0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne yapmam gerekiyor

12 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
112yi ara bence
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
112 yi ara gelmeleri lazım 

Geçmiş olsun canm Rabbım tez zamanda kurtarsn inşallah seni 
tarafından
Gelince ne yapacaklar ilac tedavisi mi acaba biz mi gitsek
(1,307 puan) tarafından
Gelip seni götrp tedavi ye başlar lar durumuna göre heralde sen çıkma evden kimsenin hakkına grme nolur nolmaz canm
tarafından
Kendi aracimizla giderdik ama ole olur arayalim
(1,307 puan) tarafından
Yok canm sen çıkma yine de onlar glsn pozitif oldğu halde hmn gelmleri lazım dı
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Onların alıp goturmeleri lazımdı testin pozifde nasıl bırakırlar 
tarafından
Test sonucum 3 gun sonra aciklandi ne gelen var ne giden ne de arayan bn de ne yapacagimi sasirdim bi de bebegim de var o da hasta
(3,888 puan) tarafından
Ara canım tekrar. geçmiş olsun allah yardımcın olsun
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bizi de kimse aramadı ben pozitifi gördüğüm an kendi aracımızla gittik 5 günlük ilaç verdi ve 14 izole dedi bugun 11. Günüm çarşamba günü gidip tekrar test vericem bakalım inşallah negatif çıkar sizede çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kimse almaz bence burda otobüsle gidip geliyor hastalar :// kendin git korunaklı şekilde
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Sağlığın yerinde ise hiç bir şey yapma sakın ilaç kullanma otur evinde negatif olmasını bekle , geçmiş olsun...
tarafından
Suanlik iyiyim terleme hafif ates var sadce
(7,174 puan) tarafından
Canım verilen ilaçlardan herkes olmasa da bir kısım yan etki görmüş ilaç dediğin şey zaten faydası olduğu kadar zararı da olan bir şey . Eğer idare edebilecek durumda isen hiç bulaşma yok kötü isen elbette ki çaresine bak .
(7,174 puan) tarafından
Bu arada terlemek güzel hastalığı atıyorsun bol su iç ve terini sakın üzerinde kurutma sürekli değiştir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Arkadaşımın da pozitif çıkmıştı ne aradılar ne sordular kimse gelmedi mecburen kendileri gittiler ve öyle ilaç aldılar resmen rezillik 2 hafta geçmiş o zaman geldiler anca ilaç getirdiler onlarda geri çevirdi biz aldık ilacımızı diye nasıl bir sistem bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Canim sirayla evleri geziyorlar. Siz yinede saglik ocagini arayip bilgi alin. Ablamda kapti 2 gune ona anca sira geldi. Evde muayene ve tedavi ettiler 
tarafından
Bizim ilçeyi kopmle sardi bize sira zor gelir
tarafından
Allah yardimciniz olsun canim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben doktora sormustum pozitif cikarsa hastaneye gel tedavi uygulanir durumuna gore demisti
0 oy
(671 puan) tarafından
Belirtileri nelerdi canım 
0 oy
tarafından
Gelip seni götürüp ciğerlerine felan bakarlar durumun iyiyse evde tedavi gorursu n kötüyse alıyorlar hastaneye artık 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 514 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,294 göst.
0 oy
9 cevap 149 göst.
0 oy
6 cevap 426 göst.

377,989 soru

11,313,822 cevap

34,752 kullanıcı

...