0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gerçekten yanlış anlamayın ama bu uygulama insanın psikolojisini bozuyor sürekli sorunlar var eşler aldatıyor insan ister istemez bakıp okuyor etkileniyor bu sefer acaba benmki de mi byle yapıyor diye düşünüyorum kimse yanlış anlamasın yanlış anlayana postuma cvp ver sin 

11 Cevaplar

+1 oy
(13,612 puan) tarafından
2 senedir burdayım hiç öyle etkilenmedim.

Herkes kendi dört duvarını bilir.
(6,203 puan) tarafından
Bende etkilenmiyem yanindakine guvendikten sonra isterse herkes gunluj 50aldatilma postu acsin bir insanin icinde olduktan sonra ipe baglasan durmaz
(13,612 puan) tarafından
Aynen öyle valla.
  İstersen zincire vur.. o gene yapacagini yapar
-Reklam-
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Haklisin canim. Etkiliyosa seni en guzeli silmek. Huzurun bozulmasin hic insaAllah.
tarafından
Aynn öyle Allah razı olsn canm benm seninde inşallah
+1 oy
tarafından
Valla benimkini hic bozmadi tam tersi çoğu yaşadığım kotu sandığım şeylere sukretmeyi öğrendim. Millet neler yaşıyormuş ne kocalar varmis dedim
(8,081 puan) tarafından
Aynısı bende de oluyor canım daha çok şükretmeyi öğrendim
tarafından
Valla ben hergun sukrediyorum. Başta kendi anne babama beni okuttukları için, arkamda durduklari için, sonra erken yasta evlenmedigim ailemden kacip gitmedigim icin. Kocama mahkum olmadigim için daha neler neleeer yani
tarafından
Çok şükür bende okudum ailemde arkamda kocama iyi binlerce kez şükürler olsun  Allah herkese hak ettigi mutluluğu verisin inşllh :)
tarafından
Bakk ne guzel iste bunlarin sukredilcek sey oldugunu ben burdan ogrendim valla ha birde kaynanamla yasamadigim icin sukretmem gerektigini de ogrendim :)
tarafından
Aynn bende onla yaşamıyorum yaşamam da altlı üstlü oturuyoruz gene de diyorum ne kadar uzak olsak o kadar iyi gerçi bir yıldır konuşmuyorum eşimde konuşmyr kendi çocuklarını sokaga atan bi insan bu gün istediğimi de yapsam bir laf edemez eşim arkamda
0 oy
tarafından
Çok haklısın inanki çok çok 
tarafından
Allah kimsenin yuvasına huzursuzluk katması hepiniz mutlu mesut yaşayın inşllh
tarafından
Amin cnm Allah razı olsun darısı başımıza nurdan gitmek
0 oy
tarafından

Eşinden emin olan insan neden tedirgin olur ki?

Herkesin bir derdi var burda görüp yargılayacagımıza el açip dua etmek daha iyi olmazmı? Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah...

Benim için acılarına ortak olmak daha iyi. 
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Yanlış anladığımdan değil de sadece öylesine soruyorum neden etkilenipte aceba benimki de yapiyor mu hissine kapiliyorsun ki ? Bende okuyorum dertli olanlara Allah yardimcisi olsun diyorum ne dertler var şükür bugünüme diyip cikiyorum
tarafından
düzenlendi
Öyle kötü şeyler okuyorum ki üzülüyorum erkek milleti melekte olsa güvenmeyeceksin  isterse melek olsun kocam 4 yıldır beraberim öyle bişey görmedim ama genede insan kendini karşındakinin yerine koyunca kötü oluyor
(2,962 puan) tarafından
Erkek milleti ama beş parmağın beşi de bir değil demişler. Tek gözün kapalı güven bu hayatta hersey bizler için başımıza ne geleceğini bilemeyiz ama hep kotu dusunupte hayatimizi mahvedemeyiz dimi. Sen bilirsin gene de silmek istiyorsan Çok etkileniyorsan birsey diyemem sil hesabını
tarafından
Bütün erkeklerde aynı aldatmasa bile gözle aldatır bu konuda sana katılmıyorum herkesin görüşü düşüncesi farkli
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Evde televizyonu hiç açmayalım o zaman gazete okumayalım internet sitesin deki haberlere bakmayalım. Yinede kendi seçiminiz ıyi geceler 
tarafından
Herkesn görüşü farklıdır cnm iyi geceler
0 oy
tarafından

Niye bu kadar Duygusal Ve Alıngansın <3

tarafından
Ne bileyim burda o kadar kötü durumlar okuyorum çok üzülüyorum insanlar neden byle yapıyor eşlerine ister istemez insan etkileniyor
tarafından
Insan her olumlu ve olumsuz şeyden ders almali diye düşünüyorum.Olumsuz şeyleri okuyunca Şükretmeyi,Olumsuz şeyleri yasayanlar icin Dua etmek en güzeli... Sen hassas bi insansın silmek ya da kalmak en doğal hakkın
tarafından
Aynn öyle teşşekğr ederm cnm iyi gclr
0 oy
tarafından
Yani tabiki çok etkilendigimiz konular oluyo allah kimseyi evlat eş aile ile sinamasin ama sırf burda gördük diye özellikle eşler hakkında yapılan yorumlar yüzünden psikoloji bozmak tuhaf bunları burda görmeyince normalde yani hiç aklının ucundan geçmeyen seylermi bana tuhaf geliyo cunku bence ne kadarda bazıları kesin ve net konussada hiç bı kadın kocasına güvenmez guveniyomus gibi yapar her zaman bı acaba bı tilki kurcalar yani bnm fikrim tabi 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
o kadar mi cok etkiliyor ya 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım etkikeniosan girme bencede huzurunu kacirma

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 869 göst.
0 oy
9 cevap 198 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu