0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Kızlar 6 bucuk aylık kızım var gece oldu mu uyumak bilmiyor saat 10 bucuktan beri ayağımda sallıyorum ninni söylüyorum dinletiyorum uyumak bilmiyor ayaklarını kaldırıyor cani sagolsun biraz da diş huzursuzluğu olunca iyice zorlaşıyor is. Bağıra çağıra ağladı bu saat oldu ancak uyudu ..cani sagolsun uyku dedik mi cok uğraştriyor ya ayakta sallıyorum,  yada ana kucağında sallıyorum ama ninni ve dua okuyarak uyutuyorum <3

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emiyor sonra sevdiği şekli bulup uyuyor sallanan bebekler zor uyuyor gördüğüm kadarıyla ben de kuzenimin çocuğunu saatlerce ayağımda sallardım ama uyumazdı öyle alışmıştı benimki yeteri kadar emince totoyu döner uyur
(947 puan) tarafından
Bazen benimki de emerken uyur ama bbazen de inat eder ayakta sallayarak zorla uyur
tarafından
Ben hiç sallamadım oğlumu dayımın kızlarından kuzenimin oğlundan zorluğunu gördüm sallamicam diye şartladım kendimi şimdi 20 aylık oldu emer biraz dolanır yatar kendi kendine uyur çok şükür
(947 puan) tarafından
Biz alıştırdık iste bazen de ana kucağı oluyor ya besik gibi ondan var ona koyup sallıyorum öyle uyuyor onunla daha rahat oluyor benim icin
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kıyamam iyi olsunlar da geçer kız bende 19 haftalık hamileyim bu hafta bebişimi hissetmeye başladım ne zaman uzansam hemen pıt pıt hareketleniyor doğunca uyutmayacak diye korkmuyor değilim :) 
(947 puan) tarafından
Benden tavsiye uyuyabildigin kadar uyu canım:)
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Besıgıne koyarım kndı uyur 22 aylık 4 aylıktan berı boyle maşallah :)ayda bıkac kez mızmızlamır sallatım besıgındd yada ayagımda yada yanıma alırım 

(947 puan) tarafından
Ahh ne güzel masaallah nasil alstirdin kendi uyumuya
(1,657 puan) tarafından
Bir hafta uykusuz kaldım ama degdı besıgıne alıstırdım 4 aylıktı koyardım besıge sırtını sıvazlardım pıs pıs yapardım fon makjnası sesj acardım baslarda 4 saat o sekılde bekledıgım oldu basında mızmjzlnaırdı uyumazdı zamanla 2 saate 1 saate derken koysuktan 10 dakıka snra uyumaya basladı rahat ettım ondan snra bı 10 gununu ayır snrası aylarca rahatlık
(947 puan) tarafından
Ayy denemek lazım bende ninni açıyorum omunla uyuyor
0 oy
tarafından
Biz daha 3 buçuk ayligiz beraber yatıyoruz emerken uyuyakaliyo uyuyunca besigine alıyorum eşimin ise gidecegi zaman uyaniyo emzirip yanıma aliyorum göğsümün teki dışarda öyle uyuyoruz acıkınca mirildaniyo ya ben emziriyorum bazen bakıyorum kendisi denk getirmis o emiyo
(947 puan) tarafından
Emerken sende mi uyuyorsun?
(4,889 puan) tarafından
Aa uyurken mi dikkat et çocuk nefes almakta zorlanır Allah muhafaza
tarafından
Yok yok herşey kontrolüm altında merak etme
(947 puan) tarafından
Ayy ben korkarım kız iyi cesaret ediyorsun
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Salliyorum uyuyunca yerine yatirip mamasini iciriyorum uyumaya devam ediyor. Göz teması kurma hic konusma demişti doktor oyle alistirdim bende
(947 puan) tarafından
Bende bi ara o düzeni yakaladım 11 dedim.mi uyurdu nolduysa yine bozuldu :((
0 oy
(654 puan) tarafından
Önceden ayağımda sallayarak uyutuyodum şimdi meme emerek uyuyo sallamıyorum ama bu ara geç saate kadar oturuyo genelde 23.30 da uyutmaya giderim ama uyumadigi için 1e kadar otururuz bide diş cikiyo belki ondan yapiyo olabilir iki hafta sonra yaşına girecek Allah izin verirse inşallah 
(947 puan) tarafından
Bizim de dis herhalde biryandan da sicak ağlayarak uyanıyor az önce yatirdim yine uyandi aglayarak
(654 puan) tarafından
Olabilir kuzum Allah yardımcın olsun
(947 puan) tarafından
Âmin canım cümlemizin
0 oy
(138 puan) tarafından
Gebeyken nasıldı gece mi hareketliydi gündüz mü
(947 puan) tarafından
Son zamanlar daha hareket ederdi. Amin canım cümlemizin benim cimcimenin disleri cikcak herhalde oda zorluyor kuzumu biraz
(138 puan) tarafından
Ayy kıyamam doğrudur allah ona yardim etsin annesi sana muhtaç olmasa hiç gece gece uyanır mı.
(947 puan) tarafından
Kıyamam kafasını omzuma koyup yüzüme dokunuyor:((
(138 puan) tarafından
Ayyy mis kokulu Ya şafi ya şafi diye fısılda kulağına 33 defa
(947 puan) tarafından
Surekli okuyorum zaten canım okumadan yatirmam.simdi uyudu bakalim uyancak mi
0 oy
(2,633 puan) tarafından
ağladığında kucağına alıp sakinlestir. Sonra uyut. Gece nasil uyursa bir bebek sabah da öyle kalkar. Bu saat oldu 9 aylik oglum ağladı zırladı, susturduk oyun oynadık keyfini yerine getirip biraz bacağımda salladım biraz da pis pisladim uyudu cok şükür 
(947 puan) tarafından
Öyle yapiyorum ama cok huysuz disleri cikacak galiba
(2,633 puan) tarafından
Bizde de var diş ağrısı. Üstten 2 tane aynı anda patlıyor..
(947 puan) tarafından
Bizim de alttan belirmis
0 oy
tarafından
6,5 ayliğa kadar hep kendi uyudu karnini doyurur besigine yatiridim sağolsun kaynanam halletti verdi elime besige koyuyordum uyusun diye alip geliyordu bu uyur mu eder mi uyku saatide bozuldu sı.çtı sıvadı iyice sallamaya alisti kac defa denedim yok uyumuyor besikte donuyor emekliyor direniyor ağlıyor uyku egitimine başlamayı düsünüyorum 
(947 puan) tarafından
Bende veriyorum ağrı kesici bünyesi aliscak artik korkutuyor beni ama bizim birazda diş mevzusu var damaklar bembeyaz olmus sismis
tarafından
Ben dun verdim faydasi olmadi vermedim bir daha oyle kolay kolay vermem 8 aylik 2 kere kullanmisimdir oda yani

Diş icin 6 7 tane karanfili döv iyicie toz haline getir ustunu biraz gecicek kadar zeytinyağı dök 1 gün beklet buzdolabinda dis etlerine sür ben oyle yapiyorum faydasi oluyir biraz canim
(947 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum da artik iyice yaklasti herhalde bu aralar cok huzursuz bide burunları tıkandı hasta oldu hic rahati yok kuzumun
tarafından
Kolaylikla atlatir insallah bhrnu icinde besiginin kenarina sogani ortadan böl koy kuzum
(947 puan) tarafından
Amin canim sagolasin denerim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 51 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 107 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu