0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

................................

19 Cevaplar

+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cok uzuldum canim. Tedavi gormeli mutlaka yoksa daha zor olur hayat sizin icin:/
(3,770 puan) tarafından
Daha neler neler var canısı bı sözü bu sözünü tutmaz ben esiyim onu en iyi tnrm beni bile kandırmaya çalışıyor ki iyice tanıyana kadar çok yaoti hala yalan söyler rahat rahat birsyei anltrkn

Olması lazım ama söz verip hiç birşey yapmıyor
-Reklam-
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah tez zamanda duzelir
0 oy
(252 puan) tarafından
Çok seviyorum demişsin. E hastalıkta sağlıkta dedik. Aldatma yalan vs. Yok ise çekmek zorundasın bacım o sözler boşa verilmiyor.
(3,770 puan) tarafından
Verilmediğini biliyorum canısı ben de boşuna çekmedim onca yıl ki yalan dolan herşey var ona rağmen gitmedim
(252 puan) tarafından
Senin yaşadığını senden iyi kimse bilemez. Allah dağına göre kar verir demişler. Ikna et tedavi olsun bence.
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Allah sabır versin okurken benim ruhum sıkıldı çok üzüldüm allahım yardımcınız olsun inşallah:(

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Inş düzelir canım allah ıyi etsin inşallah 
0 oy
(454 puan) tarafından
Eşini ikna etmelisin insan sevdigune zarar vermez veremez. Bence tedavi olmayı bunun için kabul etmesi gerekir. 5 sene olmuş bayağıda zaman geçmiş. Acaba maneviyatına yönelse nasıl olur
(3,770 puan) tarafından
Konuşuyorum canım hep hep bunu ama pek içinden glmior namaz vs klmior
(454 puan) tarafından
Namaza bir başladın mı Allahım sana en güzellerini veriyor nasip ediyor eve bereket giriyor bence bir doktıra görünün
0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun canım 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım eşin kabul ediyor mu psikologa gitmeyi
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım şu mibarek muharrem ayında eşine hidayet nasip etsin bütün hayırlı kapılar sana açılsın inşallah 
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Kuzum ya seviyorum seni ben ztn anliyordum bazen yorumlarindan postlarindan zor bi hayat gecrdiginj Allah yardmcin olsun eşin insallah düzelir sende feraha huzura cikarsin insallah ❤
(3,770 puan) tarafından
Bende seni seviyorum canısı❤️

Amin inşallah canisi inşallah zamanın da ayrilablsydm eğer hiç boylr olmayacakti ama hayat işte mahkum bıraktı beni buda bemim sinanimms demekki
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah yardimcin  olsun canım psikiyatriste  gitmesi lazım geç kalınmış ayrıca yanlış anlama ama seninde gitmen lazım kendine zarar verip ilaç icmissin  durumun çok zor ve zor şeyler yasamissin  az bi süre tedavi sanada iyi gelecektir Allah  yerdimcin  olsun
(583 puan) tarafından
Tabiiki çok zor öyle insanla ugrasmak kim olsa senin yerinde aynı olurdu
(3,770 puan) tarafından
Zamanında sözüme itibar edip arkmda dursalardi ailem şimdi ne çocuk vardı ortada nede evliliğim ama işte kader böyle imiş seviyorum Allah tan yoksa hiç çekilmez di
(583 puan) tarafından
Sevgimi  merhamet mi acaba
(3,770 puan) tarafından
Bı gülüşe bütün şeyini unutrdm ben herkese karşı öleyim gerçi bir iyiliğini göreyim birinin o an yaptığı kötülüğünü düşünmem

Ama sevmek için sevgmn de btmemesi için çok direndim çünkü sevmezsm hiç olamazdk ikimizde hayatı zehir ederdm

Bazen diyorum içimden yeter bitecekse bitsin ama snra eskileri dusunuyom vzgciorm kaç kez ayrılma eşiğine geldik tamam dedim bitecekse bitsin ama eşimin gotu yemedi afedersin bu sefer de ayrılmaya o sanıyorfu ki ne yaparsam yaoyom ayrılmaz benden ailesinde durmaz nede olsa ne desem bana inanirlr vs

