0 oy
795 göst.
Aile kategorisinde (103 puan) tarafından
Temizlik yapıyodum boşluğuna geldi oğlum birden bire yağ çözücü nü kayafa dikti içti 5 ten beri hastanedeyim ciğer filmi çekildi iki defa şükür temiz çıktı ama nefes almakta zorlanıyo hala nefes alamaması beni korkutuyor öldüm öldüm dirildim Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin yarın çocuk doktoruna ordanda çocuk cerrahına gidicez daha uyuma dı nefes zorluğu yaşıyo nolur kızlar dua etmenizi istiyorum cevap yazamazsam kusura bakmayın 

23 Cevaplar

0 oy
(739 puan) tarafından
Allahım yardım etsin şifa versin 
(103 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım çok üzüldüm
(103 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından
Allah tez zamanda şifa versin çok üzüldüm yavrucağa... Kendini suçlama annesi. Hiç bir anne evladının kötülüğünü istemez. 
(103 puan) tarafından
An cnm benim üstelik temizlik yaparken kutuyu ünitenin üstüne koydumki eline alıpta içer diye yarım saat sonra bu olay gerçekleşti
0 oy
tarafından
Ovvv Rabbim şafi ismi ile şifa versin kuzuya
(103 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(583 puan) tarafından
Geçmiş olsun  Rabbim korusun  evladinizi  size bağışlasın  inşallah 
(103 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(403 puan) tarafından
Allah sifa versin canim ya.insallah hemen iyileşir de evinize saglkli sihhatli sekilde dönersiniz.bol bol ayetel kursi oku.cocuk iste napicagi belli olmuyor
(103 puan) tarafından
Geldik eve yarın doktora gidicez yeni uyudu mahvoldu yvrum 17 aylık daha patlak. Tekerim ben ona böyle diyorum uyudu şimdi evde oksijen verdim de biraz nefesi rahatladı sabaha dahada azalır inşallah küçük dili şişmişti yavrumun
(403 puan) tarafından
Ah yavrum ya.kac yaşında ki alıp içti canm norml su sisesindemiydi ki.yaz mutlaka doktordan dönuncede insallah sabaha hicbiseyi kalmz
0 oy
tarafından
Allah sifa versin ya kuzum benm midrsini hemen yıkadılar mi ayy bende korkuyirum valla oglum 4.5 yaşında ilgisini cekmiyir amne nereye saklasam büyük ya yetişiyor daha dikstli ollmak lazm kac yasnda senin ki
(103 puan) tarafından
Canm evde ilk önce zehir hattını aradım her zehirlenmeye mide yıkamazlarmış hastanedede yıkamadılar zaten böyle durumlarda asla kusturmamak ve bir şeey vermemek lazımmış sonra taksiyle direk hastaneye özel kabul etmedi tıpa götürdük yolda bide giderkeen başkasının arabasına çarptıkmı kabus gibi bir gündü hiç geçmeyecek sandım duan için Allah razı olsun
0 oy
(132 puan) tarafından
Ayy ya başlığı gördüm için hopladi Rabbim şifa versin canım aman bundan sonra dikkat et benimde iki tane var çok meraklılar ilaca deterjana mutfak banyo kilitlidir hiç açık birakamiyiruz Rabbim tekrarını yaşatmasın Allah a emanet olsunlar 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Rabbim acil sifalar versin insallah sıkıntisisz bi sekilde evinize dönersiniz
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşâellah tez vakitte.
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Yaa alalh yardimciniz olsun midesini filan yikamak olurmuki cocuk iste yada ayran yogurt gibi sey of uzuldum allah boyuk canum guzel haberlerini bekliyoz
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Allah'ım şafi ismiyle şifa versin inşallah canım korkarak bütün yorumları okudum evdeymissiniz çok şükür yarında doktordan gelince yaz olur mu hayırlı haberlerle gelirsin inşaallah
0 oy
(396 puan) tarafından
Ya kıyamam çok üzüldüm rabbim şifa versin inşallah bi sıkıntı çıkmaz allahım yavrularımızı korusun
0 oy
tarafından
Ayy Allah sifa versin canim insallh biseyi cikmaz 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu şafi isminin hürmetine şifa versin çok çok geçmiş olsun hemen iyi olur inşaallah ☝️
0 oy
(2,241 puan) tarafından
gecmis olsun canim benim kiz da gecen dikmis kafaya allahdan spreyi kapaliydi . kendini suclama iki dakikalik dalginlik yetiyo bebislere benimki kulpu olmayan benim zor açtığım dolabi acip dikmis tepeye bide olacagi varsa oluyo  insallah hicbirsey olmaz  
0 oy
tarafından
Allah beterinden korusun kuzum tez zamanda şifasını versin rabbim inşallah 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Allah trz sifa versin Insallah yavruna canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 111 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,582 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (586 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 774 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 280 göst.

377,809 soru

11,308,317 cevap

34,739 kullanıcı

...