0 oy
1,024 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Cildiricam artik icimi dökmek istedim. Herksin omzuna yatip aglamak istiyorum bunaldim. Ztn kendim panik atak anksiyete hastasiyim. Evlatla sinanmak ne zormus. Benim ailem yok sadece eşim ve bebeğim var. Çok yalnız hissediyorum kimseyle bi şey paylasamadigim icin ve kizima bakamiyormusum gibi hissediyorum. 

bebegim dogdugundan beri hastanelerdeyiz cok uzuluyorym onun icin. Dogdugunda ice donuktu ayagi ortopediye gittik alcilar demir ayakkabilar vs tedavi goruyor hala. Yurumesinde sikinti olacak diye korkuyorum. Sonra sarilik oldu hastaneye yattı. Daha sonra aşırı kilo kaybetmiş emdigini saniyorduk emmemiş.  En önemlisi de Eski konumu okuyanlariniz vardır bebegimin beyninde anormallik farkedildi çok kotu bi şey ölüme kdr giden ya da yatalak bile olabilecek bir şeyden şüpheleniliyor demistim. Simdi de 3 aylık oldu kontrole gittik doktor kilo almadığını söyledi mama verdiğim halde.cunku bebeğim 1 aydır yemeyi reddediyor ne süt ne mama. Bir de beyindeki sorundan farklı olarak gözleri yukarı kayıyor, dalıyor ve ayağını seğirir gibi titretiyordu. Doktora söyledim bakti ve evet gozlerinin daldigini farkettim noroloji bakicak ded epilepsi olabilir diye. Ayrica bebegimin bas cevresi 42 cm. 3 ayda 6 cm artmis bazisi normal diyor bazisi normal degil diyor. Her gittigim doktorun ebenin hemşirenin bir norolojiye götürün demesinden biktim cok uzuluyorum. Zaten mr cektirilicek 1 aya kdr beyindeki anormallik için. Ben çok korkuyorum her gün ağlıyorum içim rahat etmiyor bebeğim çok küçük dha 3 aylık doğduğundan beri hastanelerdeyiz minicik bedeniyle kan alinmalar ultrason lar muayeneler ağlıyor hiç kıyamıyorum içim parcalaniyor. Allah rızası için hiçbir şey değil çaresiz hissediyorum  elimden sadece bu geliyor kendinizi yerime koyun burdan biri hucurat suresi oku demisti nolur baslayalim butun bu sikintilar icin ve mr cekilene kdr kimin duası kabul olur belli olmaz yardım istiyorum cok vaktinizi almaz. Kim ne kdr okuyabilirse okudum yazar mi çok sağolun simdiden

Diğer bölümde konum kapatılmış buraya yazdım:(

34 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
1le2yi okurum ben gece yatmadan kuzum cok geçmiş olsun Allah şifa versin
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun. Size güç kuvvet bebeğinizede şifa versin inşallah. 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Kiyamam ne cok sey cekmis yavru:(

