0 oy
912 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
Onada hak veriyorum ama hiçbir akşam gel çıkalım dışarı demem gelir yemek yer yatar sadece 1 gün birlikte yiz onda da hep yatıyor ya gerçekten biseyler yapmak istiyorum haksız mıyım bilmiyorum

20 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla gun boyu yatsın etsın aksam bı hava almaya markete bıseye yemekteb snra cıkın yuruyun en azndan yanı

Esım bugun arkadası ıle mangala gıttı 5 saat falan dısardaydı snra geldı yemek yedık dısarı cıktı yuruduk dolandık markete gırdık abur cubur aldıj geldık cay demledim oglumuzu uyuttuk oturduk tv izliyoruz yanı kndıne de sana da zaman ayırması lazım o ızın gununde
(313 puan) tarafından
Söylüyorum 1 kere yapıyor sonraki hafta yine aynı şeylerle karşılıyoruz nher hafta sonumuz benim sinirlenip bütün gün trip atmamla bitiyor
(1,657 puan) tarafından
Valla haklısın yanı bu konularda hep esımle beraber cıkarız ederız ondan tek cıkma bı derdım olmadı hıc ama tek cıksan ne der yanı parka gezmeye vs  en azndan
(313 puan) tarafından
Trip yapar onu evde tek bırakıp kendim eğleniyorum diye
(1,657 puan) tarafından
Ne emmeye ne gömmeye derler ya tövbe yarabbim :D
(313 puan) tarafından
Ahhaha valla annemde böyle diyor
-Reklam-
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Her ikinizde haklisiniz 
(313 puan) tarafından
Nasıl bir yol izlicem? Bugün kahvaltıya dışarı çıkalım mı dedim hayır dedi bütün gün ya bütün gün evde esneye esneye yatarak durdu ya yattıkça sinirleniyorum
(118,978 puan) tarafından
Mesela bu pazar evdeydiniz haftaya pazar cikin
0 oy
(1,331 puan) tarafından
İkinizde haklısınız canimmm
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benimki de 6gün çalşıyor sağolsun haftaiçi bile çıkartıyor beni gündüz sıcakta çıkamıyorum yazın diye, ama tabii bazen yorgun olduğunda yatıyor pazar günü hiç çıkmadığımız oluyor yani normal
(313 puan) tarafından
Iyi ne kadar şanslısın biz kaç haftadır çıkmıyoruz
(1,862 puan) tarafından
Gündüz uyusun akşam falan çıkın mesela, ben öyle yapıyorum yorgun diye bütün gün yatıyor dinleniyor dokunmuyorum gece falan dolaşıyoruz hani. Öyle teklif etsen
0 oy
tarafından
Herkes aklı ama zaman gecirmek isteyen fedakar eşler de var hepsini de yapan tabiki 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Oda hakli canim yoruluyo sonucda hergun calisiyo para kazaniyo birgunde yatmak ister bak benimkide her pazar yatar bugun nolduysa gel disari cikak dedi ciktik yoksa ben zorlamam cikalim edelim diye 
(313 puan) tarafından
Para kazanıp getirip bana verince bide afedersin yatağa girince kocanin görevi bitiyor mu bende herkes gibi eşimle gezmek aktiviteler yapmak istiyorum
0 oy
(671 puan) tarafından
Ağırsa işi haklı değilse haksız ne iş yapıyor 
(313 puan) tarafından
Cam balkon imalat montaj vs
(671 puan) tarafından
Zor işi canım anlayışlı ol oda ister seninle zaman geçirmek ama şartlar böyle ne yapsın.. Sana kendimden örnek vermek istiyorum eşimle oturup sohbet etmeyi gezmeyi çok severim  önceden çalışıyordum işimde oldukça ağırdı yemeğimi yer yemez yatardım eşimle bir kahve içmeye bile dermanım olmazdı sonra eşim rahatsız oldu bu durumdan işten çıkmamı istedi bende ayrıldım... Evliliğiniz zedeleniyorsa ya başka bir yere girip iş değişikliği yapsın çalışma saatleri esnek olan yada yapamıyorsa sen eşine anlayışlı davranacaksın
(313 puan) tarafından
Başka bir sektörde hiç çalışmadığı için ve bu işinde de mutlu olduğu için maaşı da iyi olduğu için ben böyle bir tejlifte bulunamam ki
(671 puan) tarafından
Öyleyse susacaksın hayat şartları zorlar insanı elden bişey gelmez kafanıda bu şekilde doldurma soğumana neden olur
(313 puan) tarafından
Zaten gıcık oluyorum şuan
0 oy
(48,367 puan) tarafından
adamin yatanida yatmayani da zor ☺️☺️
(313 puan) tarafından
Benimki bırak full yatsın
0 oy
tarafından
Sürekli yatması olmaz bence tamam sürekli çalışıyor da öğlene kadar uyusun yeter birazda karısıyla zaman gecirsin
(313 puan) tarafından
Yani demiyorum ki sabah çıkalım akşam gelelim 1 2 saatte yeter
0 oy
(217 puan) tarafından
Ìkinizde hakklısınız..
0 oy
(593 puan) tarafından

