0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adjfitiemzwklskskala11ie839

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
1 aylık bebek neden bebek odasında kalır sadece bunu merak ettim 1 aylık bir bebek senşn yanında senin kokunla uyumalı bir başka oda için çok küçük dğrşl mi 
(2 puan) tarafından
Kiz  bnm odada bebek beşiği bas ucumda...
Görümcem  boş olan çocuk odasında uyuo
(2 puan) tarafından
Çocuk  odasında sadece çekyat var
tarafından
Hee o odadan gelip mi sana yardım ediyor
(2 puan) tarafından
Evet ever öyle
-Reklam-
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim eşim buna müsaade etmez kendin bakmayacaksın niye doğurdun çocuğu der ki haklı da der yani. O olmadığında ne yapacaksın. En baştan kendini alıştırmalısın bebek bakımına. Sonra çok bocalarsın
(2 puan) tarafından
Ben gelme diyemem ki cat kapı geliyor bende kovmam ama esime bunu demiştim daha hamile  iken ve doğumdan sora kavga etmiştim bende ona kimse mecbur degil demstm
(3,458 puan) tarafından
Yani seni düşünüyor demekki yada yeğenini çok sevdi. Bırak yardım etsin sana o zamsn
(2 puan) tarafından
Evet sadece canım sıkıldı  2,3 günde bir yıka demesi ve esim üzerinden  eve müdahale ediyor beni bilgisiz kendini  bilgili gösterio
(3,458 puan) tarafından
Valla havalar sıcak bence her gün yıka. Ama evine karışmasına izin verme
(2 puan) tarafından
Bana direkt demiyor ki misal esime su söyle yapılır diyor .  Gdyor. Eşimde bana bu böyle yapılır diuor demiyor ablam demis .diyor ben  bunu diyorum...
0 oy
(241 puan) tarafından
Eşim bunu demez bende yardım almam kimseden ..
0 oy
tarafından
Bence yardımcı oluyor daha ne istiyorsun canım ben herseyı kendim yaptım dusun nankorluk etme bence 
tarafından
Sonuc ta yardım ediyor canım kimse dort dortluk degil bence sende empati uap
(2 puan) tarafından
Hayır bekar...
(2 puan) tarafından
Haklsın  aslinda
tarafından
Bısver dinlendiğini kar say canım Allah razı olsun de
(2 puan) tarafından
Yaa Tamam  öyle yapcam
0 oy
(118,481 puan) tarafından
Esinin ablasi bekarmi bide evli ciftle ayni evde kalmasi bana gore uygun degil gereksiz 
(2 puan) tarafından
Evet bekar esimin ablasi
0 oy
tarafından