Rabbim bebegine acil sifalar versin insAllah 
Sagligina kavussun 
Cok uzuldum inan icim sızladı 
Güçlü dur Rabbim sanada sabir versin
Okurum bende ;(
0 oy
tarafından
Kıyamam "(( rabbim şifa versin biran evvel inşallah elimden geldiğince dua ederim rabbim kabul.etsin inşallah çok dağıldım çok üzüldüm şuan allah yardım etsin sana sabır versin 
0 oy
(139 puan) tarafından
Rabbim ismi azamın hurmetine efendimizin hurmetine şafi ismi hurmetine bebisine en kısa zamanda sağlık şifa versin inşallah canım sen ne olduğunu anlamadan rabbim şifasını verip iyileşmesini nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Okudum canım geçmiş olsun 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
gecmis olsun canim rabbim.sifa versin insallah
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah Üzme kendini Rabbim büyüktür inşallah tüm sıkıntıları atlatırsınız bebeğini sağlıkla büyütürsün inşallah gönlünü Ferah tut her zaman dua et benimde aklımdasın artık hep dua ederim inşallah Allah yardımcın olsun canım.. 3 tane okurum şifa olsun 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmez cnm bnmde premeture bir oğlum War 3 bcuk ay kuvezde kaldi o 3bucik ay warya Allah'ım kimseye yasatmasn oğlum surekli nöbet geçiriyordu oğlumu ilk.kucagima aldığımda beni nöroloji gönderiler gttm bütün çocuklar rahatsizdi engelliydi kendi kendime kafayi yedim.benm oglumun neyi war neden bni buraya gönder diler diye ve oğluma epilepsi tanığı konuldu ben bu 1bucuk.senedir hastaneden cikmuyorum yinede Allah'tan ümit kesilmez dedm sürekli dua ettm oglum ufak ateşte nöbet gecryodu  ve en son eegeye soktular ve.oglumun sonuçları temiz çıktı epilepsi gozkmedi dünyalar benm oldu ama geçirdiği nobetlerden dolayi.daha yuruyemiyo daha yeni emeklemeye başladi bunada şükür sen umidini.hic yitirme cnm hep pozitif düşün herşey yoluna girsin beterin beteri war
0 oy
(725 puan) tarafından
Bu hayattaki en zor şey evladıyla imtihan olmak Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş çok üzüldüm inşallah düzelir Rabbim şifa verir yarn okurum inşallah Hucurat suresini umudunuzu kaybetmeyin dua edin hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah 
0 oy
(654 puan) tarafından

Kuzum şimdi hepsini okudum Allah kabul etsin inşallah kurban olduğum Allahım acil şifalarını versin bütün hastalara bastada senin bebeğine herkes okusa keşke bu yazıyı görür görmez benim 10 dakikamı aldı hiç bisey değil kendi evladimin yerine koydum Allahım sana sabır versin bütün yavrularımıza da sağlık versin AMIN... :(:(

(27 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun o kdr zor bir durum ki elimden de bir şey gelmiyor
(654 puan) tarafından
Tahmin etmek bile çok zor rica ederim ne demek Allah okuyanlardan razı olsun inşallah sağlığına kavuşur bi.an önce o mutlu haberlerinide en kısa zamanda bekliyorum Allah yar ve yardımcınız olsun....
0 oy
(27 puan) tarafından
....... . .. .. . .
0 oy
tarafından
Yarin okurum ben inşallah 2 tane Allah şifa versin evlatla sinanmak çok zor ama rabbim seni güçlü görmüş sevdiği kullarından istemişki bu imtihanı vermiş imanı kuvvetli olanın imtihanı zor olurmuş sabret güzel anne sabret geçecek inşallah
0 oy
(617 puan) tarafından

Canım  inanki icim koptu  kesinlikle okuyacağım  Allah evladını sana bağışlasın  kıyamam ben rabbim tez vakitte şifa versin insallah Rabbim hiç  kimseyi evladiyla imtihan etmesin çok çok çok geçmiş olsun şafiisminin hürmetine bebeğine şifa versin rabbim:(

0 oy
(27 puan) tarafından
Bütün her şey bitip bebegimin bir şeyi yokmuş denmesini o kdr istiyorum ki adak adadim Allahm yardım eder inşallah sizlere de yazarim
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canım oy yavrum benim ya. Bende okurum kuzum 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim sana bolca güç kuvvet versin bebeğine de şifa versin şuan okuyamam hastayım ablam var şuan 4 kişi için yapilacak yarın sorarım okuyabilirse okuturum kuzum özelden yazarım sana 
0 oy
(396 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım rabbim bebeğine şifa  versin evlat çok başka bsy tırnağı kırılsa dayanamıyorsun ah yavrum daha küçücük harap olmuştur hastanelerde rabbim sizede dayanma gücü versin inşallah herhangi bi sıkıntı çıkmaz mr da sağlıkla evine dönmek nasip olsun
0 oy
(27 puan) tarafından
3 ayda 6 cm büyümesi normal mi başın?

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 584 göst.
0 oy
9 cevap 394 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (176 puan) tarafından soruldu