0 oy
1,863 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
Soru yukarida

52 Cevaplar

0 oy
(110 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Benim elim yok ... tek oğlan bende tek kızım ... ama 2 görümcem var bal gibiler Rabbim onlardan razı olsun  bir kez bile kalbimi kirmadilar hep kardeş gibi oldular 
(554 puan) tarafından
Kaynana seni sevdi mi elti seni kötüler ne yapar ne eder birşey yapar görümce kaynana ne derse ona göre davranır benimkiler öyle sen seç cnm hangisi :)
(110 puan) tarafından
Ahah ben rakip sevmem sizin işiniz zor
tarafından
Aynen benimde öyle tek oğlan iki görümcem var sagolsunlar yengevyenge etrafımda dönerler her işimi yaparlar rabbim bozlasin
(554 puan) tarafından
Kendimden biliyorum cnm nur281:))))
(554 puan) tarafından
Aynen bizimkiler de öyle yenge yenge diye gezerler kaynanama bile konusturmazlar sağolsun lar 5 kaynım var bir görümcem var eltimde arayı karıştırıyor  ama beceremiyor :)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ikiside düşman başına ")
tarafından
Cekmissiniz anlasilan
tarafından
Eltim yok olmasında zaten ama görümce ah gorumce ") allah sağlık versin benden uzakta
0 oy
tarafından
Bence ikisinin de olmaması en güzeli temizz
tarafından
Ahahajahah mızdajk falan ava çıkıyorlar mı
tarafından
Keskin güçlü bir çene yeterli oluyor
0 oy
tarafından
Eltimle çok çok iyiydi herkes kıskanırdı ilişkimizi yanlış yaptı görüşmüyoruz görümcemle de aram çok iyi şükür 
tarafından
Eşim pozitif evde onun için
tarafından
Bende çocuklarına çok yapardım severdim ederdim ama ben gerçekten çocukları çok severim içten severdin her görmenizde bir şeyler alırdık ben doğum yaptım 5 kuruş bile bir şey getirmedi bi çiçek almış doğum yapana kadar yanımdaydı osa merakındandır
tarafından
Kesinlikle fazla samimiyet yanlis bi sey sevsen bile belli bi sınırda belli etmek en iyisi
tarafından
Öyle gerekiyormus oda iyiydi benim kızıma karşı baya severdi uyutmaya çalışırdı doğum yaptım misafirleri o ağırladı emeği var evlenmeden önce olsun ama bir yanlışı hers eyi bitirdi işte görümcemde dedi seni hiçbiri cekemiyo diye
tarafından
Araya kiskanclik girdimi hicbir seyin degeri kalmiyo canm
0 oy
tarafından
Gorumceme kurban olsun iki eltimde . Gorumcemi cok severim
0 oy
(107 puan) tarafından
Eltimle bi iyiyiz bi kötü gorumcen uzakta 
0 oy
tarafından

Bence elti cünkü yok :D

tarafından
Ohh keyf sizin valla
0 oy
(48,482 puan) tarafından
iki eltim var biri iyi sicakkanli öbürü bildiğin duvar ☺️
tarafından
Ben de duvar gibi duruyorum :) ama kotu niyetle degil fazla samimiyet istemiyorum fazla samimiyet oldugu zaman huzursuzluk oluyo illa ki
(48,482 puan) tarafından
canim mesafeyi bende koruyorum aram iyi ama bic bic degilim  digeri ayarsiz sevgisiz bisey. bak iki yasinda kizm daha bir kere yanagina dokunmus değil. diger eltim cok seviyo
tarafından
Hmm anladım öyle insanda samimi olmuyo tabi sen de ona onun davrandigi gibi davranirsin anlar ne kadar kotu hissettirdigini
(48,482 puan) tarafından
ikizleri var bende sevmicem diyorum ama yapamiyorum masumlarin sucu yokki
0 oy
tarafından
Bir eltim bir görümcem var görümcem ağzı var dili yok 

Eltimi de şeytan görsün yüzünü 
tarafından
Ahh bu eltiler
0 oy
tarafından
Eltim yok görümcemle iyi anlaşıyorz çok şükür kıskanç biri değilim iyi olmk bnden kaynaklanıyor 
tarafından
Tabiki iyilikte kotulukte karsilikli bu genelde boyledir yani
0 oy
(8,248 puan) tarafından
Görümce bence elti den olmaz
0 oy
(3,702 puan) tarafından

İkisi de karsimda :D ikisinide çok seviyorum 

tarafından
Ne guzel masallah size
0 oy
tarafından
Ne guzel kizlar eltisi olmayanlar var benim 4 tane  hicbirisiyle de kafa yapim uyuşmaz herhalde yeni evliyim gorumcem 4 tane ama onlara daha cok ısındım
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Görümcemle daha anlasiyoruz Eltimde iyidir fazla gidip gelmeyiz
0 oy
(18 puan) tarafından

Ne kadar eltisi olan tanıdığım varsa anlaşamıyor. Annem ablasıyla elti, anlaşamıyor. Elti olmasa anlaşacaklar ama:D Görümce de kişiye göre değişir. Ben iyi bir görümce olduğumu düşünüyorum çünkü canım abimin eşi başımın tacı. Karşılıklı saygı sevgi olduğu sürece. Görümcem de kardeşim gibi. Çünkü canım eşimin kardeşi. Saygısızlığımız olmadığı sürece iyi de oluruz inşallah. 

(18 puan) tarafından
İnsanlar her şeye bi kulp takacak ya. Yoksa çok iyi anlaşanlar da vardır insanla alakalı bence:) öbür geline yapılanı diğer gelin kıskanıyor bazı tanıdıklarımda:D
tarafından
Evet zihniyetle alakali ortada bi haksizlik olmadikca ufak şeyleri takinti yapmanin bi anlami yok aslinda
(18 puan) tarafından
Katılıyorum ne gerek var yani boşa uğraş dur :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Eltim yok suan en buyuk gelim gorumcemde kucuk 11 yasinda :))
0 oy
(580 puan) tarafından
eltim yoook ama

HİİİİİİİİİÇÇÇ BİRI
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Görümce yok canım.  Elti de bi tane başlarda iyiydik ama çocuk olunca benim ara açıldı 
0 oy
(351 puan) tarafından
İki eltim var ikisi de benden çok büyük biri annem biri ablam yaşında uxak şehirdeyiz gittikçe muhatap oluyorum bi bağ kuramadık henüz 10 aylık evliyim zaten
(351 puan) tarafından
Görümcem de bi tane oda aynı şekilde uzakta gitttikçe görüşüyorum fazla samimiyet çabuk ayrılık getirir derler mesafe her zaman güzeldir
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eltim daha yok görümcem var bir tane dünya tatlısı, iyiki var 

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 830 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,167 göst.
10 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 314 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...