0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Alt kata yeni Bi komşu taşındı 3 çocuğu var en küçüğü 2 yaşında anca vardır. Bi saattir aglıyo ne anne ne baba ilgilenmiyor bu nasıl rahatlık ya geçen günde sabah 8 de aglıyodu şimdide 5 te aglamaya başladı bide öyle böyle değil resmen kendini yırtıyo nasıl rahatlar. Yatak odasından terlikle ses yaptım hala ilgilenen yok  aglıyo. Eşim çalışıyo ses yaptığımı bilse o da bana kızar. 

18 Cevaplar

+2 oy
(5,324 puan) tarafından
Böyle yargilamayin lütfen hemen. Kendimden biliyorum. Kızımla dün hem ben hem babası ilgileniyor ama öyle böyle değil baya ağladı. O ara gelip gibiri bana onu şikayet etse sen küçücük bebeğimi şikayet ediyorsun derim yani
(5,324 puan) tarafından
Sakinlestirirken normal ses tonu ile konuşuyordur sesi öyle de gelmez zaten. Küçük çocuk ve bebek olunca halden anlarım çünkü aynısı bizlerde de var
tarafından
Benimde bebeğim var. Saat sabahın 5 i en ufak çıt sesi duyuluyor evde Bi kıpırtı bile yok olsa duyarım çünkü ses olduğunda geliyo ama çocuk tek başına agladı kimse ilgilenmedi
(5,324 puan) tarafından
Kendiniz bilirsiniz benimki sadece bı öneri. Dün benimbebegimde aynı şekildeydi hiç bir şekilde müdahale edemedim kucağımda gezdirmek ten başka. Biri bana şikayete gelseydi emin olun kavga ederdim. Geçen biri kızım ağlıyor diye duvara vuruyor hangi direden geldigine emin olsamgider ağzıma geleni sayardim
tarafından
Ben rahatsız olmuyorum sesten. Çocuğa üzülüyorum çünkü kendini yırttı gidip alıp getiresim geldi o derece. . Benim kızımda aglıyo diş dönemlerinde ama böyle saatlerce kesintisiz aglamak farklı annesini istiyordu bariz
(5,324 puan) tarafından
İnan benim kızım bir haftadır öyle sabahtan akşama kadar ağlıyor eşim bile hayrer etti izin gununde
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Evet esler kızar tabı ama bz dayanamıyoruz ıste cocuk olunca. Duymuyorlar mı acaba hu ne rahatlık 
tarafından
Ben burdan duyuyorum onlar aynı evde duymaması imkansız çocuk yırttı kendini
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Uykuları agır olmasın? Diger çocukları nasıl duymuyo
tarafından
Duymamaları imkansız çocuk anne diye bagırdı sürekli
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ben olsam kapısını çalar cocuk ağlıyor uyuya kaldınz sandm de
(3,617 puan) tarafından
Gündüz görünce söyle
tarafından
Sölüycem içime dert oldu çoçuğuda görsen minnak Bi kız
(3,617 puan) tarafından
Söyle canim ya benim kizda bazen gece 4 5 krize girio aglio ne meme tutuo ne biberon sadece aglio ev sahibim bi kere soyledi çok aglio die dedim krize girmişti susmadı naptiysam en son yorulup uyumustu ama 2 3 kere falan böyle oldu
tarafından
Bunun ki kriz değil annesini istiyordu çocuk gelse susardı  eminim
(3,617 puan) tarafından
Söyle bi canm
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canim.belki ilgileniyodue susmuyodur amine su 1 haftadir hasta inan napcagmi sasrdm aglio susmuyo agladgnda kucagma aliom hoplatiyom ayagma koyuyom yere koyuyom mama sandalyesine yurutece aklna ne gelirse ama susmuyo belki onlarnda oyle bi durumu vardir bilemezsinki 
tarafından
Hayır ilgilenen yok çocuk saatlerce anne diye bagırdı
0 oy
tarafından
Canım benim kızım da öyle bazen ne yaparsam yapıyım susmuyo kenfini yırtarcasına agliyo saatelrce bişey olmuş gibi agliyo bı sure sonra kendine zarar veriyo yani kinseyi kinamamk lazım içinde ne olduğunu bilemezsin akdin susturmaya çalışıyordur da susmuyodut yani çocuk 
tarafından
Onların hiç sesi gelmiyo normalde konuştuklarında duyuluyor. Çocuk anne diye bagırıp durdu
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Belki ilgileniyolar ama susmuyor .  Benim kızım da bazen öyle geçen gece bire kadar susturamadik binayı inletti diş çıkarıyor 
tarafından
Hayır ilgilenen yok çocuk anne diye aglayıp durdu
0 oy
(763 puan) tarafından
İlgilenmediklerini gördünüz mü

