+1 oy
1,377 göst.
Diğer kategorisinde (9,652 puan) tarafından

image

kahve bağımlılığım her geçen gün artıyor:/ kahve makinem bozuldu bi süredir cezbede yapıyorum. Kahve makinasi almak istiyorum da. Okka mi arçelik mi?  

28 Cevaplar

0 oy
tarafından

Afiyet olsun :angel:

Ama makine kullanmıyorum tatlım :P

(9,652 puan) tarafından
Şuan bende kullanamıyorum:) ama çok daha rahat oluyo ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bilmiyorum cnm tabi önce arstir ona göre al 

Afiyet olsun cnm 
(9,652 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım araştırmam sart:)
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Benim fakir var gayet memnunum
(9,652 puan) tarafından
Onlarda güzel yapiyo gerçekten..
(4,860 puan) tarafından
Evet güzel de kopurtuyor hemen şıp diye oluyor
(9,652 puan) tarafından
Ozaman bakıcam canım teşekkür ederim
(4,860 puan) tarafından
Rica ederim
(2,633 puan) tarafından
Bende de fakir var memenunum
0 oy
(9,883 puan) tarafından
Sinbo scm-2943 kullanıyorum ben. Elektrikli cezve
(9,652 puan) tarafından
Annemde de simbo var diye hatırlıyorum gayet pratik olabilir :)
(9,883 puan) tarafından
Pratik valla 4 5 fincan yapiyo. Metal gri olandan ben cok seviyorum
(9,652 puan) tarafından
Evet onların da o özelliği iyi oluyo kalabalık olduğunda hemencik oluyo
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Bende yeni sparis verdim karacadn cezve olandan
(9,652 puan) tarafından
Geldi mi peki ?
tarafından
Yok canm biraz yoğunluktan gecikti
(9,652 puan) tarafından
Dene bakalim nasılmış:) korkmazın çay kahve makinasi vardı bende ilk aldığımızda bile yavaş yavaş iki saate yapiyodu geçen günde bozuldu şuan arayistayim
tarafından
Benim aldgma hep olumlu yorum yapılmıştı sekiz cezve alıyormuş
(9,652 puan) tarafından
Vayy baya büyük desene.. onu da inceliğin tesekku ederim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Afiyet olsun ben onları sevmiyorum ya a101 e gelmişti kiwi marka kahve makinesi o şekilde olanları seviyorum 
(9,652 puan) tarafından
Nasıl ki onlar ?
(1,169 puan) tarafından
Fotoyu yoruma atıyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından

image

12 karakter 

(1,169 puan) tarafından
Evet o yüzden bunları kullanışlı buluyorum ben
(9,652 puan) tarafından
Bi de bildiğim kadarıyla çok pahalı da değil bozulsada insanın içi padar yanmaz.. mantıklı:)
(1,169 puan) tarafından
Aynen aynen farklı markalarda var ben model olarak attım bunu ama çokta güzel yapıyor kahveyi (:
(9,652 puan) tarafından
Ozaman hiç fazla masraf yapmiyim ben ;) teşekkür ederim
(1,169 puan) tarafından
Rica ederim (:
0 oy
tarafından

