0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben artık çalışmak istemiyorum bunaldım zaten çocukla zor oluyo bu aralar kışlık salça vs yapıyorum çok yoruldum artık yetişemiyorum. Annem sürekli baskı yapıyo çalış kimseye gitme kimse gelmesin iş yapma çocuğu uyut çalış ya inşaat mühendisliği alımı çok az ve puanlar çok yüksek diyorum sen yaparsın diyo bilmiyo ki konular zor sınav zor. Coğrafyada çoğu konuyu çalıştım matematik de çalıştım geometri az kaldı vatandaşlık bilmiyorum tarih bilmiyorum Türkçede bazı konular eksik ooof of

8 Cevaplar

0 oy
(502 puan) tarafından
Ben de çalışıyordum ama hamile olduğumu öğrenidm sonra mide bulantisi, baş ağrısı, halsizlik durumları başladı. Kızım var küçük zaten o da huysuz bı bebek. Ben de belki 1-2 aydır çalışamıyorum. Sosyal hizmet lisans benim bölümüm de puanları çok yüksek.  Katiplik deneyecektim hayirlisi
tarafından
İnşallah hayırlısı olur canım
(502 puan) tarafından
İnşallah canım hepimjz icin
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bir ay öncesine kadar çalışıyordum yoğunluktan bıraktım, sene boyunca böyleydi zaten hep ara ara bıraktım .. bir hafta sonra tekrar başlayacağım onlisans benim ki iki ay var daha.. benim tek sorunum matematik bide vatandaşlık çalışmam lazım ciddi anlamda diğer dersleri yapabiliyorum 
tarafından
Bizim  az kaldı eylülde sınavım malesef
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sınav son 2 ayda kazanılır canım bence biraz sabret ve çalış
tarafından
İki ay kalsa neyse de 16-17 gün falan var eylülde bizim sınav. İki ayda bütün dersleri bitiririm de az kaldı
(3,458 puan) tarafından
Canım şimdi hocalar çıkma ihtimali olan soruları paylaşırlar ramazan yetkini falan takip et
tarafından
Tamam canım bi bakayım teşekkür ederim
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kpss denilince midem bulanıyor canım sıkılyor resmen. Çok zor geliyor bana da çocukla.sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor. Genel yetenek,genel kültür,alan,eğitim bilimleri.... seni o kadar iyi anlıyorum ki.....
tarafından
Ben sadece genel yetenek genel kültür giricem ama o kadar bunaldım ki ağlaya ağlaya çalışıyorum artık
(2,493 puan) tarafından
Keşke benim de öyle olsa
tarafından
Allah yardımcımız olsun
(2,493 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben önlisansa giricem Ekim'de. Konularım bitti ama tarih ve vatandaşlıkta zorlanıyorum. Genel tekrar test şeklinde ilerliyorum. Son 1 ay kala matematik üstünde durucam hakkımız da hayırlı olsun valla ben de çok sıkıldım çalışmaktan. 
tarafından
İnşallah canım inşallah sen yine baya çalışmışsın benim sadece coğrafya bitti ama o da eksikler çok fazla tarih vatandaşlık hiç  yok napcam bilmiyorum
(84 puan) tarafından
YouTube de benim hocam kanalı var ben oradan dinledim gerçekten iyi anlatıyorlar bir bak istersen
tarafından
Dinleyerek çalışamıyorum ben denedim çok yavaş geliyo bana illa okumam laızm
0 oy
(975 puan) tarafından
Erkek kardeşim de senin gibi inşaat mühendisi ve kpss çalışıyor. Allah yardımcınız olsun. Ben de girmek istiyordum bu sene ama bebekle asla hazırlanamazdım. Ben de mimarım ve devlet memuruyum ama tayin istiyorum olmuyor. Yeniden atanmak için girecektim 
tarafından
Ben artık neresi olursa olsun bi yerleşeyim de memlekete dönüş sonra da olur farketmez. Sen mimar olarak mı atandın
(975 puan) tarafından
Evet canım
tarafından
Ay ne güzel kaç puanla atandın bi de önceden özelde tecrüben var mıydı
(975 puan) tarafından
Puanla atanmadım canım, sözleşmeli olarak işe başladım, daha sonra devlet kadro verdi. 8 yıl oldu. Mezun olduğum sene memuriyete başladım, o yüzden özelde hiç çalışmadım. Sadece dışarıdan iş aldım birkaç kez. Evde çizdim
0 oy
(580 puan) tarafından
Kaç senedir deniyorum sıkıldım iyice olmuyor olmuyor. :(
tarafından
Ben bi kere okurken öylesine girdim şimdi gircem bi de. Olmazsa özelde başlarım direk
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Alandan girdim nisanliyken bir sene dersaneye falan gitmiştim ama olmadı . Başvuru yaptığım yerler vardı.  Şimdi kizim var vaktim yok bu sene girmedim.  Ama iki sene sonra düz memurluk denemeyi düşünüyorum kızım da büyümüş olur . İnşallah emeklerimizin karşılığını aliridz 
tarafından
İnşallah canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seda-444 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde İki çocuklu anne (2,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...