0 oy
1,193 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Kızlar çocuğum 6 aylık bide bu aralar hasta dis ağrısı da var  malum bilirsinz mesela 2 gün kaynanami aramadim mi trip atıyor hic aramıyorsun diye . Her zaman fırsat olmuyor cocuk ev isi yermek derken aksam oluyor çoğunlukla cocuk uyudu mu bende uyuyorum esim erken gidiyor ona kalkiyorum uyku bölünüyor cocuk da gec uyuyor emmeye kalkıyor bünye yoruluyor haliyle. Arayamiyorum kimseyi.  Bugün kaynanam aramış duymadim geri aradım tavırlı tavırlı isim var dedi kapatti.  3 4 gündür cocuk hasta bi gün gece gündüz uyumadım zaten daha bugün kendimize geliyoruz.  Sanki ben herkesi arıyorum onu bırakıyorum kendi annemi bile aramıyorum dogru dürüst ki arayamiyorum. Bazen arıyor görmüyorum yada accak halim olmuyor tavır ediyor arıyorum açmıyorsun diye. Sanki ben telefona yapışık geziyorum gibi dik dik konuşuyor görmedim diyince bak bakalım aradım mi aramadim mi diyor sinir bozuyo ancak :ermm:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birazda senin halini anlamasi lazimdi bir zamanlar onunda bebegi vardi 
(947 puan) tarafından
Inan bazen tuvalete gircek halim olmuyor
tarafından
Simdiki bebekler dogustan gozu acik oluyo 1 saniye bos birakmiyo ana kaynanalar onu anlamiyo
(947 puan) tarafından
Bide bu aralar hasta disleri de patlıcak cok huysuz çığlık çığlığa ağlıyor
tarafından
Bizim derdimiz bize yeter bide kaynanalarla ugrasiyok ustune
(947 puan) tarafından
Sorma kuzum ona kalsa hergün aricam tamam yaşlı ister aransin ama bizde insanız
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Mecburmusun her aradiginda açmaya belki tuvalettesin belki esinle fan fin fon yapiyon ne düşüncesiz kaynanan var
(947 puan) tarafından
Ayy güldürdün:D mesela ben sabah 9 10 gibi uyuyo olurum o saatre arar ben sessize alıp yatarım o saatte esim gitti mi cocuk uyuyor olursa bende yatarım
(7,972 puan) tarafından
Hergun mu böyle ariyo
(947 puan) tarafından
Genelde 2 günde bir benim aramama firsat vermiyor sonra da beni aramiyorsun diyor
0 oy
tarafından

canını sıkma kız :) sabret bakalım. hemen hepimizde bi koca tarafında genel sıkıntı var. Allah sabırlar versin. Bebek bi yandan diğer insanlar bir yandan. 

