediyorum. Erkek arkadaşımla dışarda kahve içmeye görebiliyorum misal
(1,113 puan) tarafından
Deger vermek sık bogaz etmek kisitlamak demek degil Allah korusun tayt giydi diye karisini öldürüp ceza almayanlar var şükret canim
0 oy
(110 puan) tarafından
 Ruh hastası mi istiyorsun anlamaidm ki benim eşim de beni kıskanmaz bende onu kıskanmam ...  durup dururken güveniyorsan manyakmiyim kıskanayım yada o kıskansın .. öz güven güzel şey hem yapacak olan biri kıskanan da güvenen de yapar  kiskanclik yuzunden haksız yere ne cinayetler oluyor tuhaf tuhaf istekleriniz var ... 
(1,016 puan) tarafından
Uff keşke anlatabilsen beni! Anlatamadigim o kdr şey var ki!
(110 puan) tarafından
Kız benimki de kıskanmaz ne var bunda :) sen sanırım sahiplenilmek duygusunu ilgiyi istiyorsun yapısal birşey canım
(1,016 puan) tarafından
Haaaaaa tam da bu?
0 oy
(458 puan) tarafından
Seni sevdiğinden eminsen boşver arkadaşım kıskanmasın 
(1,016 puan) tarafından
Çok saygı duyar, çok değer verdiğini söyler
0 oy
(807 puan) tarafından
Kız ne güzel işte takma kafana benimki bana cam bile sildirmiyor ya karşı komşunun oğulları var diye
(1,016 puan) tarafından
Ufff fazlası ve eskigi çok zarara. İnan fazlası kadar. Eksiği insanın dugarino qyok ediyor
0 oy
tarafından
Ne güzel işte kız Değerli olup olmamakla alakası yok... 
(1,016 puan) tarafından
Ay vala anlatamadgiml okd şey var ki
tarafından
Sende haklısın kendine göre aslında insan birazda olsa kıskanılmak istiyor ama fazlasıda zarar zamanla bıkarsın
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Kiz ne guzel iste dert etme yaa 
(1,016 puan) tarafından
Ufff vala eksik kisaknclik fazlası kdr zarra. Değersiz hissediyorum. Anlatamıyorum. Akşam erkek arkadaşımla msjlasiyorum hiç ses etmez bakma biee
0 oy
tarafından
Bnm eşimde kıskanmaz ama bazen giyimime laf eder ama eve kendi olmadan erkek sokmaz
(1,016 puan) tarafından
Uff ben akşam erkek arkadssla mesajlassam ses etmez
0 oy
(971 puan) tarafından

• <3Bende cok kiskanc Diye yakiniyorum :D
(1,016 puan) tarafından
Keşke azcik olsa
(971 puan) tarafından
Biraz seninkine verelim dengeli olsun :D
(1,016 puan) tarafından
Keşke olsa

İlgili sorular