Belki ilgilenseler de çocuk susmuyordur 
tarafından
Konuştukları zaman sesler duyuluyor ama çocukla ilgilenen yok anne diye a glayıp durdu
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Çocuk bu mutlaka bir derdi vardir ağrısi sancısi vardır hastadır yaramazdir benimkide öyle iki yaşında istedigi olmasın gönlü olana kadar yırtar bir tarafıni
tarafından
Annesini çagrıyodu besbelli ama kimse ilgilenmedi
(3,702 puan) tarafından
O zaman kadın doğurup doğurup atmış kenara
tarafından
Geçen günde sabah 8 de aglıyodu eşime dedim gidip bakım evde mi yoklar çünkü çok üzüldüm eşim göndermedi
(3,702 puan) tarafından
Yazık günah ya
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Acaba uykularimi agir yada susturamadimi annesi
tarafından
Çocuktan başka ses yok annesini çagırıp durdu aglayarak
(5,436 puan) tarafından
Allah allah smdi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İlgileniyor belki susmuyor ve kendi haline bırakıyorlar nerden biliyorsun. Bazen cocukları susturmak yerine kendi haline bırakmak lazım ağlamalarına fırsat vermek lazım. Çocugun huyu değişti huyu böyle belki de 
tarafından
Hayır çocuk annesini istiyo ama ilgilenen olmadı
0 oy
(739 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle ne kadar ilgilersek ilgilenelim kendi istemezse susmıyorfa emiyorda
tarafından
Aileden ses yok sadece çocuk aglıyo anne diye
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İlgilenmedikleriniz gozunle görmediğin için bilemezsin benim de kızım ağlıyor kucağımda gezdiriyoruz oyaliyorum ama ağlamaya devam ediyor onunla birlikte bende mi bagirayim apartmana sesimi duyuralım vardır bı derdi ki ağlıyor bizim apartmanda bazen gece bebek çocuk sesleri birbirine karışıyor derinlerden falan bı yerlerden de geliyor ama napcan çocuk yani 
tarafından
Aileden hiç ses yok çocuk anne diye aglayıp durdu
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Belki susturamiyordur  canım kizimda geceleri aglar susturamiyoru. 
tarafından
Annesinin hiç sesi gelmedi çocuk anne diye bagırıp durdu
(1,265 puan) tarafından
Ayyy  günah yaaa
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Belki susmuyor nerden bileceksiniz..

Benim kızımda bazen oluyor ki gece yarılarına kadar etinden et koparır gibii bağırıyor.. ne yapsam susturamıyorum. Çok önyargılısınız
tarafından
Hayır önyargılı değilim. Normalde konuştuklarında ses geliyo ama çovçcuk anne diye aglayıp durdu kimsede ilgilenmedi
(2,597 puan) tarafından
Gördün yani ??

Gördüysen sıkıntı yok
tarafından
Sabahın beşinde görmeme gerek yok en ufak tıkırtı duyuluyor çocuk annesini çağırdı o da gelmedi gelse zaten sesini duyardım. Normalde gündüz bile sesleri geliyo bize
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ilgilenmediğine nasil eminsiniz benim kizimin da bazen krizleri oluyo ne yaparsam yapayim susmuyo bazen 1 bazen 2 saat agliyo . belki ilgileniyolardir gunah almayalim 
tarafından
Eminim çünkü sadece çocuk anne diye bagırıp durdu başka da hiç ses yok sabahın 5 inde klozet sesi bile duyuluyor ama onlar hiç ses yapmadı çocuk aglayıp durdu sürekli
(2,241 puan) tarafından
benimde kizim anne diye aglar halbuki kucagimdadir . sende gidip kapiyi calsaydin bir sorun mu var kiyamam cok agliyo dustu mu falan deseydin
tarafından
Sabahın 5 inde gidemezdim ayrıca evde küçük bebeğim var eşim de işteydi. O saatte en ufak tıkırtı duyuluyor çocuk tek başına agladı yanınada kimse gelmedi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benim kizim kolik krizi tutunca bas bas aglior napsak bos elime alip gezdiriom evin icjnde hala aglior bnde sakin kalmaya calisiom ki cabuk sakinlessin die k agladgnda bende mi bas bas bagirayim
tarafından
Aileden hiç ses çıkmadı çocuk annesini istiyordu ama ilgilenmedi ler
0 oy
tarafından
İlgileniyordurr ama susmuyordur. Belki hastadır. Senin için gidiyor da annesinin babasının icic gitmez mi ağlamasına. 
tarafından
Ailesi ilgilenmedi çocuk anne diye aglayıp durdu bakmadılar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 349 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde medvey (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 373 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu