0 oy
589 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından

Eşim çalışıyor Bauhaus Yapı Market'te Ne izini belli içerden kesinlikle para çekmek yasak ay sonuna gelene kadar para bitiyor içeriden de para alamıyor Allah'a şükür gene geçiniyoruz ama böyle olması beni rahatsız ediyor Ben de bugün eşime içeriden Para çek konuş konuş dedim O da para içeriden çekemiyorum dedi ama izinlerini hep değiştiriyorlar eya Bugün sabahçı İsa gece yazıyorlar öğlen gel Yok sabah gel bugün izin yap yok yapma bunları söyleyen bir insan para nasıl çekemiyor içeriden Ben de bugün eşime çık o işten başka iş bakalım dedim çıkamam burada gelecek var deyip duruyor hiçbir gelecek de yok yani böyle olan bir yerde gelecek mi olur dedim tartıştık öyle yanlış mı yapıyorum yani ben bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi markete gidersen git çalışma sistemi mağlesef böyle ama işi oldugunada şükret bacım 
(119 puan) tarafından
Ozaman ven abartıyorum saol canım
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Cabim şu donemde herkes işçi cikariyor sakin isinden etme kocani oisman olursun iste bulamaz ozman ne yapcaksiniz boyle iyi kötü bir maasi var sonucta
(119 puan) tarafından
Orası öyle tabi beni bu hamilelik *** gibi yaptı bacım neye kızacagımı sasırdım galiba
0 oy
(879 puan) tarafından
Adam nabsın ya - ( iş mi var sanki 
(119 puan) tarafından
ne bilim ya kızıyorum ama napim sinir oldum abarttım galiba hep bu hamilelil hormonları mal gibi yaptı benş
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kizz bidaha at fotonu merak ettim bende kactim gelinlik giyemedim sende nasil durdu gelinlik merak ettim
(1,499 puan) tarafından
Kız yanlış yere yazmışsın o arkadaş bu arkadaş değil
(2,765 puan) tarafından
Aaa kizim ikide bir ekrana elini uzatip duruyordu demwk yanlis yere basmisim ama ben posta girdim yazdim dmek yanlislikla geri cikdim baska posta bastim kusura bakma post sahibi
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Canim cok yuklenme bence , isi olduguna dua et , suan o iştençıksa bile.yeni bir is bulmasi cok zor şu dönemde. 
0 oy
(6,750 puan) tarafından

Ona kalsa bizimki de kebapçı bacım :angel: Allah bilir emeklilik kaç yıllar sonra.......

Şükredin bence.

0 oy
(324 puan) tarafından
Bence adamın üstüne gitme bacım o sektörde 8 sene çalıştım, avans sistemi yoksa vermezler zaten boşuna huzurunuzu bozmayın. İş bulmadan da çıkmasın iş bulmak çok zor şuan, malesf böyle yerlerde ne izin belli ne saat o da memnun değildir o yüzden boşuna yüklenme birbirinizi üzmeyin. Benim eşimle de böyle tartışmalar oluyordu tahmin edebiliyorum o yüzden. 
0 oy
tarafından
Bence karışmayın hiç zaten her yer kapanıyor iş yok doğru düzgün birde evde kalırsa o zaman kötü 
0 oy
(489 puan) tarafından

Bence yanlış düşünüyorsun.  Eşin eger uzun yıllardır orada çalışıyorsa tazminatı var bu işin.  Hem bi düzeni varsa duzen bozmak cok zor . Benim eşiğinde is yerinde benkm düşüncem hakkından az alıyor.  Ama cik o isten demedim.  Ona daha başka iste çalışmayı dusunmezmisin bence daha güzel yerleri hal ediyorsun demistim . Yani kavga ederek değil de hani daha güzel dille sebeplerini yumuşak bir şekilde anlatsan belki aklına yatabilir . Ben boyle düşünüyorum ama ..

Birde ha deyince su an malesef zor is bulunuyor.  Ve şunu da unutmayın yeni gireceği isin burdan ne kadar iyi olacağını kestirebilir misiniz ?? Hayır.  O sebeple is değişikliği yapılabilmesi için şartlarının burdakinden daha iyi olduğunun kesin olması lazım.  O da Türkiye şartlarında cok zor 10 iş te 1 i oyle olur . O da bizi bulmaz.  :wassat:

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 535 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 190 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kkcesma (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.