tarafından
Bizim evde ne gorse kendinde de o var. Gecen kutu gordu gezdi bulamadi eheheheh  bunu kopyalayamadi :)
(947 puan) tarafından
Hahaba :D ahh benimkini görsen neler var neler bencillik eder bana
tarafından
zamanla uyum sağlıyosun kabulleniyosun ha :) değiştiremiyosun da. mecburen o laf sokuyosa sen de sokuyosun o alttan alıyosa sen de kibarlaşıyosun. politik davranışlar ehehehe
(947 puan) tarafından
Evet malesef atsan atılmaz satsan satilmaz gecinip gidiyoz bizde canım napalim :D
tarafından
ahahahah aynen :)
0 oy
tarafından
sen de her defasında kibarca açıkla durumunu canım. böyle böyle anneciğim de. bakalım ne olacak
(947 puan) tarafından
Diyorum müsait olmuyorum yatıyor oluyorum diyorum yine aynı
tarafından
kaç yaşında bilmiyorum ama yaşlılar hep tripliler canım. Sen üzülme modunu düşürüp bebişinle geçirmen gereken zamanları kaçırma boşver madem.
(947 puan) tarafından
56 yaşında canım.  Valla her seferinde laf sokuyor öyle ariycaksan hic arama daha iyi. Çocuğu sormadi bile yüzüme kapatti:(
0 oy
(544 puan) tarafından
Wallaha benim kayınvalidem de aynı bazen tripli konuşuyor aramadım zaman ölsem haberiniz olmayacak diyor halbuki hegün ararım bir gün aramadım zamanda işim olur arayamam onda bile trip atar tamam seviyor biliyorum anlıyorum ama bazende sinir oluyorum  trip attığı zaman  kısa kesiyorum soğuk konusuyorum bende kapatıyorum geri kendisi arıyor bugüne kadar hiç kırmadı BENİ Allah razı olsun biliyorum iyi niyetinden yapıyor beni kızı yeri yerine koyuyor dayanamıyorum bazen bende kendi annemden ayırt etmiyorum ama bazen böyle yapınca yaşlılık canı sağolsun deyip geçiyorum
(544 puan) tarafından
Boşver kuzum he de geç sıkılma bile bazen oluyor öyle arayacagın warsa da yine trip yicem diye aramak istemiyorsun ama şöyle düşün yaşlı onlar bizler yaşına değil biz onların yasına gelcez Allah ömür werirse
(947 puan) tarafından
Insaallah ama bazen cok yipraniyorum
(544 puan) tarafından
Sıkma canını boşver huzurumuz olsun gerisi Allah kerim
(947 puan) tarafından
Şükür esimle iyiyz :)
(544 puan) tarafından
Elhamdülillah boşver gitsin o zaman
0 oy
tarafından
Eş çok onemli boyle iliskilerde. Cok destek vermelero gerekir. Tabiri caizse kopru gorevi gormeliler adeta. Kimseyi tutmadan kayirmadan ve taraflari incitmeden ara bulmalilar.
(947 puan) tarafından
Bulmaya çalışıyor aslında ama
tarafından
benimki hep onlara değer veriri ben ağzımla kuş tutsam yaranamam ki :) saldım ben de. allah sorsun. görüyor sonuçta halimizi. ben de bebişimle zaman geçiriyorum o da benim hayatta gördüğüm en minnoş erkek TEK erkek :) onla avutuyorum kendimi ...inşallah onu kadın ruhundan anlayan bir erkek olarak yetiştiririm :)
(947 puan) tarafından
Insaallah canim :)
0 oy
(140 puan) tarafından
Senetmi imzaladin evlenirken devamlı seni aricam her gün seninle ilgilenicem diye bir tuhaflar yaa 
(140 puan) tarafından
Bende de aynısı oldu hatta hormonlardanmi böyle oldu dedim ama bilemiyorum mesela kendi anneme anlatıyorum sonuna kadar haklısın hamilelik falan değil diyor sen anlamışsın neyin ne olduğunu saygısızlık yapma ama çokta muhattap olma diyor.
(947 puan) tarafından
Benim annem de sağolsun destek olur bana hep
(140 puan) tarafından
Allah başımızdan eksik etmesin anne olunca insan anlıyor zorluğunu çektiği çileleri ❤️
(947 puan) tarafından
Amin canım bizi de evlatlarımızın basından eksik etmesin inşaAllah:) <3
(140 puan) tarafından
Amiiin amiiin insallah kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Benimki de ayniydi bir de her aradigimda oram agriyo buram agriyo surekli sikayet ediyodu surekli. 50 yasinda daha. Hic iyiyim dedigi gun yoktu Rahmetli babanem 100 yasinda daha az sikauet ediyodu. Bende aramayi biraktim artik :D
(947 puan) tarafından
Demiyor mu aramiyon diye :D bende iki günde bi arardim sagolsun hergün arıyor bana firsat bırakmıyor bide diyor ki neden aramiyon
0 oy
(782 puan) tarafından
Tatlim benzeri bende var ama ben düşündüklerimi direk söylüyorum yüzüne çünkü cok sacma allah bilir oğlu aramiyordur veya gorusmuyordur senin kadar emin ol.o yuzden o içindekileri acik  acik dusunmeden sana lap diye söylüyorsa swnde aynısını yap yada ömür boyu öyle davrancak zaten bu yasa kadar törpülememiş kaynana mantigiyla ilerleyen kadinlar gelinlerine empoze ediyor 

Halbuki ayni cinsiz ne bu cekememe tavirlar laf sokmalar ama degismiyorlar salla takma ben takmiyorum ama lafimida esirgemiyorum 
(947 puan) tarafından
Bende alttan alta sokuyorum ben kendimi görmüyorum ev isi cocuk diye gercekten öyle. Lafımı söylüyorum aslinda ama anlamıyor. Esimin adam akıllı aradığını bilmem ben
0 oy
(7,935 puan) tarafından
2 yıllık evliyim .Eşim her gün arar ben hiç aramadım. Kendi de neden aramıyon demez.Sen daha önce aradın da alıştı mı acaba
(947 puan) tarafından
Benim de esim aramaz ben ararım.  Evet ben alıştırdım malesef ama nisanliyken de böyleydi aramayinca esime şikayet ederdi şimdi yapamıyor sesimi cikardim artik laf edemiyor esime sikayet edemiyor
(7,935 puan) tarafından
Mesafe daima iyidir çok samimi olunca çılkı çıkıyor
(947 puan) tarafından
Aynen canım kesinlikle mesafe her zaman iyidir
0 oy
tarafından
Kendi yontemim de sey. Sen de kirmadan soyle ayni tepkileri ver eheheh altta kalma metodu:) :) o da gulerek laf sokar ben de aynisi. Rahatlama olur sonrasinda da :) :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Citipiti (2,042 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
58 cevap 711 göst.