0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (1,794 puan) tarafından
Hadi hangi sehirden olduğunuzu, hangi hastaneye ve doktora ne kadara muayene olduğunuzu yazın bizlerde bilgi sahibi olalım ☺️ 

Ben devlete gidiyordum ama son zamanlara yaklaştık özele muayeneye baslicam Gaziantep Anka hastanesi Yasemin dokuzoğlu Na gidicem sigortasız muayene 120 ₺ dediler ♥️ giden varsa onlarda yazsın doktor iyimi bilelim ❣️

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kayseride 300 tl ye m.tuncay özgünun muayene hanesine gittim
tarafından
Bebegimin sagligi herseyden onemli ilk bebis öldü buna da oyle siradan bi doktora gidemezdim :((
(1,794 puan) tarafından
Hmm kusura bakma canm bilemedim :( herşeye değerler tabiki ❣️
tarafından
Durum olmadiginfa bile borc bulup gittik
(1,794 puan) tarafından
Doğrudur canım , benimde yok durumum ama herşey onların sağlığı için o yüzden gözüme gelmiyor
tarafından
Evt cnm
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ölme eşşeğim ölme okurken yoruldum ☺️
(1,794 puan) tarafından
Ya ama neden ki ☺️ ne uzun yazılar yazıyorlar benimki deve de kulak ;)
0 oy
(903 puan) tarafından
Ankara Etlik Lokman Hekim Hastanesine gidiyorum doktorum 

Meltem Antalyalı muayenesi 130 tl

Doğum paketine 5600 ödedim 
(1,794 puan) tarafından
5 bin 600 :) sağlıcakla gelsin prenses ❣️ ben 2000 dediler diye tutustum ☺️
(903 puan) tarafından
Amin canım inşallah :) paket bu sadece doğum ücreti değil ama kızımız için değer ❤️
(1,794 puan) tarafından
Anladım canm tabiki değer ❣️
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bursa Özel Medicabil Hastanesi--Seda Eymen Bolat'a muayene oluyodum ilk bi kaç ay muayene ücreti 60 liraydı sonra 100 lira oldu 2750 doğum parası verdim şuan aynı hastanede doğumuma gelen çocuk doktoruna oğlumu götürüyorum oda 130 lira yani o zamandan bu zamana arttı muayene ücretleri standart 130 lira oldu malum piyasada artık yüksek :D

(1,794 puan) tarafından
Herşey artmış herşey Allah yardımcımız olsun ❣️
(9,626 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Allah herkese kolaylık versin zor gerçekten isterim yani herkesin imkanı olsada gitse  ❤
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Zonguldakta Level Hospital Murat Bulanik muayene ucreti 60di hem sigorta hem de esim oyakli oldugu icin indirim yapiliyordu.Dogumu da 1550tl ye yaptim
(2,054 puan) tarafından
Birde normal doğum mı
(6,203 puan) tarafından
Hayir sezeryan normal de sezeryan da 1550 mesai disi 2550 dogumdan sonraki kontrol+cocugun ilk muayenesi+2gece yatis+tum agri kesici,serumlar
(2,054 puan) tarafından
Çok Uygun canım bnde Bartın'da yaşıyorum devlete gidiyorm bizim buradaki özeller doğum yaptırmıyor maalesef
(6,203 puan) tarafından
Evet ordakiler oyleymis bende oyle duydum ama devlet de cok iyi doktorlari da varmis
(2,054 puan) tarafından
Var evet bakalım artık nasıl olur bilmiyorum
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Herkes özel hastaneye gitmiş ben devlete gittim ankara sincanda doktorum da çok çok iyi bir insan allah ondan razı olsun hala görüşüyorum bazen ınstagramdan çoğu ozel doktorları sollar yani bedavaya doğum yaptım ☺️
(1,794 puan) tarafından
Hahah bu da iyiydi ☺️
(1,013 puan) tarafından
Şuan devlet hastanesi kalmadı gidecek çoğu pandemi hastanesi oldu o yüzden gidemiyoruz
(2,091 puan) tarafından
Şu an için bilmiyorum ama ben geçen sene doğum yaptım
0 oy
tarafından
Kocaeli Gebze yüzyıl hastanesi Koray özbaya gidiyorum 125 TL muayane ücreti ödüyorum 
(13,251 puan) tarafından
Çok övüyor kar o doktoru
tarafından
Evet canım çok iyi doktor 4yil önce kizimdada ona gittim şimdi gene ona gidiyorum çok güzel ilgileniyor
0 oy
(476 puan) tarafından
Kütahya Anadolu Hastanesi M.Kuthan Karakoç 85 tl muayene ücreti. Bizim indirimimiz var 78 tl veriyoruz biz :)
(1,794 puan) tarafından
Ah o indirimlerden biZde yararlansak ne vae ☺️
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Şuan gitmiyorum ama İstanbul Türkiye hastanesine gidiyordum Ayşe solaroğluna cağnım doktorum 190 TL muayene ben paket yaptırmıştım 
(1,794 puan) tarafından
Doğum paketi denilen şey ne oluyor
(25,225 puan) tarafından
Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım yani hamileyken doğuma kadar herşey ücretsiz kredi kartına taksit yaptırdık avantajlı oluyo
(1,794 puan) tarafından
Hmm anladm cnm sağol
0 oy
(2,460 puan) tarafından

