0 oy
1,130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda hanımlar ben öyle düşünmüyorum ama sizce erkeklere göre öylemidir merak ettim 

28 Cevaplar

+3 oy
(671 puan) tarafından
Tabiki değil sen onun helalisin erkekler isterken iyi bizimde isteklerimiz olabilir 
tarafından
Bizlerin istekleri hep erkeklere batıyo be kuzum
-Reklam-
+1 oy
(76 puan) tarafından
Ben eşime hep derim bence saçma  öle bişey 
+1 oy
(177 puan) tarafından
Pardon bunu esine soylemiycksnde kime soyliycksn nie grursuzluk olsun harama gitmiysn kotu bisey yapmiysn helalinden istysn bence kim soyluyosa bubh cok yanls dusunuyor 
tarafından
Kadın işte istese dert istemese dert ahhh şu kadınların üstündeki psikolojik baskı
+1 oy
(9,652 puan) tarafından
Yanı bence söylemeye gerek yok eylemle belli etse zaten karşı taraf o mesajı alır:) 
(9,652 puan) tarafından
Jahdh:D ilk adımı atsam nolur hiç denemedim hee 6 yıllık evlilik hayatımda:D saat gece yarısı olunca bi bel altı oldu he :D neysem konuyu değiştiririm sen nasılsın?
(48,087 puan) tarafından
iyiyim kuzum bendede akil kalmadi ciktim cama esimi bekliyorum meger arabayla değilde servisle gitmis soylemsiti unuttum baktım araba kapida duruyo dedim cigkofte aliyo heralde ondan cikmadi yukarı hala sonradan jeton düştü komsular gorse gece gece camda ne ariyo diyecekler ☺️ sen nasilsin çocuklar nasil
(9,652 puan) tarafından
Hsjdjjdj:D ahh ahh bu yorgunluk bizi biden aliyo:) bizde bugün salça yaptık balım falan fena tutuldu yorgunluktan uyuamıyorum şuan:/
(48,087 puan) tarafından
oo hamarat hatunum benim bereketli.olsun afiyetle yiyin insallah canim senin bahceni cok merak ediyorum☺️
(9,652 puan) tarafından
Balım annemin bahçede yaptık:D atarım bi ara resmini ama bu ara aşırı bakımsız her yer çok aslinda ama cimleri sulamadigimiz için kurudu falan :/ onun dışında çokta numarası yok :) aklıma geldiğinde ilk fırsatta çeker resmini atarım canim:)
+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Hiç istemem istesemde diyemem:D Allah rızası için yapıyom valla:ermm:

Ama eşime desem  bu gurursuzluk olmaz ki ne alaka. Ozaman erkekler hepten gurur suz:angel:

tarafından
Haklısın canım aynen
(1,329 puan) tarafından
Sana kim dedi bunu. Hem sen istesen bile bunu birilerinemi diyosun ki ayipliyorlae canim
tarafından
Ben bazen eşime diyorum yorgun oluyor veya o günki ruh haliyle reddediyor dedim acaba içinden diyormudur bu kadın gurursuz istiyor diye
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim eşimin hoşuna gider .Çok yorgun olduğunda kibarca red eder anlayışlı davranırım 
tarafından
Anlayışlı hatun ++
(7,935 puan) tarafından
Eyvallah :) :)
Anlayışlı olmalıyım ki o da ben rededince anlayışlı davransın :)
tarafından
Ooooo Güzel taktik
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ne alaka ya böyle şeyler karşılıklı sonuçta erkek ye bekler ilgiyi istenmeyi sadcee erkekten beklenmez ama karşılıklı olması gerekir bı taraf istemiyorsa olmaz 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Hayır değildir. Erkeklerin çoğu da eşlerinin bunu istemesini, söylemesini hatta belli etmesini ister 
0 oy
(961 puan) tarafından

Ben çekinirim 

O da hiç istemiyor musun der

Bence istememek onlar için kötü 

:angel:

