0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde (658 puan) tarafından

Kızlar kızım 8 aylık sacları çok seyrek arka taraftaki saçları kısacık ve az, yanlar uzun ve az, tepesi uzun ve normal yoğunlukta. Birde istediği birşey olmayınca veya oyuncağını tutamayınca mamasını içerken falan olmayan saçlarını da yoluyor. Geçen kuaförüme sordum 1 yaşına kadar bekle 1 yasa kadar gürleşebilir dedi. Sizce ne yapayım ya kestireyim mi kalsın mı? Olan saçlarını da yolması çok uzuyor beni hiç acimadan yoluyor biraktiramadim bir türlü ya :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi canım eğer seyrekse sanki seyrek devam edebilir gibi benim görümcemin kızının saçları çok aşırı seyretti Bebekken Kestir kestir dedik eşi izin vermiyormuş şu anda Kızı 3 yaşına yaklaştı kafasını sıfıra vurdurdu Bence sen Bebekken kestir en mantıklısı ben kendi oğlumun saçlarını kestirdim daha gür geldi Bebekken kısa saçlı olması Çok abes durmuyor ama büyüdükten sonra hoş olmuyor
(658 puan) tarafından
Düşünüyorum canım da aralıkta yaşına giriyor kafası üşüyecek diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(6,676 puan) tarafından

Benim kiziminda bir yasi var hep bir gun uzanip gurlesicek diye bekledim ama maleseff:Dmakinayla kazitdirip uztunnen bi kerede jiletle kazitdiricam..jilet gurlestirir diyorlar

(658 puan) tarafından
Korkarım ya jilet vurdurmaya çok hareketli benimki
(6,676 puan) tarafından
Benimkide hareketli ama bi sekilde vurdurucam cunki saci yok gibi
(658 puan) tarafından
Anladım canım allah kolaylık versin
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Yoluyorsa kestir benim ki 1yaşını bitirdi öyle kestirdim hiç yok denecek kadar azdı. Kışa kadar uzar bizim ki 
(658 puan) tarafından
Bizimki aralıkta yaşına girecek kafası üşür diye korkuyorum
(2,064 puan) tarafından
Soğuk olur o zaman insan doğum günün den önce de kıyamıyor :)
(658 puan) tarafından
Aynen canım ya bakalım artık:)
0 oy
(492 puan) tarafından
valla benim kızım keldi doğduğunda desem yeridir iki tel biseyi vardı çıkarken de çok seyrek çıktı eşim dedi sıfıra vuralım sevmiyorum dedim iyikide vurdurmamisim şuan her saç kesisimizde ara makas atıyoruz masallah okadar gür 
(658 puan) tarafından
Kuaförümde onu söyledi yaşına kadar bekle beslenir o sac falan bilmiyorum valla canım kararsız kaldım
0 oy
(48,367 puan) tarafından
bizimde oyleydi hic kazitmadim simdi gurlesti
(658 puan) tarafından
Kuaförde öyle söylüyor abla yaşını bekle bakalım güreşecek mi diyor
(48,367 puan) tarafından
canim dogdugunda gibi birseydi sadece tepede vardi kizimdan bagimsiz yasiyodu o saclar ☺️ simdi masallah bayagi gurlesti. kazitinca gurlesmiyo hepsi birden ciktigi icin gurlesti saniyo herkes yoksa kokune jilet.nasil degsin ☺️
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Seyrekliginden değil ama yolmasini engellemek için kesebilirsin tekrar buyuyene kadar unutmuş olur yoksa makineye vurmak gurlestirmiyor 
(658 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm bana kalsa şimdi kestiririm en azından aynı boy uzarlar ama kuaför yaşını bekle diyor valla bilmiyorum kafam karıştı ya
(2,039 puan) tarafından
Niye öyle birşey diyor ki benim iki kızım var ikisinin de saçını 40 çıkmadan kazittim 2 yasindakinin saçı hala seyrek zar zor bağlıyoruz diğeri 5 aylık bakalım o nasıl olacak
(658 puan) tarafından
Doktorlar öyle onarıyormuş dedi ama kestirmeye karar verdim canım ya kazıtamam jiletle asla güvenemem ona ama makineye vurdurtacam güçlenirmi bilmiyorum ama en azından saçlarını yolmayı unutur öyle bir çekiyor ki saçlarının kopma sesi duyuluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde gokce.resul (257 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...