0 oy
590 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,390 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Ne çorbası yapabilirim kızıma değişik 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Sen eşini seviyorsan senin sevgin esinede sanada ailenede yuvana da yeter ...

Önemli olan sizsiniz, kimse kimseyi sevmek zorunda değil , ama saygı duymak zorunda ...

(1,390 puan) tarafından
Haklısın canım öyle. Ama insanın içini buruk oluyor işte
tarafından
Boşver huzurun olsun yeter , inan önemli olan huzurdur ...
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Seni iyi anliyorum cnm benimde esimle ailemin pek yildizi barismaz hep ben giderm aileme esim bayramda sadece 1 yillk evliyim 2 yil nisanli kaldm sadece arada kaliyorum ve bu beni mahfediyor artk cok zor seni cok anliyorum
(1,390 puan) tarafından
Çok çok zor evet canım. Nişanlıylen böyle değillerdi iyiydi sonradan değiştiler. Belki eşimde hata yapmıştır ama sonuçta ortada ben varım. Sıkıldım bıktım bu durumdan
(72 puan) tarafından
Bnm hep oyleydiler cnm ortada kalan uzuluyor
0 oy
(759 puan) tarafından

Bizde tamtersi annem damadımda damadım diyor:D.  Siz mutlu olun her sey düzelir kuzum.Canımı sıkma Esinle bir tartısma yapnınızda annene söyleme .Aileler o yüzden belki tavır alıyo:angel:

(1,390 puan) tarafından
Yok kız asla söylememei.nişanlıyken bir kere tartıştık 1 kere söyledim annemin hemen o ara tavrı değişti fln. Bizimkiler o... Ktan nem kapıyo malesef..
(759 puan) tarafından
ay evet benimde annemin öyle hiç bir sey söylemiyorum Annenin yanındayken eşini öv mesela ay bana çiçek aldı .Güzel msj yazdıgında kosa kosa git göster havalara uç misali öyle yapıyorum ben Annem görsükde delisin deli diyor bana yap bəlki deyisir kuzum
(759 puan) tarafından
Bəndən çok sanki onu daha fazla seviyor
(1,390 puan) tarafından
Ah ne güzel canım. Deniyim bakalm inşallah olır
0 oy
(191 puan) tarafından
Sen eşinin sana ne kadar değer verdiğinden mutlu olduğundan senin icin neler yaptigindan bahset annene ( inşallah öylesindir ) bakış açısı değişir onların 
(1,390 puan) tarafından
Çok da bişey diyemem aslında... Onların kendiyle problemi var canım benim üzerimden değil ki. Mutluyum şöyleyim diyorum öyle misin gerçekten fln diyor annem. Eskiden eşimde çabalarıdı ama çıtayı aştılar artık eşimde banane bana nasıl olurlarsa bende öyle olurum diyor. Haklı o yüzden cevap veremiyorm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 281 göst.
0 oy
16 cevap 254 göst.
0 oy
8 cevap 125 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,086 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı

...