0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Benim gibi ailesiyle görüşmeyen konuşamayan hasret kalan sürekli onları düşünup rüyalarına giren eksik hisseden var mı?? Şimdi anlıyorum da ailem olmazsa olmaz çok ariyor insan çokkk :((((

3 Cevaplar

0 oy
(707 puan) tarafından

Ben özlüyorum ama gurbette olduğum için.siz neden özlem duyuyorsunuz? Gurbet mi küslük mü 

tarafından
Keske gurbet olsa canm:(kaçarak evlendim ailem istemedi sevdiğim olduğu için başka biriyle evlendirceklerdi bizde kaçtık şuan hala konuşmuyorlar annemle babanm konuşmak istiyor ama babamdan korkuyorlar kardeslerimi felan nasıl özledim çok zor :'(
(475 puan) tarafından
Merak etme cnm senin tırnağına kıymık batsa önce baban koşar babalar katı görünür ama içlerinde o kadar yufka yürekli çocuk yatarki bilenezsin benim babamın ilk gözyaşını kızkardeşim kaçınca gördüm halbuki soğuktu bu zamana dek sevgisini göstermezdi hiç bize ama birimize bişey olsun önce o koşar babalık böyle biley düzelir cnm daha taze hele bir torun gelsin yumuşar Allahın izniyle inş...
-Reklam-
0 oy
(475 puan) tarafından

Cnm yenimi evlisin ilk zananlar oluyo böyle

tarafından
7 ay oldu cnm ama babam çok inatçı sildim seni dedi sorunlarada 4 çocuğum var diyomus benimle 5halbuki birde hamileyken daha duygusallık oluyor bişey olsun hemen ağlıyorum hassaslastim doğum ypcm bizden Kimse yok doluyum baya
(475 puan) tarafından
Sendemi kaçtın benim gibi ondanmı reddediyo seni?
tarafından
Evet istemiyor babam kaçtım diye eşimi tanımadan etmeden istemdi sırf sevdim diye seninkiler kabul ettimi
(475 puan) tarafından
Düğünüme bile geldi benim babam çocuklarının içinde en çok bana düşkündü dayanamazdı gelmeseydi
tarafından
Benim babamda en çok bana düşkün ama dugunume glmdi onu geçtim yarın birgün çocuğun olur babam dayanmaz brisiriz diye düşünme çıkar onu kafandan dedi bklyrm Allah büyük
(475 puan) tarafından
Yumuşaaar sen sıkma tatlı canını inan bana babalar sevgilerini içinde yaşar
tarafından
İnşallah cnm teşekkür ederim tesellin için bekliyorum sabır diyorum napiyim bKlm zmn :/
0 oy
tarafından

Canim sabret gecer kabullenir demkki hala kizgin zaman vermelisin. Cok zor aile eksikligini yasatmasin kimseye rabbim. Uzme kendini 

tarafından
Hak veriyorum ama zor barismamiz Rabbim büyük tabi inşallah cnm sglsn
tarafından
Hepsi gecer insaallah . Anneler babalar kati gorunsede merhametlidir zamani gelir hepsi gecer.
tarafından
İnşallah cnm inşallah sglsn

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Lale5616 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
+1 oy