Bursa şehir  hastanesine gidiyorum sefilik biz paramiz yok:D 

Doktorum memik karaküçük  gerçekten  küçük  bi doktor ama cokta seviyorum :)

(1,794 puan) tarafından
Valla bende şuan devlete gidiyorum ama doğum için özele gecicem bu yüzden son ayda doktora bikac kez gideyim dedim
0 oy
(73 puan) tarafından
Adana seyhanda  metro hastanesine gittim ben Ferhat  beyi doktorum muayenesi 100 tl doğumu da 1900 tl yaptım 2 sene önce ama
0 oy
(582 puan) tarafından
Istanbulda Esenler medipole gidiyorum. 

Muayne 90 tl doğum sigortalıysan 1450,

Ama sigortasizlar için analık hakkı diye birşey duydum sigortalı şeklinde para veriyorsun onu bir araştır istersen.
(1,794 puan) tarafından
Araştırdım cnm da yesilkart var o da olmaması lazımmış
(582 puan) tarafından
Hmm anladım canım ☺
0 oy
tarafından
Ben 3 doktor değiştirdim canım kayseride ercoyes hastanesinde bekarkende o doktora gidiyordum bihter ama ben hamile kalinca 1 aylıgına izne ayrılmıs sonra o hastanede demet diye birine gittim gitmez olaydım psikolojimi bozdu hüma kadin dogum hastanesinde cavite gittim memnun kaldim orda doğurdum ikinci hamileliğimde de oraya gitcem insallah muayene ucretleri de bihterin ki 180 demetinki 180 cavit 6ay 90 ödedim son 3 ay 120 dogum parasi da 2500
(3,840 puan) tarafından
Durumun varsa memorialde cemal ünlü var onu tavsiye ederim mükkemmel bir doktor. Şehir hastanesindeyken muayne oldum çok memnun kalmıştım. Ama özele geçince gidemedim :)
tarafından
Ikinciye hamile kalırsam giderim kuzum inşallah :)
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Mersin Forum Yaşam Hastanesi  Himmet Özdemir doktorum. 

Ailemin yanına geldim Muğla Sıtkı Koçman Üniverste Hastanesi Hasan Tursun'a gözüktüm. 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Konyada narin Türkmen gittim medicana hastanesinde 160 tl sgk oldugu halde ikinci muaynemde 175 tl verdim kan tahlili beraber hic memnun kalmadım ama ilgisiz başka doktora gitmeyi düşünüyorum tavsiyesi olan varsa söylesin ona gidiyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asfah (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 286 göst.