0 oy
937 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2,603 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Kizlar youtubede video denk geldi katarsiz kanali sohbet ediyolar insanlar icini dokuyo 

Orda transeksuel lezbiyen falan roportaj veriyidu 

Bitanede seks işcisi vardi onun videosunu izledim ve hakim savci avukat bi suru is adamlarinin yanlarina geldigini falan anlatiyodu ben orda çok kotu oldum sukr ettim rabbim sana tesekkur ederim bi patça ekmegim var yatacak yerim var helali harami biliyorum çok sukur 

Qaliba bi erkekti cinsiywt degistirmisti çok qarip seyler anlatti bole insanlar var mi dusundum birazda utandim 

Bi iş adami işinden cikmis gelmis pantalonun altinda jartiyer giymis bu erkekler ne istiyolar anlamiyorum yaa:'( yani kadin yada erkek diyemiyorum işte o insan yanina gelen adamlarin fantazilerini eşlerine yapamadiklarini onlara yaptiklarini anlatiyodu ve bi suru qarip şey anlatti 

Rabbim herkesi dogru yola yoneltsin kizlar ben çok kotu oldum ya burda bazen okuyorum eskorta giden erkekler var aklima geldi ve kotu oldum :'(

Bilmiyorum bikere bende disari cikmistim bekardim o zmnlar dayim annem falan vardi bi nerdivenin altinda makyaj yapmis bekliyolardi sanirim musteri bekliyolardi 

Kizlar bole insanlardan nefret edilmeli mi gercekten onlar gunahkarlar lanetlenmisler ama bilmiyorum neden bole insanlar olur bi kadin neden bi kadindan hoslanir veya bi erkek neden kadin olmak ister ve etrafimizdalar belkide bi çok insanin eşi gorusuyo onlarla 

Offf rabbim islah etsin kimsenin eşini kotu yola sokmasin yuvamiza huzur sevgi sadakat versin 

Keske izlemeseydim 

26 Cevaplar

+1 oy
(1,908 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
böyle şeyleri normalmiş gibi davrana davrana hayatımıza iyice soktular saygı duyun bilmem ne tamam saldirmasin kimse ama doğru olmadığını saygı duyulacak bişey olmadığını belirtmeli herkes Allah ıslah etsin yuvaları bozdular hep birbirlerinden destek akeak iki dk lik zevk için cehennemi hazırladılar yok namuslu diye gezen insanlara falan laf atmiskar bide en azından elinden geleni yapıyor normal insanlar günahıyla sevabıyla gidip de lanetlencek bişey yapmiyokar açık açık lanetleniyo o insanlar bunu kimse inkar da edemez bunlar a çanak tutmaya devam ederlerse hepimiz Lut kavmi gibi helak olcaz 
(2,603 puan) tarafından
Gercekten bi babanin kizina nefsinin uyandigi kizibi sattigi lanet insanlarin icinde yasiyoruz
Tek duam rabbim evlatlarimizi korusun

Çok dogru soliyon cnm gercektrn
(1,908 puan) tarafından
aynen bacım korkunç bı dünyada yaşarken bide bunları normallestirip saygı duyulması gereken bı durum haline getirmelerine dayanamıyorum zaten bu şekilde arttı bu hayasizliklar yok neymiş normal namusluyum diye gezenler bilmem ne sanki kendisi ne diye geziyo!
(4,889 puan) tarafından
+ladm seniii
-Reklam-
+3 oy
(6,204 puan) tarafından
Kimin hangi hayati tercih ettigi beni zerre ilgilendirmez ve hepsine saygi duyarim en azindan cinseyeti belli olup her seyi yapip kendine namuslu diye ortada gezinmiyolar ne yapiyolarsa ortada.Benim oyle tanidigim bir cok kisi oldu ve hic de rahatsiz olmadim insan olmasi yeterli.
(6,204 puan) tarafından
Herkesin gunahi kendi boynuna
tarafından
Artiladim senii
Dipnot: Ben gevşek :D
tarafından
Artiladim seni cok haklısın
(6,204 puan) tarafından
Genis:D Tovbe Allahim
(6,204 puan) tarafından
Dilnaz bana zarari dokunmuyosa banane
+3 oy
(418 puan) tarafından
Bunun tedavisi yok önce bunu bilmeli herkes. Psikolojik bir hastalık saniyor çoğunluk öyle bir şey değil. Doğuştan gelen bir şey. Asıl hastalıklı durum o tür insanlara duyulan nefret kınama.. Eski çalıştığım yerde bi abla vardı, 17 yaşındaki kızım staj yapmaya gelecek şirkete dedi.. geldi de. Bildiğin erkek çocuğu, kiyafeti, saçları.. göğüslerini saklamaya çalısması.. ve o abla çok üzülüyordu bu duruma. Çocuk da mutlu değildi. Olmak istemediği bir bedenin içindeydi.. yani biraz empati yapın, çocuğunuz böyle olsa mesela? Düzeltemezsiniz.. tedavi ettiremezsiniz.. elinizden gelen tek şey kabullenmek ve yine onu aynı şekilde sevmek.. Asla kınamıyorum, iyi biri olsun trans olsun, lezbiyen olsun... İNSAN olsun yeter. 
(2,603 puan) tarafından
Ama kuranla tedavi olabilirlermis
Kinamiyorum keske bole olmasa diyorum
Çok uzuldum video izledim qarip his ettim
+1 oy
tarafından
Ne nefret ediyorum ne seviyorum ama yargılamıyorum herkesin gunahi kendine kula Allahin arasinda beni ilgilendirmez 
(2,603 puan) tarafından
Bende ole dusundum ama kotu oldum rabbim islah etsin
tarafından
Ben cok gordum istanbuldeyken boş ver bakma öylelerine zaten dunyanin civisi çıkmış
(2,603 puan) tarafından
Aynern diloo asla bakmam
+1 oy
tarafından
Herkesin dini, görüşleri ve yaşayış tarzı farklı. 

Bence önemli olan insanın gerçekten iyi biri olması. Benim için hristiyan iyi insan olan bir lezbiyen, gay vs. Müslüman ama kötü bir insan olan kişiden değerlidir. Dünyada onca tecavüz oluyor bunları yapandan bu kadar iğrenmiyorlar. O insanların bize ne gibi bir zararı olabilir ?
(2,603 puan) tarafından
Bi çok evli erkek onlara gidiyo dusunsene ne buyuk haksizlik kadinlarin haberi yok
Bole erkekleri rabbim bildigi gibi yapsin
0 oy
(580 puan) tarafından
niye izledin ki 
(2,603 puan) tarafından
Bilmiyorum baska bi sohbet izliyodum video bitti ve o açildi gozum takildi ama artik izlemem aslaaa
0 oy
(119,001 puan) tarafından

Belcikada cok var hatta gay ve lez lerin evlenmesi yasal ben hep goruyom :blush:

(2,603 puan) tarafından
Yaa sevdos ben videoya bile dayanamdm sen hep goruyon Allah yardimcin olsun :(((((((
tarafından
Heloo bacilar noruyonuz deseydin sevda   :-D
Kiz bizim ev otobanda yolun karsisi ormanlik ev site ici ama bizimki otobana bakiyo hemen hergun gay ler gelir şey eder gider ooof cok igrenc esim bana perdeyi actirmaz hic ama cop atmaya cikarim baska bisiye cikarim gorunuyo yani ister istemez
tarafından
Ogggg ulan sevda hahahaha bakma la sende
Valla abdestim bozuluyo yaa pislikler yuzunden
0 oy
(110 puan) tarafından
Dinen yasak kesinlikle ...  kimse o.halde olmak istemez ama tedavi olmuyorlar bizim bir akrabamız var kadın 50 yaşında 3 kızı var eşinden boşandı sonra bir kadın ile ayrı eve çıktı   ... sonra birlikteyiz dedi kendimi böyle hissediyorum dedi  .. sok olduk ama kendi günahı kendi kararı kınada da değişmez Rabbim ıslah etsin diyoruz 
(110 puan) tarafından
Evett herkes de biliyor kimse dislamiyor herkes sadece saygı duyuyor inan sevgilisi ile geliyor geziyor eski eşi de evlendi onun karısı ile de kanka :) aynı evde r u bile kalıyor düşün öyle genişler bize tuhaf geliyor da şimdi onlar memnun biz ne diye biliriz
(2,603 puan) tarafından
Ayyy inanmiyorum yaaa ne hayatlar var anaam
(110 puan) tarafından
Ya kadın da normal değil eski eşi ile uyuşturucu kaçakçılığı yapıyorlardı İsviçre kadın kumarda damga yedi çip var bileğinde en son sınır dışı  edildiler şimdi turkiye deler kızları yurt dışında öyle değişik hallerdeler yani
(2,603 puan) tarafından
Rabbim ole insanlar uzak eylesin her turlu sey var
(110 puan) tarafından
Dağınık ve genişler yaptıklarını da inkar etmezler kızları da rahat evlenmeden erkek arkadaşları ile tatillere de giderler di bize ters tabi görüşmeyiz pek ama Rabbim de ıslah etsin ne diyelim
0 oy
tarafından
Jartiyer ney kizlar
(2,603 puan) tarafından
Ahaahhh jartiyer iste cnm.seksi geceliklerde şortlarda dantelli lastikli ipler olur kaymadan durmalari icin omuzlara takilir :)
tarafından
Erkekler onumu giyormus nekdr acayip ya
0 oy
(2,078 puan) tarafından
2 yıl önce ramanzan ayında, bir hafta sonu sultanahmete gittik gece 2 bucuk eve döndük, eşim ikinci çıkıştan çıkması lazımken ilk çıkıştan çıktı biz Aksaray'a girdik, bi köprü var köprüye yakın trafik vardı, arabalar gıdım gıdım, köprünün altında 20 tane kadın kılıgında travestli, gelen arabalara lsf atıyorlar bağırıyorlar, o an jeton düşmedi geçtikten sonra eşime sordum aşkım onlar ne bekliyor bu gecenin bş vakti sesleride tuhaf dedim, çocuklar vardı üstü kapalı söyledi ayy bi ay aklımdan çıkmadı, halime binlerce şükür Rabbim korusun
(2,603 puan) tarafından
Bi suru kadinin esi onlara gidiyo belkide habersizler çok kotu oldum rabbim islah etsin
0 oy
tarafından
Ne dicem.bilmiyoeum herkesin hayatı kendine Allah çocuklarımızı korusun 
(2,603 puan) tarafından
Ayy amiin kuzumm aminnnnn
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim lezbiyen tanidığım var ama dişardan normal biri gibi duruyo lezbiyen olduğunu gizliyor ve eşimin kuzeni bi oğlan var kiz gibi giyiniyo makyaj yapıyo filan travestimi oluyor o ne bilmiyorum
(2,603 puan) tarafından
Evet travesti oluyo cnm rabbim islah etsin
(1,337 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(614 puan) tarafından
Benim müvekkilim çoktu öyle. Tanıdığımda vardır. Bir kötülüklerini görmedim. Hala da ara ara gelirler ofise otururuz. Yargılamam da onun hayatı varsa onun günahı 
(614 puan) tarafından
E işleri yok. Öldürülüyorlar. Tecavüze uğruyorlar açlar sokakta kalıyorlar... Mecbur seks işçisi oluyorlar. Oraya giden erkeklerin de zaten gay ilişkisi fantezisi var demekki.. Allah esirgesin
(2,603 puan) tarafından
Suç erkeklerin onlar surukluyo biliyirum ama keske yapmasalar
(614 puan) tarafından
Ben birine iş teklif etmiştim de bir kere girdik u girdaba çıkamıyoruz seninde başın belaya girer demişti. Hatta bir milletvekili müşterisi olduğunu anlatmıştı
(2,603 puan) tarafından
Iste bole pislikler surukluyo kotu yola :(
(614 puan) tarafından
Aynen öyle. Çok da iyidir ama bir kötülüğünü görmedim en azından. Mesela bebeğim küvezde bende otelde kalıyorum her gün arar bir şeye ihtiyacın var mı diye. Yani en azından bir işi olsa kötü yola düşmezdi belki
0 oy
tarafından
Bende merak edip izlemisdim icindeki seni esiyle bile o translarin yanina gelenler oluyormus nasil bi kadin bunu kabul eder aklim ermiyor ALLAH ishal etsin 
(2,603 puan) tarafından
Evet cnm aynen mideleri nasi aliyi bilmiyorm
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Lezbiyen bi arkadaşım var. Saçları erkek gibidir giyim tarzı da. Mesela mezuniyette papyon takmışti saçları dikmisti. Simdi kiz arkadaşıyla beraber yaşıyorlar. Yakın arkadaşımın uniden arkadaşıydi. O kadar çok varmis ki. Kıyamet alameti işte bunlar. Kadın olarak hissetmiyorum kendimi diyo. Kinamam yargılamam. Daha da çoğalacak zaten bu tarz ilişkiler 
(2,603 puan) tarafından
Evett kiyamette hesap vercekler ama malesef hayatimizdalar ve evli erkekler yanlarina gidiyo
0 oy
(92 puan) tarafından
Eltim bayan kuaförü kendi dükkanı var dükkanına gelen müşterilerin hepsi biranede ve pavyonda çalışan kızlar aralarında erkekten kadına doneni de gördüm lezbiyenini de gördüm zaten yaptıkları iş belli ama asla yadırgamam hatta çoğu çok iyi  çok çok merhametli diyebilirim kimisinin hayat hikayesini biliyorum ve çok üzülüyorum hallerine gerisi Rabbimle onların arasında 
(2,603 puan) tarafından
Merhametli olmalari neyi degistirirki hem yaptiklari gunah hemde evli adamlarla birlikte oluyolar keske dunya bole bi yer olmasa
(92 puan) tarafından
Diyorum ya canım yine de  yadirgamiyorum Rabbim doğru yolu göstersin ne diyim
0 oy
(808 puan) tarafından
Sende onları yargılayarak günah kazanıyorsun bence böyle durumlarda ben nekadar muslumanim ve dinimi tam yasiyorum demeliyiz  baskasini elestirmemeliyiz kimse kotu hayati seçmez ben farklı insanları merak ederim ve izlerim hayat hikayelerini ama içim aciyor mecbur birakildiklari hayattan kaynakli Ayşe tukurukcu diye bı kadın vardi YouTube dan izle onların neden o isi yaptığı değil neler yasadilar acaba 
tarafından
Yargılayarak neden günah kazansın ki? Allah katında müşriklerin zerre kadar değeri yok. Şeriat gelse hepsinin kafasını vuracak yargıysa yargı.
(808 puan) tarafından
Zevkle yapmiyolardir çoğu babasi kocasi tarafindan satilan kadinlar abisi amcasi tecavuz etmis yada başka seyler hiç kolay seyler degil hergun igrec igrenc adamlar goruyolar asıl sorun onlari ihale getiren ve pislik erkek zihniyeti o ralara gidenlerde suc
(808 puan) tarafından
Onun yaptigi onun gunahi ama sen onu yargilayarak kul hakkına giriyosun kul hakkıda en buyuk gunahlardan biri
(2,603 puan) tarafından
Smyyee haklisin gercekten çogu tecavuze ugrayip satilmis
Çok kotu oluyorum ve kimseye guvenim kalmadi evlatlarimiz rabbimize emanet
(808 puan) tarafından
Aynen öyle Mina ben zor durumda olan butun kadinlara çok uzuluyorum ne yaptiklari yada yasadiklari onemli degil kalbinde kotuluk olmasin yeter ki
0 oy
(271 puan) tarafından
Benim ilkokul dan Bi arkadasım travesti oldu hiç dışlamadım hala da konusuyorum telefonda yüzyüzede görüşürüm ama insanlar seni yargılar diyo herkesim tercihi kendini ilgilendirir her koyun da kendi bacagından asılır şunu da unutmayın ki böyle farklı cinsel yönelimi olan insanlar maalesef cocukluklarında çoğunlukla aile içi cinsel istismar magduru oluyolar yani yargılamayın Br dinleseniz neler neler yaşamışlar duymaya katlanamaSınız ama yaşamışlar hemde cocukken oyüzden hor görmeyin 
(2,603 puan) tarafından
Rabbimle kendi aralarinda ben sadece çok uzuldum inan ne dusuncegimi sasirdim bi yandan gunah yaptiklari diger yandan mecburiyey çok kotu çok rabbim kimseyi ole sinamasin bizleri korusun
0 oy
(15,789 puan) tarafından
Aslında bu istekle alakalı değil. Mesela erkek olan biri kendini erkek gibi hissetmiyor kızmış gibi hisseder öyle konuşur öyle davranıp yürür öyle giyinir. E tabi o sergilediği hareketlerle bedeni uymayınca kendini kız yapar. Bir bütün haline getirir. Mesela benim enistemin erkek yeğeni. Küçüklükten beri kendini belli ediyordu ama daha farkına varmamıştı tabi kendisi. Ben ne zaman görsem ben bile bunun gibi güzel kıvırıp yürüyemiyorum ya da bunun gibi kibar konuşamıyorum vs geçiriyordum içimden. Sonra geçen sene öğrendim ki kız olmak istemiş. Hep tanga sütyen takarmis giyermiş. Oje alır sürermiş. Ameliyat olmak istemiş ailesi karşı gelmiş evden kaçmış. Piskologa götürmüşler psikolog benim elimden birşey gelemez. Kendi kendini ne hissederse o olmak ister bende o hissi değiştiremem. Piskolojik bir şey değil ruhen sorun gibi biseyler demiş 
(2,603 puan) tarafından
Çok qarip bi durum
Çok iyi muctehitlerin gorusunu almak gerek gunah duyoruz ama nasil bu hale geliyolar anlamiyorum
0 oy
tarafından
Kim hangi kaderi yaşıyor bilmiyorum. Yadırgamam nefret de etmem beni de ilgilendirmez tercihlerime kimsenin karışmasına izin vermediğim gibi kimsenin tercihlerine de karışmam ve kınamam. Size de tavsiye ederim.

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 985 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 139 göst.
10 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
21 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bukeeettt (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.