image

Karaca rose gold serisi elektrikli cevze kullanıyorum canim al kesinlikle 

(9,652 puan) tarafından
Aa o 6. Hastalık sizede bulaşır özellikle sen hamilesin aşırı dikkat et canım genelde parklardan bulaşır. Hamilelerde çok riskli bisi kabakulak su çiçeği tarzında bisi. Balim o dediğin buhar makinası ki kayranin neme de alerjisi olabilir o çok önerilmez. Hava makinasi şu maskeyle direk uygulananlar.. ve alerji çocukların mutlaka kullanması gerekir. 2 tane alerji çocuk buyutuyorum baya sağlam alerji uzmanlarına gittik. Vücutları sürekli alerjiyle savaş içinde olduğu için başka bi virüsü bakteriyi kaldıramıyorlar normal çocuklar bi ateş dusurucuyle atlatırken birimlerde direk enfeksiyon oluyo. O yüzden sürekli bi alerji ilacı kullanmak ve ne zaman hafif ateş huysuzluk öksürük başlasa evde o hava makinasından yapmak lazım içine ilaç falan konuluyo. 5 yaşına kadar alerjik çocuklara dikkat etmek lazım balim. Kendim yaşadığım için ki bu yüzden zehra bir hafta hastanede yattı mikrobik zature oldu çok zor bi süreçti sonrasında daha fazla araştırdık doktorlara gittik falan. Şuanda herkese bu konuda bildiklerimi söylemek benim için bi görev gibi oldu başıma geldiği için bildiklerimi söylüyorum canım..
tarafından
Oy canım benım cok sahol kuzum. Kuzum benimde bıgazlarım agrıyor sanki valla:( canım kayranın alerjisi besin tarzı aslında daha cok bu zamana kadar boyle sorun olmadı antobıtorıge karsı duyarlı bir bebek bende de var ama hava tupu felan gerek tok dedı diktir napfam bılemedım
tarafından
Kabakulak gecırdım ben canim su cıcegı felan da
(9,652 puan) tarafından
Balim işte bu da onlar gibi viral bi virüs yani bunu da bi kere geçirince bir daha gecirmiyosun ama önceden geçirmediysen risk altindasin
tarafından
Kuzum valla ınsallah olmaz
0 oy
(788 puan) tarafından
İkiside değil bizim mutfak eşyaları üzerine is yerimiz var arzum okka  getirdim ne köpük yaptı ne kahve tadı verdi su gibi yaptı bildiğin eşim korkmaz kahvekolik getirdi süper bişey kesinlikle tavsiye ederim 
(9,652 puan) tarafından
Bende de korkmazin çay kahve makinasi yan yana olanından vardı da bozuldu aşırı yavaş yapiyodu bide çay kısmı çok gürültülü..  700 kusurdan 250 ye düşmüştü nette acaba kusurlu diye mi ben memnun kalmamıştım..  belki de seninkinin modeli farklidir
(788 puan) tarafından
Resim yükledim bakarsın canım o yan yana olanlar pek iyi olmuyor
0 oy
(653 puan) tarafından
Ben hamiefendi aldım uyguna canm hem közde yapio hemde normal cezve gibi 
(9,652 puan) tarafından
Ilkkez duydum :D tamam işte hanfendinin çakması:D bakıcam canim
(653 puan) tarafından
;)))  pek bilindik değil ama bakıldığında markalarda gecio bı bak bakalm hepsi burada veya gitti gidiyor
(9,652 puan) tarafından
Resmini atabilirmisin :) hamiefendiyi bizde gorelim:D
(653 puan) tarafından
Kız hamiefendi demişim pardon Abdullah efendi hahahhaah dur atiom yoruma siyah gold
(9,652 puan) tarafından
Hahshsbhsh:D iyi bari hanimfendi degilmis:D
0 oy
(788 puan) tarafından

Benimki bu canım bide işten anladığımız için hangisinin iyi olduğunu biliyoruz o yanyana olanlar pek iyi olmuyor

image

(788 puan) tarafından
Valla o bizim dükkanda çok satılmıştı inanılmaz hemde en son bir müşteri baya para verdi eşimde ben kutusundan cikarmamistim onu verelim dedi vermedim çok memnunum  konuşan çaycı olarak geçiyor mama suyu çay kahve suyu ayrı ayrı hazırlıyor sular hazır olduğu zaman mama suyunuz hazır minige afiyet olsun diyor
(9,652 puan) tarafından
Hahshshsh:D bizde evlenirken arceligin oyle konusan caycisini almjstik dolapta duruyo hala onu da kullanmayi becerememistik :D
(788 puan) tarafından
:)))) neden ama ya ben çok seviyorum siz neden kullanamadiniz ki :)
(9,652 puan) tarafından
Kiz bu arceligin ki cins bisidi :D ben celik arcelik falan diyodu :D
(788 puan) tarafından
:D ayyyy çok güldüm sabah sabah
0 oy
tarafından

image

benümki bu çok memnunum canım
(9,652 puan) tarafından
Aa bak buda güzel bisi belli ki.. Şuan iki marka vardı aklımda.. ama şuan tüm markalar secenekler arasına girdi :D
0 oy
tarafından
Köpüklü köpüklüde yapıyor canım
(9,652 puan) tarafından
En sevdiğim:)
0 oy
(653 puan) tarafından

