0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Instagramda hangi storye girsem asure var. Imsan nir düşünür.  Belki hamile biri takip ediuordur beni. Yada hamile olmaya gerek yok. Canı ister durumu yoktur alamaz yapamaz. Sabahtan beri burnuma kokuyor. Artık keske bir komşu yapıp bir tabak getirse diye bekliyorum.

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu sadece sosyal medyada değil ki burada da aynısı var benim anlamadığım sosyal medyaya gelince tepki oluyor burdakiler paylasyinca kimseden ses yok aslında burdakilerin daha çok dikkat etmesi gerekiyor ben hiç yemedigim hâlde herkes aşure diyor inan tadını çok merak ettim iki gündür canım istiyor çocuğum 1 haftadır rahatsız huysuz bisey yapamıyorum yani demem o ki sadece sosyal medyada sanki bu her yerde bi gelenek hâline gelmiş mi kahve içiyor paylaşıyor yemek yiyor paylaşıyor gezmeye gidiyor paylaşıyor hiç mi düşünmüyorlar anlamıyorum olur da birinin canı ister içinden üzüntü hüzün geçmesin diye de mi akıllarına gelmiyor zaten mal mülk Allah'ın bedenimiz bile Allah'ın biz sadece emanetciyiz bu bilinç olmadan ben ben diyip kıt kanaat geçim sağlayan müslüman kardeşlerimize saygısızlık etmem demem o ki karşındaki insanı düşünmek zorundasın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun 
tarafından
Ankarada canım
tarafından
Valla buraya ilk defa foto attım hatta hayatımda ilk defa yemek paylaştım hakkını helal et oda becerebildim diye attım yakın olsaydın valla gönderirdim
tarafından
Ben burda gormedim bacım.  Icin rahat olsun. Hakta yok varsada helal olsun.
tarafından
Pisman oldum ya valla inşallah yersin yetmezsen marketten hazırlar var nefsin kırilsin canim
0 oy
tarafından
Hiç sorma cnm napican
0 oy
tarafından
Anlam veremiyorum  bnde onlara alan var alamayan var yapan var yspamayan var sadece isim olarak yazarim foto atmam
0 oy
(119,062 puan) tarafından
O yuzden sosyal medya kullanmiyom
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yaristiriyorlar bacım kim daha iyi story atar diye.bazilari sırf oraya atmak için aşure yapmıştır aynı kahvenin kokusunu sevmeyen insanalr sırf gösteriş olsun diye kahve içip kitap okudukları gibi 
tarafından
Aynen öyle valla.
0 oy
tarafından
Benim varya cok yakin arkadasim hergun disarda yiyolar paylasiyo artik gecen dedim hamileyim biliyosun dimi, ayy ozur dilerim diyor. Gorgusuzluk baska biesey degil
0 oy
tarafından
Ay bende öyle hamileyim  17 haftalık dün aşure paylaşmıs  sabaha kadar rüyamda gördüm inan  anneme sabah mesaj attım anne ne olur yapalım.foye düşüncesiz insan cok
tarafından
Bende aradim annemi hamileligim riskli oldugu için yorulmamam lazım. O yuzdrn ben gidemedim o harin gelecek.ınşaallah
0 oy
tarafından
Tabi ki bende çok karşıyım öyle düşüncesiz insanlara. 
0 oy
tarafından
Yemin ederim sosyal medya kullanma hevesimi yerle bir ediyorlar evde yaptığı kakaolu sütü paylaşan da var et yediğini paylaşan da var eee noluyor mantığı ne aldın paylaştın ne gibi bir tepki bekliyorsun alkış mı tutalım ohaaa bu bunu nasıl yiyor mu diyelim vay be baksana ne yiyor mı diyelim öyle kişiler var ki hesabımda sabah kahvaltısından akşam meyvesini kadar paylaşıyor içtiği suyu bile yemin ederim ki paylaşıyor lafım bu tiplere zaten 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim yapmayı bilmiyorum anneme yap dedim o da köyde bj hafta yapcak ama canım çok istiyor sabahtan beri kapı ziline koşuyorum bi komşu getirir diye ama yokkkkk
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım bugün burdada konuştuk benimde canım istedi eşime marketten aldırıyorum akşam yapcam geçen günde öyle yaptım kimseden bekleyip canını istetme al yap hiç yoktan iyidir 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Görgüsüzlük canım. Karşısındakiler düşünemeyen cahiller denir böylelerine.  Çoğu insan birbiriyle yarış içinde 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum, inst face bu yüzden dondurdum, şükür alıp yapmaya imkan var, şuan niyetliyim okadar halsiz ve bitkinim, whatsap durum görmemiş insanlar tarafından aşure istilasına uğramış, haliyle can istiyor, yapmaya dermanım yok sutlaç koydum 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Herkes sürekli instagramda whatsapda yaptiklarini paylasiyor ankaranin neresinde oturuyorsun canim 
tarafından
Mamaktayim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 293 göst.
0 oy
12 cevap 284 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nesha (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
+1 oy