0 oy
860 göst.
Aile kategorisinde (3,136 puan) tarafından
Kizlar daha önce post acmistim hergün geliyor diye bi ara gelmeyi birakti bu hafta fulk yine bizdeydi ve bugun yine geldi az once 12 bucukta geldi düşünün musaitmisin dedi bende yok ablam degilim dedim koye gidicem hazirlik yapiyorum dedim oda olsun ben yine de gelicem sinemi goruyim dedi ve persembe gunu bendeydi hemde o gun full du 7 ye kadar durmuştu napayim dediklerinizi yapayim dedim zil calinca acmiyorum kapiya küt küt  guruyor inanin keyif yapamiyorum uzanamiyorum kizimla oyun oynayamaiyoruz bi ev isi yapamiyorum full bugunde evi bastan assagi temizleyim desen geliyo ee is yarim kaliyo kziim uyuyosa gidip uyandiriyor uyandirma sessiz dur ablam diyorum annesiylemi konussam diyorum ya yanlis anlar diyede korkuyorum öyle iste kzilar napayim akil verin Allahiniz askina

16 Cevaplar

+8 oy
(292 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşimin iş yerindekilerden birinim ailesinde korona çıkmış gönderme istersen bir süre çocuğunu de annesine 
(292 puan) tarafından
Keşke kovid bitse de arkasına saklanmasak  ben öyle diyorum  kimse gelmesin evime şu dönemde
(191 puan) tarafından
Bence böyle bir yalanın arkasına sığınma Allah korusun sonra gerçekleşebilir
(292 puan) tarafından
Allah hepimizi korusun kimse istemez gelme demeyi ama çocuklar çok bulaştırıcı mecbur kalıyor insan
(191 puan) tarafından
Canım gelme desin ama olmayan bir şey üzerine söylemesin. Açık açık çocuğun annesi ile konuşsun yani beni rahatsız eden bir durum da kimseyi memnun etmek zorunda kalmam yani. Neden direk söylemiyor onu anlamıyorum çocuğun annesi ile can ciğer kuzu sarması mı ki gücendirmekten korkuyor. Çocuğa güzellikle söylemiş çocuk anlamıyor bu durumda annesi ile konuşması lazım
(491 puan) tarafından
Eniyisi açık açık konuş
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Annesi yok mu bu kızın Peki nasıl her gün her gün sana gönderiyor suç kızda değil ki onu gönderen annesinde senin uyarman a ne gerek var Her gün her gün senin evinde ne işi var elin çocuğunun senin yerinde olsam annesi ile konuşurum alınırsa da alınsın yani kimsenin çocuğuna sabahtan akşama kadar bakıcılık yapmak zorunda değilsin Senin de kendine göre işin oluyordu sonuçta aftada bir gün iki gün tamam gelindi de her gün her gün de yani İnsanın kafası kaldırmaz
(3,136 puan) tarafından
Annesi calisiyor canim ananesiylede anlasamiyol e o yolluyo aynen kendi cocougumun sesi yetmezmis gibi onu cekiyorum
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kaç yaşında ki
(3,136 puan) tarafından
12 kuzum once post acmistim
(8,082 puan) tarafından
Küçükmüş canım annesine söyle en güzeli çocuğa söylersen ailesine farklı anlatabilir
(3,136 puan) tarafından
O da var kiza bi ara biz yasit degiliz dedim de pek orali olmadi
(8,082 puan) tarafından
Haahhhah deli midir nedir:D
0 oy
(903 puan) tarafından
Kaç o binadan
(3,136 puan) tarafından
Ah param olsa 650 ye oturuyoruz ev baktik ama yok
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Ayy en sevmediğim insan tipi herkes bu huyumu bilirse aramadan ben davet etmeden hayatta gelmez bidaha geldiğinde işin yoksa bile kendine iş çıkar belki o zaman anlarda gelmez canım
(3,136 puan) tarafından
Abla ya 12 yasinda cocuk daha ama is yapamiyorum hic bisekilde is yapsam gelir yanima otuturu biktim vallahi
(12,840 puan) tarafından
Açma kapıyı o zaman canım ben büyük genç kız zannettim zilin sesini kıs kapıya vurursada babamız gelicek de misafir gelicek de şimdi evden çıkıcaz de
0 oy
(85 puan) tarafından
Gelince  full calistir sende o yasta cocuklar is yapmak istemez oyalanacak avare yer ariyirdur yada hastayim de uyuyacam de birgun gelir bebegi banyo yaptiracam sen git sonra gel de yine gelir disari cikacaz sonra de ama sonra d3 surekli bırakır  annesine de ortalikta virus var yakinimizda çıktı  bize de gelmislerdi de arasinda citlat
(3,136 puan) tarafından
Ay oyle yapayim baride ama kuzum hep diyorum isim var diye cocugu yikiycam falan hemen banyoya gidiyo zaten evde rahat dolasmasida bejide rahatsiz ediyoda
(12,840 puan) tarafından
Bak bu çok iyi fikir eşimin iş yerinde virüs çıkmış gelmesin abla Allah korusun bulaşır falan de
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Bi arkadas kovid ile ilgili yorum atms onu denemelisin :D kimse gelemez artık size
(3,136 puan) tarafından
Hahah biraz mantikli geldide ;)
0 oy
tarafından
Canım kız kac yasında annesı ıle konuş. Gayet iki medenı ınsan gbı ara konus yanlıs anlama ama her gun gonderme lutfen evde ısımı yapamıyorm evımde rahat hareket edemıyorm lutfwn kızını gonderme de. Bebegını yalnızda bırakma elın cocuguyla... 
(3,136 puan) tarafından
12 yasinda canim ayni binadayiz iste anneside disiplinli bi kadin ama calisiyor inan aklim cikiyor kiza artik ters yapiyorum iste kucaklama bagirma faoan diye
tarafından
Annesı calısıyor evde kız yalnız mı kalıyor. Annesı dısıplınlı olsun annesıne soyle gelmesın... Hersey yapabılır kucuk degıl artık annesını ara soyle kızını sevıyoem ama hergun gelıyor ben evımde işimi goremıyorm dınlenemıyorm lutfen onu uzmeden gelmemesı gerektgnı anlatır mısjn de ve sakın vıcdan azabı cekme..
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Biraz otursun annen merak eder yürü git de , bana yardım et de ufak tefek iş yaptır iş yaptıracak diye gelmez
(3,136 puan) tarafından
Git diyom ananemin isine geliyo benim evde olmamam diyor
(7,935 puan) tarafından
O ha yani
Canım sen iyi niyetlisin de ya kötü niyetli bir yere gitmiş olsa başına kötü bişey gelse nasıl biir anne bu yaaa.Konuş annesiyle canım en sağlam bahane demiki arkadaşın dediği gibi korona
(3,136 puan) tarafından
Oyle yapicam artik canim
0 oy
tarafından
Ee biz sana akıl verdik herkes uzun uzun yazdı sende tamam dedin hala önlem alma gereği duymamışsın gene akıl istiyorsun başına bela alıcaksın bak elin kızını evine sokma annesiyle konuş evibe sokma biraz uyanık olun ya 
(3,136 puan) tarafından
Canim bi sure almadim cocuk hasta atesli diye simdi yine gelmeye  basladi acmayincada kapiyi yumrukluyor inan esimde kizmaya basladi hergun isten gelince hani hergubmu burda diye laf ediyor artik
tarafından
Eee çık şöyle anasına zor birşey değilki yaa mecbur soyliceksin
tarafından
Korkmuyormusun başına bir iş gelir senden bilirler. Valla ben Hayatda almam gider söylerim de banane
tarafından
Dimi birşey olsa anası ilk senin kapına gelecek kızım sürekli sana geldi diye
0 oy
tarafından
Valla bir iki tamam da sürekli insan bunalır yaa şahsen ben hayatta istemezdim ama öyle bisey olsa benimde sesim çıkmazdı kendi kendimi yerdim, rahat edemez insan haklısın
(3,136 puan) tarafından
Aynen canim diyemiyorumda annesine kiza musait degilim diyorum olsun ben yinede gekicem diyo napacam bilmiyom valla
0 oy
tarafından
Ya annesi ile samimi değilsen söyle işlerim yarım kalıyor diye aman sana dert olacağına ona dert olsun her gün her gün olmaz ki
(3,136 puan) tarafından
Samimiyiz iste hani ama oyle araşalim falan degil gorunce konusuruz yaptiklarimizdan birbirimize veririz oyle yani
0 oy
tarafından
Yok artık yaa söyle bence annesine küsersede küssün yarın birşey olsa senden bilinir bu riski nasıl göze alıyorsun canım hem bişey olmasa bile mecbur musun bakmaya ayy en savmediğim şey ya
(3,136 puan) tarafından
Iste degilim kendime yemek hazilarim ben oyle sevmem falan der beni fitik edeŕ
tarafından
Tövbeee onun sevdiği gibi yap bari
0 oy
(3,741 puan) tarafından
canim annesi her gun nasil yolluyor , kiz cocugu sonucta dikkatli olmak lazim , yasiti olsa sizin evde anlarim da gelip ne yapiyor sizin evde
(3,136 puan) tarafından
Ananesi tv izletmiyor bizde geliyo youtubeden tw izliyor kanallara bakiyor oyle yani
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnce annesiyle konus canim yanlıs anlarsada bosver. Insan evinde rahat etmiycekte nerde edecek annesi düsünceli olsa göndermez
(3,136 puan) tarafından
15 gun yokum ama gelince yine devamke
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Çocukta degil de onu sana yollayan da akıl yok cnm sen annesini görünce abla hani hergün hergün geliyo ama bu virüs doneminde pekte iyi olmuyo Allah korusun onda vardır bize geçer bizde vardır size geçer nereden geleceği belli olmaz bir müddet gelmesin de belki anlarlar cnm çok saçma yani oldu olacak maaşa bağlasinlar seni tam zamanlı çocuk bakıyorsun 
(3,136 puan) tarafından
Ay gercekten bu maasi hakediyorum galiba esim pazar gunu izonliydi o gun bile geldi 8 e dogru ditti

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,270 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 851 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bal oglum (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 896 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde poyraz3307 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 227 göst.