image

hamiefendi dediğim Abdullah efendi olan;)))
(9,652 puan) tarafından
Hahshdhsh:D ikisinide duymamıştım ama abdullah efendi daha mantıklı:D güzel bisiye benziyo he
(653 puan) tarafından
Güzel olmasa hiç bakma derdim ama iyi gercektn alacaksn paran boşa gitmesin yazık iki özelliği de var tabi yine karar senin hayırlısı olsun❤️
(9,652 puan) tarafından
Bakıcam mutlaka canım teşekkür ederim:)
(653 puan) tarafından
Rica ederim cnm ;);)
0 oy
(271 puan) tarafından
Arçelik telve kullanıyorum ben çok memnunum komşumda arzum okka var bazen ılık yapıyo kahveyi değiştirecem diyordu 
(9,652 puan) tarafından
Okka bi ara 700 kusure çıkmıştı sonra çok fena indirdiler fiyatını bende ondan kararsız kaldım bisi olmasa 700 den 250 ye inmezdi fiyati
(271 puan) tarafından
Demekki şikayet çok oldu bende telve yi400 aldım 3 yıl önce şimdi 550 olmuş ablamada aldım koy herşeyi içine bas düğmeye 2 dakika da hazır 4 fincan alıyo
(9,652 puan) tarafından
Iki gözlu olanından mi seninki?
(271 puan) tarafından
Yok tek gözlü
0 oy
(60 puan) tarafından
Arçelik kullanıyorum canım ama ikiside güzel arzum kullanan arkadaşım da var çünkü 
(9,652 puan) tarafından
Bakıcam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Bu canım seçenek olsun sana

imagex

(9,652 puan) tarafından
Olunca kendisi duruyo mu canım ben mi ac kapa yapıyorum
tarafından
Duruyormuş canım daha elime gelmedi açıklama kısmında herşeyi yaziyor
(9,652 puan) tarafından
Bi sen siftahı yap ozaman da bakalım nasıl bende merak ettim
0 oy
tarafından
Bende arzum okka var harika, kahveler efsane oluyor gelen herkes çok beğeniyor 
(9,652 puan) tarafından
Fiyatı birden çok düştü ya kafamı o karistiriyo
tarafından
Bilemem o kadarini canim kuzenim de almış o da çok memnun bana çeyizimde abim aldı bende çok memnunum 4 kişilik kahve yapıyor zaten. Kahvesini suyunu katıyorum karıştırıyorum düğmeye basıyorum hiç taşma derdi yok, pişince ötüyor
(9,652 puan) tarafından
Acaba ilk sürümleri güzeldi de sonradan mi bozdu bende iyi diye biliyodum kayınvalide memnun kalmamış o yüzden bi kafam karisti
tarafından
Bilemem canım sen bilirsin
tarafından
Gözün kapalı al canım boşa gitmez paran, tadı çok güzel oluyor kahvelerin bol köpüklü yapıyor zaten. Bide başında bekleyim de taşmasın derdi yok pişince ötüyor
0 oy
(94 puan) tarafından
Canin ben de cok severim tatilde annemin evinde mecbur cezvede yaptim cezvede yapilan daha guzelmis onu farkettim bi de soguk suyla yap mukemmel oluyorr
(9,652 puan) tarafından
Bakır cezved3 kısık ateşte yapıyorum balim ama zor geliyo :D kahve makinasi sanki daha kolay :D
(94 puan) tarafından
Aynen makinede bir dakikada oluveriyor:)
(94 puan) tarafından
Aynen makinede bir dakikada oluveriyor:) benimki arzum mırra baya memnunum kopuklu yapiyor
0 oy
tarafından
Ben bime gelem kahcecim olandan aldım mecitefendi yazıyor uzarinde cokbguzel köpük yapıyor.celik alma köpük olmuyor kayınvalidem aldı zorlanıyorlar ketil gibi dibi cekikbolsun etrafi plastik olanlardan al onlar güzel 
(9,652 puan) tarafından
Bakıcam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,977 göst.
24 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,285 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 46 göst.
8 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...