0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (2,793 puan) tarafından

Annem  biz normalde hepimiz almanyadayiz ama orda aramızda 400km mesafe var sürekli görüşemiyoruz..

Şimdi memleketteyiz burda da aramızda 30 km var neyse annem sabah kendini bizim koye bıraktirdi akşam abimin uçağı vardı direk bizden abimi karşılamaya gidicekti neyse sabah 2 torba kahvaltılık borek vs almış geldi herkes yedi sonra öğlen için dışarı çıktık yemek yedik geri geldik ben üzerimi değişmeye içeri girdim kaynanam  grldigimizi gördü hiç annemin yanina dışarı çıkmadı yerleri siliyor temizlik yapıyor çok temiz ya kendisi..
Sonra akşam oldu insanlar açıktı ben bi taraftan kofte bi taraftan patates salata yapıyorum kadin hiç totosunu kaldırmadı sonunda aneanem dayanamadi köfteleri o kızartti. En sonda da yemeği yedik dedim sofrayi kaldırıyim de karpuz keselim hiç beklemeden kalktı sadece 1 dilim aldı masaya oturdu bu ne demek ya hiç mi misafir karşılamadın sen önce misafir yer hadsiz sonra ayrı çıkmak isteyince biz saygısız oluyoruz  ...
Şimdi eşime bunları soylıyım mi anesinin nasil terbiyesizlik yaptığını?

6 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Hayır söyleme şimdi annen geldi değiştin der pusuda bekle zaman gelir ailesine surat yaparsan öyle dök ortaya şimdi değil 
(2,793 puan) tarafından
Doğru kendi merak etsin sorsun istiyorum
-Reklam-
0 oy
(27,163 puan) tarafından

Aman yaaa bu büyükler neden akıllanmıyor yola gitmiyor laftan sozden anlamıyorlar ya Puyfff 

0 oy
tarafından
Sakin eşine soyleme derim atsan atilmaz satsan satilmaz bi tip bu ne ya şimdi
(2,793 puan) tarafından
Ama sonra ayrı ev deyince biz size naptik derler bunları bilsin ki anlasin neden şart olduğunu ayrı evin
0 oy
(83 puan) tarafından
Sende aynısını kayinvalidene yap surat as anlasin yaptığı yanlsii 
(2,793 puan) tarafından
Ah bide anlasa ..
Yanı benim yaşlı aneaneme mi düştü kızartmak insan utanir o misafir
(83 puan) tarafından
Sürekli yap anlar sorarsada de yaptığını yapiyorm
0 oy
tarafından
Kardeşlerim gelirdi hoşgeldin demezdi annem gelirdi ya uzanırdı yada odasına gider yatardi saatlerce edepsiz ama hiç kocama söylemedim bunları. annem o kadar saygılı bir insan ki değil uzanmak konusurken  bile laflarını seçerek  konuşur oraya koştur buraya koştur memnun edeyim diye neler yapar neler misafirine   .. 3 gün annem yanimda kaldı 2 kere annemi beni beklemeden kahvaltıyı yaptılar çocuğum o zaman vçok küçüktü yetişemedim işte kahvaltı hazırlamaya ama çagirmadılar bile kahvaltıya.   saygısız edep haya görmemiş olsun yeter ki insan, hayatı boyunca degistiremezsin.
(2,793 puan) tarafından
Al işte sonra biz bisey yapınca bizden kötüsü yoktur...
Bence bunlar eşe biraz da olsa söylenmeli
tarafından
Fark etmiyordu ki esim için yoksa herşeyin farkındaydı.  Başlarda savunurdu beni ama sonradan babası eşimin hakkı olan ama tapusu babasında olan mallarla tehdit etti.  Geri çekildi  onlardan çekiniyordu  cunki öyle böyle değil anne babasının rezillikleri bulaşmak istemiyordu kısaca kaytarıyordu hep kendini
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Şuan dökülme ama bunu yutma.

Kusacagn günü bekle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 414 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 720 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy