0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Mesela çarşıya bebekle inebiliyorduk. Dışarıdan istediğimizi yiyebiliyorduk. Kalabalik ortamlara öcü gibi bakmiyorduk. Istedigimiz zaman hastanelere rahatca gidebiliyorduk. Vayyy bee ne güzel yaşıyor musuz da haberimiz yokmuş kiz:woot:

15 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından

Hər yere gidebiliyorduk .çok özledim dısarı çıkmayı 3 aydır dısarı çıkmıyorum:angry::P<3

(1,777 puan) tarafından
Valla tam bi bebek dogurdum virüs çıktı sansima ya
(759 puan) tarafından
Bənde 2 aydır dışarı çıkamıyorum evden bıkdım desem yeridir
-Reklam-
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Yaşarken o anlarin değerini bilmezdik şimdi o günleri özler olduk canım:)
0 oy
(449 puan) tarafından
Eşim yanımdaydı. Gezip dolaşıyorduk ama ocak ayında salgın gelmeden bi korkmaya başlamıştım. Eşim buralara hiç.gelmez diyordu tüm.dunyayi saldı.insallah aşı bulunup normale döneriz 
0 oy
tarafından
Yeminle gezmeyi özledim pazara markete gitmeyi avm lere gitmeyi özledim şimdi hasta olsak hastneye gitmeye korkuyoruz evde durup iyileşmeyi bekliyoruz harbi çok iyi yaşıyormuşuz bugünümüze şükür 
0 oy
tarafından
Işte cnm rabbimin verdiği nimetleri başımıza felaket gelmeden bilemiyoruz 
0 oy
(83 puan) tarafından
Biz koronadan önce bide depreme yakalandik onu atlatamadan korona çıktı hayat tam kabus oldu hayat ne güzelms kıymet bilmemesiz
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Heee kız ınsalh eski gunlerimize geri döneriz 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Ben zombiyle yasiyodum o zamanlar 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Canım millet hala öyle yaşıyor öyle yaşadığı içinde sonuç ortada 
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Gıcık tutup oksursek kimse bizden kaçmiyordu şu an öhö yapsan etrafın bomboş kalıyor bi anda :(

0 oy
tarafından
Ayy o kadar özlemişim ki eski günleri
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Valla çok özledim ogunleri maskeyle nefes ble alamıyorum vlla dışarda bazen bayıkacam sanıyorum
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Şükretmeyi bilmeden yaşayıp gidiyordu çoğu insanlar işte, şimdi de hâlâ öyle değişen bir şey yok. Insanoğlunun başına ne musibet gelirse gelsin akıllanmaz, kafalar aynı çünkü. Rabbim sonumuzu hayır etsin.
0 oy
tarafından
Hamileyken öyleydi oğlan aralıkta doğdu dışarı hiç çıkarmadan korona geldi :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 470 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 418 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

377,301 soru

11,291,236 cevap

34,706 kullanıcı

...