Ee cnm ne var ki bunda sana yardım ediyomuş güzel uyuyup dinlenebiliyosun  sende

tarafından
Her gün yıkamıuor musnz bebegi
tarafından
Sıcaklarda bergün yıka yada bir gün durup bir gün yıka  daha faydalı hemdr bebegin  rahat eder cnm
(2 puan) tarafından
Ama bende dediğini yaptim onalrda tutturmuş haftada 2 kez yaptı dio
tarafından
Hayır bu sıcakta biz hergün yıkıyoruz öyle yapma dinleme onları
tarafından
Boşver  sen onların ne dediğini
0 oy
(3,741 puan) tarafından
iyi niyetle yapiyorsa cok hosuma giderdi 
(2 puan) tarafından
Kendisi gelyo asla gel yap et demedim ... ne bilim ben cagrsam  basima kakar dedim
0 oy
(553 puan) tarafından
Eğer başına kakmiyorsa sorun yok derim ama daha küçük neden ayrı odada yatiriyorsun ki cnm ben bırak ayrı odaya yatırmayı uyumaya korkardım yanına al derim büyüyünce yine yardım etsinler ama daha küçük cnm
(2 puan) tarafından
Yok canım bebek  beşiği benim odada  yani basimda . Görümcem  çocuk odasında uyuo orda tek çekyat var .ama kapım açık gece gelip alıyor bebegi
(553 puan) tarafından
Hi sorun yok tabi büyükse dikkat ediyorsa tabi bende oyleydim ama yengeme veriyordum önce emzirip sonra bana veriyordu yeğenim kolik ti çok yoruyordu diye alip bakıyordum iki saat geçmeden tekrar yengeme veriyordum emzirsin diye bazen yengem uyurken göğsünü çıkarıyordum yeğenim emip uyuordu beşiğe koyup çıkıyordum normal yani cnm
(2 puan) tarafından
Ha tamam ne bilim saol
(553 puan) tarafından
Yok cnm eşin öyle konuşunca Allah razı olsun hala sonuçta deyip gülüp geç dert etme cnm
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hoşuma giderdi. Keşke yardımcı olsaydı ama yok.  Ve eşim söylerse hak verirdim bana göre normal bir durum. 
(2 puan) tarafından
Tamam hocam teşekkür ederim
0 oy
(614 puan) tarafından
Bence iyi bir şey kuzucum yardım ediyor yani. Ha evine gelip fesatlık yapıyorsa yardımı batsın 
(2 puan) tarafından
Evet bazen su söyle yapılır diyor esime esimde o gittikten sora bunu böyle kullanman  lazim diyor.  Bir  de şu aralar banyo  yaptırıma dyolar  2,3 gun de bir yıka.diuorlar esimi de aynı akıllarına cektiler
(614 puan) tarafından
Başka bir sevdiğin yakının yok mu kuzu?
(2 puan) tarafından
Var canım ama ben ona gel yap et demedim kendo cat kapı geliyor bende koymam asla .. ha gel de demem ilerde basima kakmasn  die
0 oy
tarafından
Valla benim gorumcem böyle davransa eşimden önce ben derim bana yardım ediyor Allah razı olsun diye tek başına çocuk büyütmek çok zor canim demekki esin de senden takdir bekliyor kötü bir niyet göremedim 
(2 puan) tarafından
Yok bisey demedim ki sadece böyle durumu aanalttim
tarafından
Ben de birşey demedim canim empati kurdum
(2 puan) tarafından
Evet teşekkür ederim yorumun için sadece su aralar bebegi 2,3 günde bir yıka demesi  ve evime müdahale etmesi kendini bilgil benj esime karşı bilgisiz göstermesi  canımı sıkıyo
tarafından
Yok ona da musade etme herşeyin bir çizgisi var öyle yapması da hoş degil
(2 puan) tarafından
Işte ne yapacağım ko ben
0 oy
tarafından
Daha ne istiyosun anlamiyorum allahim herkese ole gorumce nasib etsin bnce seninki lohusalik sendromu
(2 puan) tarafından
Canım bisey istemyom
0 oy
(449 puan) tarafından
Maşaallah kuzum ALLAH razı olsun bence görümcenede eşinede teşekkür et yani böyle durumlarda bile çomak sokan ne görümce elti ve kocalar var 
0 oy
(449 puan) tarafından
Maşaallah kuzum ALLAH razı olsun bence görümcenede eşinede teşekkür et yani böyle durumlarda bile çomak sokan ne görümce var
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sana yardım etmek için yapıyordur canım bence art niyet arama haa eğer istemiyorsan kapını kapatıp yatmalisin 
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Daha ne yapsın 
(2 puan) tarafından
Bisey yapsın demedim ki
(3,702 puan) tarafından
Bende bişey demedim zaten esin haklı çok yardımı dokunmuş
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kim olursa olsun yatak idana giremez sende acik uyuma bscim safmisin
(2 puan) tarafından
Neden ki
0 oy
tarafından
Bence yardım etmesi güzel başına kakmıyorsa yada ilerde kakmıycaksa samimiyetine güveniyorsan 
0 oy
(502 puan) tarafından
Ay senin odana neden giriyor hani acil bişey olsa neyse ya da sen kalkamayacak durumda olsan falan. Bence sen hepsine yetisebilirsin emzir, altını aç, gazını al ve uyut ona ne gerek var ki. Evet Allah razı olsun yapmayan yapmaz ama gece odanıza gelmesi bence gereksiz. Bı gün benim de kızım uyandı o da 2-3 haftalikti belki 1 aylık. Mama yapmaya kalktım sütüm yetmiyordu odaya bı girdim kaynanam benim yatakta oturuyo bu neden agliyo dedi bı de. Aç çünkü dedim o an kan beynime sicradi
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Ne kadar güzel yaa değerini bil canım benim bı çorba yapanım bile olmadı 
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim abla  şu aralar  2,3 gun de bir yaptır banyo diyo  ve eve müdahale ediyor esim üzerinden  ..kendini bilgili beni bilgisiz gösterio
(12,840 puan) tarafından
Banyo hatta her gün yaptır canım bebeğin serpilir daha iyi uyur rahatlar bak ben oğlumu yıkamaya çok korkardım 15 gün bebeğimi yıkayamadım bildikleri halde kapımı çalıp yıkayalım diyen olmadı 6 aydan sonra yıkamaya başladım sen şuan lohusasın dediği şeyde haklı olsada sana ters gelebilir bazı şeyleri de duymamak en iyisi destek gerçekten çok önemli kuzum
(2 puan) tarafından
Evet ama diretyo  anlatamadım banyo konusunu

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 519 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esra dardat (28 puan) tarafından soruldu
+2 oy
39 cevap 639 göst.
7 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ASaLeTiM YeTeR (153 puan) tarafından soruldu