Çok kötü şeyler var şuan yine olsa bu sefer katlanamm snrm eskm dedfm insan bana iftiralar atmayı yalan konuşmayı dsnuordu neler neler diyordu ayrılma lafı geçince bana birşey olmaz gibisinden konuşuyodu
(583 puan) tarafından
Rabbim bu fedakarlığını  görüp sana yardım eder inşallah  dua edecem sana canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim ikinizide sağlığınıza kavuştursun inşallah 
0 oy
tarafından

Of of cinler gercktnmi gliyor cnm orasini sakmi yaptn  uzuldm adina Allah yardimcin olsun cnm <3

(3,770 puan) tarafından
Şaka değil kuzum rahat vermiyorlar geceleri bazen ve içine sanki biri giriyor zaman zaman ve inanılmaz biri oluyor
0 oy
(610 puan) tarafından
Eşine musallat mı oluyolar ki acaba
(3,770 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canim
0 oy
(499 puan) tarafından
Benim eşimde benzer seyler yapıyor doktor hıperaktivite dikkat bozuklugu var dedi canım tedavi oluyo şimdi. Mutlaka ikna et tedavi olsun
(499 puan) tarafından
Ayrılabiliyorsan sen ayrıl ozaman. Dısardan ayrıl demek hep kolaydır. Ayrılcaktık da mahkemeye de verecektim ama şu da kolay degıl daha 2 yasında bi bebek ve tum omru boyınca pinpon topu gibi bi anne de bi baba da. O da oyle kolay bişey degıl bi cocuk için maalesef... Elbette eskisi gibi olmayacaksa donecem tedavi oluyo aile terapisti sartı koydum, bende tedavi olcam cunku bende aşırı sinirli bi insanım. Ama baba evinde de maalesef hersey kolay olmuyo. Heleki kendi ayakların ustunde durmuyorsan. Ailen elbette biseyi kesinlikle basına kakmaz en azından benim ailem oyle ama ben mahcup hissediyorum
(3,770 puan) tarafından
Ben zenin için dedim bir kere kurtlmssn ayrılma aşamasında olduğunu için dedim yoksa bananeya ne yapmak istersen onu yap hayat senin hayatın beni ilglndrmz

Böyle sert çıkma anlamadan etmeden
Boş boşuna kalbimi kiriyorsun yazık..

Ben senin iyiliğini istedim di okdr
(499 puan) tarafından
Canım 1 gun once cocuguna vurmuş eşin. Herkes bişey yazınca aslında iyi birisi falan filan diye savunmaya gectin.ben sen kotu niyetle yazdın demiyorum. Ama ben olsem bi insana ayrıl veya ayrılma diye yazamam. Heleki bunu kendım yapamamış biri olarak hayatta yapamam... Bıraz dısardan soylemedi kolay bişey cunku bu
(3,770 puan) tarafından
Eşim özünde iyi BİRİ ÇÜNKÜ OYUZDEN ÖYLE DEDİM

BEN zaten kötü biri olduğunu düşünsem ccgmu ona elletmm bile

Ben gerekirse yaparım ayrılma işini ama benim sağlığım el vermiyor kızım için artı çok seviyorum oyzdn sabrediyorum cnm
Ama bitguj olurda sevgim biterse emin ol birşey görmez gözüm