0 oy
(191 puan) tarafından

Normal bence söylemek. Nazdan cilveden anlamayan adama direk söylemek lazım :D:D

tarafından
Odun adama direk söylesende anlamaz
tarafından
Acıp göstericen direk töbe ya rabbim ya sesli güldüm (•‿•)
(191 puan) tarafından
Direk söylediğinde anlarlar kız o kadar da odun olamaz yani..
tarafından
Ne bilim kız belki bilmemezlikten geliyolar odunluktan değil
0 oy
(406 puan) tarafından

Kadının erkeğe, erkegin de kadına ihtiyacı vardır herzaman. Kimi zaman erkek kimi zaman kadın ister. Bu da gayet normal. Gurursuzluk oluyosa evlenmeselerdi. Heleki erkekler daha çok kadınların onlara yaklaşmasını ister benim düşüncem yani canım. Herşey karşılıklıdr bigün o sana birgün sen ona :D

0 oy
(2,585 puan) tarafından
Yok cnm kadininda istekleri var sadece erkekler  bu konuda daha baskin gosterildigi icin biz birliktelik istetigimizde sanki deliymişiz gibi dusunuyoruz aaa ben esimle birlikte olmak istedim nasil olur ilk onun istemesi lazim ama diye dusunuyoruz malesefki 

Kadinlar her zmn seks objesi gibi gosterildigi icin bu dusunceler kadin nasil esini tatmin etmezsr gunaha giriyosa erkekde ayni sekil gunaha giriyo 
tarafından
Yok işte canım cahil ortamda bu ayıp oluyor sen kadınsın ağır ol isteme o istesin sevdiğini söyleme ilk o söylesin gibi vs birçok sey böyle yapa yapa bir sürü yuva yıkılıyo
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Eşim kendi ağzıyla sen ne zaman istersen söyle, ben seni zorlamak istemem der. Bence onların daha çok hoşlarına gidiyor öyle olması
0 oy
tarafından
Hayır tabiki erkek gibi kadininda en doğal hakkı bu  karibkoca arasosinda gururmu olur
tarafından
Bence de olmalılı ama bunu gurursuzluğa dönüştürecek çok erkek var
tarafından
Öyle erkekler zamanında karısıyla bbirlikte olmayı becersinlerde maden kadınları o duruma sokmasinlar
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Ben söylemiyorum ama hareketlerimle belli ediyorum zaten ne bileyim saçımı falan yaparım makyaj yaparım zaten hemen düşer :DD gurursuzluk değil aksine çok hoşlarina gidiyor valla biz önceden eşim çok yoruldugu için sadece haftasonu yapıyorduk ama burda öyle şeyler okuyorum ki sürekli eşime sırnaşmaya başladım :Dd
tarafından
Sende sapık oldun desene adam şimdi  diyordur neoldu benim karıma yaa
(13,961 puan) tarafından
Yok valla hiç demiyor baya mutlu bu durumdan :D
0 oy
(10,262 puan) tarafından
Yooo niye olsun onlar isterken çok iyi ama 

Ama ben aslaaaa diyemem 2 senedir de hiç demedim 
(1,329 puan) tarafından
Bende diyemem kız :D zaten hiç istememde. Olsa isteyecek olsam bile hayatta diyemem.
(10,262 puan) tarafından
Yani çok çok aklıma gelse bile hayatta diyemem
Utanırım.kiz
(1,329 puan) tarafından
Ay bende utanırım eşim hatta istememi bekler ama daha çok bekler :))))
0 oy
tarafından
Yoo ne alaka gurursuzlukla kadın insan değil mi.?

Ama tabi ben hiç demedim demem de :) cilve yapıp onun demesini sağlamak daha zevkli oluyo :)))
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Helalin sonucda canim söylenmesi gerekir bence grursuzluk faln da degil 
0 oy
tarafından

Ne var o senin kocan valla ben direk öperim direk dalarım bence en mutlu oldukları an:Ddene bı kaç kez bak gör alışacak kocanda

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Neden gurursuzluk olsun ki. Direk söyleyemesende hal ve hareketlerle imada bulunsan bile yeterli ;)

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,129 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 480 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melekkorkmaz27 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.