0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (284 puan) tarafından

Merhaba hanımlar nasılsınız konusu açılmışken bende dahil olmak istedim... hatta adminin bu uyarıyı gebelik kısmında da yapmasini isterim.. pek çok kez gebelik bolundeki bayanların art niyet olmadan paylaştığı seyler var.. cok normal hamillelik hafife alinmaz en kucük bişeyde korkmamiz cok normal. Ama bunu fotoğrafla sergilemeyelim.

Yorum olarak paylaştım fakat çok alta kalacağını düşünerek böyle paylaşmak istedim 

.Ne olursa olsun nişan vs paylaşmayın (internette her türlüsü var)

. Aldığınıź iç çamaşırını paylaşmayın

. Kendi resminizi mümkün olduğunca az paylaşın (hatta hiç atmasanız daha iyi)
. Kocanızla aranızdaki cinsellik konularını detaylı paylaşmayın.
. Ailevi sorunlarınızı paylaşmayın. Buradaki platformu kimler kullaniyor bilemezsiniz huzurunuz kaçmasın 

Bir süredir gerçekten çok arttı hatta yorum yapıp güzel bir dille uyarmak istiyorum sonra siliyorum kirmaktan korktuğum için.. hepimiz ayniyiz eşlerimiz, çocuklarımız..hayatlarımız ne kadar farklı olursa olsun hepimiz kadınız birbirimizin kötülüğünü istemeyiz. 
Inanninki burda erkekler var gebelik kısmında gördüm adam fake hesaptan yazmış. Çok çok afedersiniz "pozisyon" başlığı altında her şeyden haz alan erkekler var siz masumda bisey paylaşırsınız adam çok farklı şeyler kurar kafasında 
Linç tayfası var bide tabi onlar kendilerini nerde görüyorlar anlamadım  puan çok olunca ne oluyor
ona göre bizde puanımıza artıralım:)   (tenzih ediyorum)
Tanımıyoruz birbirimiz ama canım diyoruz buda çok hoş.. samimî.. 
Allaha emanet olun 

10 Cevaplar

+4 oy
tarafından
düzenlendi

Sende Allah a emanet ol .

Çok haklısın ...

Ama hangi birine diyeceksin ki,

Uyarılar boşa bence
(284 puan) tarafından
Olsun canım biz bize yanlış geleni es geçmeyelim paylasalım farkında olmayabilir kardeşlerimiz bir kişi bile görse uygulasa yeter  ❤
tarafından
Tabiki doğru diyoRsuN
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Okadar haklısınki.. 
+1 oy
tarafından
Çok haklısın gerçekten aynı senin gibi düşünüyorum canım
+1 oy
(4,995 puan) tarafından
O kadar çok haklısın ki canım

Sen de Allah ' a emanet ol
+1 oy
tarafından
Çok haklısın  valla bende artık Migdem bulanıyor burda nisan mi diye adet kanunu çekip  atanlar bile var değişik insanlar var ne desek boş 
+1 oy
(140 puan) tarafından
Çokk haklısın bu zarar görmeyin dikkat edin anlamında bir uyarı bunu yanlış anlayıp ters cevaplar verenlerin sorunları vardır bence :) ama ne desek boş o kadar rahat ve umursamaz insanlar var ki kendini düşünmeyene bizler bişey yapamayız. bile bile yapanlar da başına bişey gelince sorgulamasın. 

Bide başı kapalı olup buraya açık resim atmak nedir o örtünün anlamını bilmiyorsan hiç örtme belki yanında eşi olacak o fotoyu açan kişinin oda görecek nasıl bir genişlik. 

Virüs de gelir depremde gelir taşta yagar bu zihniyetle kimse kusura bakmasın doğru olanı yapmaya gayret etmek yerine sürekli bi atar gider hakaret . Böyle insanların iç huzuruda olmaz evinin huzuruda olmazzz boş yere niye böyle oldu demeyelim açık ortada sebepler. uzun yazdım kusura bakmayın ben bayadır burdayım ama pek yorum felan yapmam bunu görünce dayanamadım artık :)
0 oy
tarafından
Burada kadının biri meme ucunu çekip paylaşmış dedik ki paylaşma bak ne olacağı belli olmaz şöyle böyle dürümler var vay siz namus bekcisimisjniz vay siz şöyle mısınız taa olay bana taş atacak olan içinizde ki en günahsız olsuna kadar vardı ") o günden beridir  bende herkesin memesine dötüne donuna nisanına kimse karisamaz modundayim görünce görmemezlikten gelip geçiyorum ")) fazla kafaya takmayın siz kendinize ders çıkarın kendiniz yapmayın gerisinide bırakın kendi haline 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Herkes kendi isteğiyle foto paylaşıyor kimse silah zoruyla yaptırmıyor biz ne desek boş 

Herkes bunun bilincinde 
0 oy
tarafından
Buraya ped ve cinsrl konuları konuşarak muhabbet ettiklerini buranın bu konular içinde var olup sohbet olduğunu düşünen bir kesim var şimdi sen bunu yazdın ya sana ne linç gelir beğenmiyorsan bakma okuma diye 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Şahsen nişan kaka felan çok midemi bulandiriyor :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 711 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 341 göst.
2 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 281 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (811 puan) tarafından soruldu

377,936 soru

11,312,089 cevap

34,745 kullanıcı

...