Sen de haklisin ama o da hakli napsin yoruluyordur ;)

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Her ikinizde haklisınız canim 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İkiniz de haklısınız canım. Bu işin tek çözümü var sen haftaiçi tek başına gezip kafanı dagitacaksın onun seni gezmeye götürmesini beklemeyeceksin.
(313 puan) tarafından
Varya ne istesem alır çok tatlı dillidir düşünceli yardımsever romantik ama bu gezme mevzusu dedim mi resmen öküz ya bırak evde otursun başka bir şey istemez
(4,668 puan) tarafından
Demek ki evde olmayı sizinle olmayı seviyor. Boşver kuzum sen de böyle kabul et bu adamı.
(313 puan) tarafından
Evet sabah kalkmış kahvaltı hazırlamış sorma topladı vs ben oğlumu uyuttum yanında uyumusum sonra yemek yapmis oda yani evde duralim da her şeyi o yapar temizliği yemeği bile
(4,668 puan) tarafından
Bacim sen kocanı basının üstünde tut. Bırak gezdirmeyiversin enişte oturun evde açın güzel bi film oturun izleyin.
(313 puan) tarafından
Ya her haftamz her günümüz aynı geçiyor yemeği temizliği ben yaoarim artık değişiklik istiyorum herkesin farklı yerden imtihanı var emin ol araba kapıda duruyor insan hiç mi heves etmez
0 oy
(7,855 puan) tarafından
Aynı benim kocamda öyle bugün 2 kizkardesim eşleri pikniğe gittiler sizde gelin dediler kocam ben gelemm yorgunum uyucam dedi sen bilirsin dedim ila gel demedim oda dedi eğer istersen gelirim ama bı pazarın var uyumak istiyorum yoruluyorum dedim gelme bence haklı ben kocama kıyamıyorum 
(1,657 puan) tarafından
Aksıne asırı keyıflı şeyler ben bayılırım eşim sana yeter ki gezme olsun  der :D
(1,657 puan) tarafından
Emırsmom aynı anda benzer seyler yazmısız :D
(313 puan) tarafından
Aynen oturup sohbet muhabbet edip çay içmek işkence gibi geliuo bunlara
(7,855 puan) tarafından
Cnm arabamız yok ki gezelim servislerede binmiyoruz virüsten oda diyo ben yuruyemem işi çok zor belki eşinizin işi benim esiminki kdr zor değil benim eşim boya fabrikasında calisiyo üstü basi boya kirpiklerine kdr sürekli hamalik yapıyorlar boya yapıp tirlara yukliyo vicdanım el vermiyo gel bide gezdir demeye evdeysek film açarız sohbet ederiz herkes farklı ben ona kıyamıyorum :)
(313 puan) tarafından
Iyi canım o zaman sen bişey demiyosan sıkıntı yok :,-)
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Aay benm esimde keşke evde olsa da yaşta bütün gün sabah 7de ise gidiyo aksam 5de geliyo yemek yiyo dışarı cıkıyo gece 12de1 de eve geliyo yatıyo direk
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Bir hafta gezin bir hafta yatsın mesela. Ya da bir yemeğe götürsün yine yatsın sanki yemek dediğin nedir en fazla 2 saat 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Benim eşimde haftanjn 6 günü çalılıyor bi pazar günü evde canım. Ben sürekli evde surduğum bebekle uğrwştığım için sıkıldığımı anlar. O yüzden bazen ben dışarı çıkalım derim yada bazen kendisi söyler sıkılıuorsun hadi 1 2 saat dşarıya diye. O bile kafa dağıtıyor. Ama ben evcimen bir kişiyimdir o yğzden her hafta dışarı çıkmayı istemem evde baş başa kalalım isterim o yğzden bazen her hafta bazen 2 haftaya bir filan çıkardık. Şimdi virüs olunca onu da istemiyorum. Sende eşine sıkıldığını filan dile getir istersen. Kendince onlarda haklı uzanmak istiyorlar ççhaftabın hergünü zaten iş olduğu için evi özlüyorlar. Eşini de anla canım sevgi bazen fedakarlık istiyor. Evine bağlı olsun mutlu huzurlu olun gözü dışarıda olmasında bırak evde uzansın 
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Son 7 aydır haftanın her günü çalışıyor sabah 8 gece 12 günde sadece 30 dk yüzünü görüyoruz o kadar keşke evde olsa da uyusa dinlense inan böylesi daha da zor 
0 oy
tarafından
Bn olsam bi pazar çıkardım bi pazar çıkmazdım günah yoruluo çalışıo ama maalesef yanımda değil başka şehirde çalışıo çünkü ikinizde haklısınız bncede çok dert etme derim kendine zamanla anlar oda naptığını 
0 oy
tarafından
Kendisi de arkadaslariyla felan cikmiyosa cok yoruluyodur canm.bende dogum yapmadan once oyleydim pazar gunu aksama kadar yatardim resmen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde nesibe4450 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Safiye__ (437 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 156 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...