Dışarıdan söylenmesi kolay biliyorum ama ben ayrilmssn zaten diye dedim yoksa ister barış ister ayrıl bu sana kalmış birşey senin yaşadığın hayatı ben yaşamıyorim sonuçta
(499 puan) tarafından
Tm canım
0 oy
(138 puan) tarafından
3 harfli falan diyorsun birde hem bir paikolok hemde para ile işi olmayan iyi bir hocaya okut bence. Ben bu tarz şeylere inanamam falan diyenelr olabilir 1 seneye benblde inanmiyordum ama bizzat şahit olduğum şeyler olsu. Eşin kendinse değilse suçu yok sonuçta. Bir dua yaptırın yakasina takın. Araştır hem paikolok hem hoca iki yere de götür bence. Ama tabi önce çokça dua et Allah işini rast getirsin yardım etsin. Allahtan iste namaz dua ile...
0 oy
(180 puan) tarafından
Öncelikle Allah yardımcın olsun ama keşke başlığında ürpertici şeyler olduğunu belirtseydin bende yazına hiç bakmasaydim eşine bazen nelerin geldiğini hiç okumasaydim o detay beni rahatsız etti..

İkinci olarak geçmiş olsun Allah sana şifa versin inşallah kızının yüzü suyu hürmetine çok üzüldüm hasta olmana 

Son olarak seni kesinlikle kırmak istemiyorum ama ne zamn senin postuna denk gelsem hep bı karamsarlık hep negatif hep mutsuz umutsuz görüyorum senin post açtığını görünce içimden acaba şimdi neyden şikayet edicek diyorum Allah şahit... Bak burda binlerce insan var cogunun da derdi var kimi eşinden mutsuz kiminin evladı hasta kimi kaynana derdi ama 2 post sorunluysa üçüncü postu normal oluyor ama sen sürekli şikayet sürekli mutsuz. Yani hayattan biraz zevk almaya bak bak yeni eve tasindin çok şükür kızın var yeni insanlar tanı nebileyim sohbet et konuş açılmaya bak gerckten senin hastalığın değil belki ama şu stresin seni daha çok etkiliyor
(3,770 puan) tarafından
Ben mutlulusrimi fazla belli etmem yazıya da Dökmem cnm
(180 puan) tarafından
Yoksa aslında mutlusun yani. Eğer öyleyse inanki senin adına çok sevinirim
(3,770 puan) tarafından
Mutlu olduğum kendime iyi hssetmeye Clstgm yerler var tabiki canım :)

Ben kaç kez düştüm ama her defasında kendim kalktım ayağa çoğunlukla hemde tek sadece kendi başıma

Okdr karamsar olsam yada zayıf klkamazdm
Tabiki insanın yorulduğu düştüğü an lar oluyor ama önemli olan ayağa klkmktr
Ama bu sefer fazlasıyla yük var omuzlarım da
0 oy
tarafından
Benimkide tedavi görüyor ama aynı çok yoruldum sürekli özür diler gene aynı
(3,770 puan) tarafından
Aaaa çok uzun zaman olmuş bide aynı diyorsun:(
tarafından
Aynı şuan bile sknti çıkartıyor bu saate
(3,770 puan) tarafından
Derdi ne ki cnm? Çok üzüldüm yaaa:(
tarafından
Blmyrm hep kavga stres küfür şiddet  saçma sapan konusyon diye dahi kızar şuan karar verdik ayrın gidip dava açıyoruz bosanicaz artık bıktım herşeyi sen bıktım eve gelir gelmez kavga şiddet bsy yapmıyorum demiyorum çekemem artk
(3,770 puan) tarafından
Biraz önce bir arkds yorum yazmıştı bu posta ayrılma aşamasındayms bende ayrık dedim hani bir kere kurtuldysn hiç dönme hayatına bak demek istedim bana sert çıktı yorumunu okumfm bile doğru düzgün ama yok yere kalbimi kırdı ama olsun ben kalbimin kırılmasına izin vermedim mi sorumlu olmasın bundan dolayı diğer dünyada diye

Ben sadece onjn ve bebeğinin iyiliğini isyedimokdr..

Senin hayatın da fiziksel şiddet te varmış çok zor Rabbim yardımcın olsun inşallah hayatın bundan sonra çok güzel olur
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Biz niye yazıyı görmüyoruz
(3,770 puan) tarafından
Sildim çünkü cnm.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 966 göst.
0 oy
14 cevap 380 göst.
0 oy
5 cevap 269 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı

...