0 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
bilenler bilir en son görümcem yüznden eşimle kavga etmstm ewden gitmistm geldigmde bidaha gidip onunla öyle yüz göz olmanı istemiyorm gider anani göreceksen görür gelirsin demiştim bugün geldi işten zatn genelde yemegni yiyince hemen kahveye gider yemek koydm yedi çay yap içelim dedi hemen yaptm demledm hazrladm getrdim bana ne diyor al çayı gidip anamlarn kapısnda içelim ne isim var benm dedm niye anamladami konusmuosn dio al çayını git dedm nere gitceksen aldı gitti gene kaldm tek başıma ben anlamiyorm napiyorm ewde adama niye durmak istemiyor ya susuyorum ayni laf söylüyorum aynı gerçekten bıktım artık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya herşeyin bir vakti saati var.  Esinle o an evinde iç ne kaybedersin be adam..  Biliyorm sinir olmuşsundur sarmaz o çay artk
(129 puan) tarafından
oturdum gene içiyorum yalnız yalnız canm neymiş hep sokaklardaymis öyle almışmis valla öyle ozeniyorumki eşi işten gelince birbirleriyle muhabbet eden konuşanlari görünce
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Valla otur çayını mis gibi iç kitabını da oku hep yalnıziz zaten böyle yaşamayı ogren
(129 puan) tarafından
ben yalnızligi hiç sevmem canm bide zaten bütün gün işte işten geldugndede hemen kahveye bari haftann 3 günü gitmese isten gelnce ewde dursa nolcak bilmiyorm 6 senedir alışmadım alışamamda heral
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz takma kafayi cayini ic keyfine bak benim herif evden cikmaz illalah ettim artik öfff
(129 puan) tarafından
Allahm keşke benm eşimde ewden çıkmasa ne oluuuur :-)
(1,250 puan) tarafından
Kiz oyle deme Valla oda zor istekleri hic bitmiyor
(129 puan) tarafından
benm babamda öyle canm annem kavga ede ede ewden çıkartıyor hiç isteği bitmiyor bütün gün kosesnde oturur hiç kımıldamaz :-D bilmiyorm bu erkeklerin ortası yokmu acaba biri hiç ewde durmaz biri hiç ewden çıkmaz
(1,250 puan) tarafından
Canim iki cocuk biri 3bucuk yas digeri 8 aylik olcak ev dagiliyo bebis dis cikariyo yemek bulasik  camasir gebeyim bide 3 aylik oda basimda cay yap yemek yer 1 saat sonra acim tatli yap hava sicak ikidebir afedersin dus alir havlu getir elbise ayarla kahve yap daha milyon tane sey :) tabi yanimda olsun ama arada da ciksin ozletsin azicik kendini ise gittiginde de rahat yok bebislerden bi anca su saatte bebisler uyuyo kendime azicik vakit ayiriyom oda simdi kusum diye yoksa hala kaciyor olurdum kose bucak :)
(129 puan) tarafından
oo senn işinde zormuş gerçekten canm haklısın valla
0 oy
(614 puan) tarafından
Zıkkım iç diyeydin. Ne gıymetli ananmış. Belki karın başbaşa kalmak istiyor 
(129 puan) tarafından
yok canm onun için başbaşa kalmak afedersin bitek yatmak aklına gelince gelir
(614 puan) tarafından
Heh maşallah... Anasına gitsin onda da tövbe tövbe Allahım affet yaa
0 oy
tarafından
Ah ah düşüncesizlikte çığır açan insanlara erkek denir ölür sanki oturup evinde içse Allah akıl fikir versin inşaAllah canım
(129 puan) tarafından
amiiiin canm valla insallah amin tüketti beni artık
0 oy
(13,610 puan) tarafından
Şenlik değil mevzu tamamen onun ana bacı sevdasi
(129 puan) tarafından
anam diyeydi madem ewlenmezdm bi ömür boyu otururlardı hepbirlikte mutlu mesut ne güzel

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 712 göst.
7 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 357 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde S. A. M05 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.