0 oy
2,077 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

DAHA BİTMEDİ YAPMAM GEREKEN ŞEYLER VAR 

25 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından

Allahim yurutec bile var :D cok tatli olmus hele o prize ve petege bayildim yaaa  saglikla gelsin de kullansin insallh 

tarafından
okdr çok uğraştkki anltmm:) kızim bu arada 5bck aylık :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Supper olmuş cnm mutlu günlerde kullanman dileğiyle<3

tarafından
tesekk teşekkür ederim canım okdr çok ugrstmki anltmm.d
0 oy
(40 puan) tarafından
Güzel olmuş canım eline saglik
tarafından
teşekkür ederim canım ❤
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Annesi mi süslü kızı mı bilemedim :DAma çok güzel olmuş ellerine sağlık mutlulukla büyüsün yavrucağın

(6,136 puan) tarafından
Sağlığına dikkkat et bebeğinin sana ihtiyacı var ama belli ki yerinde duramayan birisin biraz toparlan mekik çek. Bende doğumdan sonra çarşaf sarmayı düşünüyorum çok sıkmamak şartıyla 40dan sonra da korse giymeyi düşünüyorum basenlerime kilo aldim sadece. Doktor kilo almican dedi tam buğday ekmeği ve kayısı hoşafiyla hamilelik geçiriyorum tabi diğer yiyecekleri de istediğim kadar yiyorum 3 aydır kilo almadım bebek aldı çok şükür. Ay ne cok konuşacak şeyimiz varmış:))
tarafından
elimden geleni yapiorm dikkat etmek için ama kas h. bu yüzden daha zorlaniorm bi insan bi kat yoruluorsa ben 3kat yoruluormsm kan tahlililerni vercm neye gore zayıfladım bakicklr gözlerim e vuruyor direk nuroljiye gtmem lazım kadın doğuma gitmem lazim gidicgm çok bölüm var.s bir kere baslamssm is yapmaya hep yaparm ama kizimdn önce çok fazla rhttm bianda uykszlklar yrgnlklr vs agir geldi bebegmn doğuş kilosu şükür iyidi şükür 15gn kuvezde kaldı sdce. bana tktrmadlr ablamlar korseyi fln bende o ara ilginemdm onunla kldi biraz ama daha sonra spora yazılmayıp dsnuorm
tarafından
konuşak kız başka türlü zmn gcmior:)
(6,136 puan) tarafından
Otur oturduğun yerde göbeğinde kalsın seninle. Önce devani sifani bul digerlerini yapmasanda olur bende normal hastalık sanıyorum gerekirse yat dinlen sadece bebeğinle ilgilen kızdırma beni. Ama tedavine mutlaka baktir ihmal etme üşenme
tarafından
vertigm var o çok zorluor ilaç icemiorm emzrdgm için.s onu içmenn bi yolunu arayacgm kas h. bi tane ilacı var onu da emzrmyi brknca alicm inş . yavaş yavaş yapıp yormamaya clscm artik ztn biraz is yaptkdn snra yorulup dnlenmm grkior çünkü tek dglm bir bebegmde var oda yoruyor sncda beni ve eşimin clsma saaylrne göre. hastane işlemi hlltcm cnm teşekkür ederim beni dsndgn için mutlu oldum:)❤❤
0 oy
tarafından
Çok cici maşallah ya 
tarafından
okdr emek verdir kardeşim de yardım etti sağolsun iyi ki de almsm balerin kızlar kalpleri fln:)
tarafından
Güle güle yatsın bebiş
0 oy
(800 puan) tarafından
Cok tatli canim gule güle  kullanir insallah bebegin :*  küçük  patron  guzelmis:))
tarafından
inşallah canım benim❤ yazı dimi tatlı:)
(800 puan) tarafından
Evet :) cok sevdim bu sozu ben de ogluma diyeceğim bundan sonra gercekten dogru soz düşününce  küçükler  ama hersey onlara göre  yapılıyor. Her sey onlarin keyfi icin:)
tarafından
aynen canım :) eşim soruyor kimden sonra patron Dior:) bende benden sonra dedim:))
(800 puan) tarafından
:)) büyük  patron küçük  patron
tarafından
aynen canisi :)
0 oy
tarafından
Sağlıkla huzurla mutlulukla kullan 
tarafından
amin inşallah saol❤
0 oy
(703 puan) tarafından
Cok guzel olmus peteği neyle  boyadin canim gule gule kullan
tarafından
boyamadm tatlım kırtasiyedn renkli bantlar aldm:)
0 oy
(545 puan) tarafından
ay masallah cok tatli oomus canim allah ii gunlerde kullanmayi nasip etsin kalorifere bayildim.nasil yaptiniz boyami o
tarafından
amin inşallah canım teşekkür ederim:) yok boya dgl canım kırtasiyedn renkli bantlardan aldm
(545 puan) tarafından
Cok gyzel olmus canim gule gule kullansin minik prenses :)
tarafından
amin inşallah canım:) annesi kafa patlattı onlara:) bi ara esimle knstgm tek şey kizimdi odasiydi ona ne yPicklrmdi :)) eşim bunaltck kdr di o derece:) kiskndi:) bir kere de başka konu knslm diyordu ama elimde değil tamamlmdn olmazdi
(545 puan) tarafından
Insanin kafasina takilinca yaomadsn rahatlayamio bilirim ama gercekten hos olmus zevkliymissin :)
tarafından
teşekkür ederim canim❤ en makul fiyatlara yaptm hepsini. ilk mama kutusunu dai susledim atmadm sandığını babası düşündü şaşırttı beni:)
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Çok güzel olmuş sağlıkla gelsin oyun hakını nereden aldın canım 
tarafından
5bck aylık kızım canım kollarmda:) ablam verdi canım
(12,851 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsün o zaman :) bende aynısını beğendim de fonksiyonları nasıl kuzum
tarafından
amin inşallah:) bence gayet güzel ayaklarını hareket ettirmeyi seviyor o piyono sayesinde renkler dikkatini ckior kullanışlı canim
0 oy
tarafından
Çok çok güzel olmuş annesi tahtlarını yapıyoruz Rabbim bahtlarını da güzel yazsın sağlıkla kavuştursun bizleri ❤️❤️
tarafından
amin amin inşallah canım benim❤❤
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Maşallah çok güzel olmuş canım rabbim için de büyümeyi nasip etsin inşallah canım benim 
(4,756 puan) tarafından
Aaa ne güzel bir hediye almışsın kuzum
tarafından
aynen canım beklemiorken olması sürpriz olmuştu gerçekten emin olmak için acilen gttk o yetmedi ertesi güne randevu buldm gttkdi ole inandk :)
(4,756 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın sana canım benim
tarafından
amin canım allah razi olsun kolay dünyaya gtrmedm kızımı çok çektim ama şükür Rabbim kızımı bana bize bağışladı allah her isteypde bakablck durumda olan herkese nasip etsin inşallah evlat
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn bebeğim aminnnnnnnnn
0 oy
(186 puan) tarafından

Ayy çok güzel olmuş odayı görünce benim yataşım geldi :)Rabbim sag saglım kucagına almayı nasip etsin  güle güle kullanın insallah:)

tarafından
amin inşallah canım:) benim kız kollarmda ablası 5bck aylık :)❤.. okdr kafa patlattm yorgnlkdn öldüm:)
0 oy
tarafından
Harika görünüyor canım güle güle sağlıkla büyüt yavrunu :))❤
tarafından
amin inşallah canım benim teşekkür ederim❤❤❤
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Sticersler fwln cok gzl olmus da kartona yazilar yazmakpetegi boyamak bogucu geldi bana gore fazla kokos :)
tarafından
boyamdm renkli bantlar:) orda sari kırmızı köşe var ya birine uç kuzenlerin resmlrni diğerine de beni kardeşimi ablamin ucumzn resmini koyucl:) ben seviiorm süsü:) daha fazla birşey yapmayacgm ama süslemek adına sandk fln haric
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım petek çok hoş olmuş sağlıklı bi şekilde  büyütün bebişinizi
tarafından
amin inşallah canım saol
0 oy
tarafından
Hepsi cok güzel gözüküyor ama en cokta kalorifer hosuma gitti niyeyse :D
tarafından
hic sasirmdm çünkü çok güzel duruyor dimi canım :)
tarafından
Aynen valla cok begendim ellerinize emeginize saglik :)))
tarafından
teşekkür ederim canım benim:)
0 oy
(319 puan) tarafından
Rabbim odanın içinde gormeyide nasip eder inşallah çok güzel olmuş canım 
tarafından
amin inşallah canım inşallah odasında uyumayı sever inş oyun oynadığı zmnlarida görürm :) çok emek verdim inş oda beğenir birgün
(319 puan) tarafından
Emek verdiğini birgün his eder emek vermem yapmam düşünmem yeter o değer vermen bile bir başka güzel günümüzdeki insanları görüyoruz emin ol bizim çocuklarımız çok şanslı bizim gibi annelere sahip olacakları icin
tarafından
neler neler planliordm odasını ypackende elimden gelen bukdr çünkü ztn kizima bakarken filan çok yoruluordm hastalgmda biryandan derken anca bukdr oldu
0 oy
tarafından
Çok güzell olmuş maşallah ❤
tarafından
teşekkür ederiz canım çok emek verdim inşallah oda beğenir anlayck kdr büyüdüğünde
0 oy
tarafından

rabbim güle güle dağıtmayı nasip etsin prensese canım benim:D çok güzel olmuş

tarafından
daha hic yatmdk bakalım nezmn yatick prenses canım:)
tarafından
çok varmı daha canım
tarafından
yok canım doğduk 7aylik olcz bile:) de 6aya girickkn evimize geldik annemgldydk alışması haliyle şimdide yanimzda uatior ama merak ediyorum ne zmn odasında yatar diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 449 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Prenses annesiyim (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,138 göst.
30 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 581 göst.
2 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 688 göst.
29 Mart 2020 Diğer kategorisinde 5827yasemin (66 puan) tarafından soruldu

377,173 soru

11,287,691 cevap

34,693 kullanıcı

...