0 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
https://www.instagram.com/p/CElaoXrgH5y/?igshid=4exqoziv92ih

Once sizemi sarıldı yoksa bebegemi ? Duygulamdi mi? Agladi mi? Size ne soyledi?

30 Cevaplar

+2 oy
tarafından
düzenlendi

Ben dogumdan once eşime bak şimdi damacana olarak girip fit bı kadın olarak geri cikcam demiştim ameliyattan çıktım koridorda onu görür görmez fit miyim diye sormuştum :ermm: sezaryen olduğum için odaya iki kişi girdiler bı oğlumuza bı bana bı anneme bakiyo bana sarilcak sarilamiyo oğlumuzu kucağına alcak korkuyo bı anneme bakiyo sarılsam ayıp olur mu diye beni yatağa yatırdılar annem dışarı çıktı rahat olalım diye annem çıkar çıkmaz bana sarılıp bı aglayisi var ödüm koptu sana bişey olcak diye ağladi bı sure sonra annem geldi baktı hasan Çınar la bakisiyo garip garip annemde öyle bakmak olmaz al bakam dedi tutuşturdu çocuğu eline ne olduğu şaştı ellerini kaldırmış bekliyo nasi tutcam ben diye çok komikti

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gulmekle aglamak arasindaydi odaya girdiginde♡♡♡♡ oyle kizimizi inceledi
+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Benden önce kızımız odaya gitmis ağlamış. Ben geldiğim de de duygusaldi sarıldık mi hatırlamıyorum :)
+1 oy
tarafından

Sarildi alnimdan optu oh cok sukur cok korkuttun beni dedi gecmis olsun gülüm darisi 3. Ye dedi oha dedim daha dogumdan cikali 10 dk olmamış :D

tarafından
Hahahaaa ayyyy çok güldüm kız :) :)
tarafından
Ahaha bende güldüm bide kiziyo neeyy olacak iste diyo  :Dd  tövbe yaa
tarafından
Seninki kararlı sana kolay gelsin tatlım :) :)
(807 puan) tarafından
3. 'den kurtuluşun yok gibi bacım :))))
tarafından
Saka bi yana da Allah olmayana versin bunlara zor yetiyorum biri 3 bucuk aylik biri okula basliycak isim zor :D
0 oy
tarafından
Bana sarıldı çünkü kızım daha gelmemişti yanıma sonra da kızımi aldı kucağına ben korkarm küçük çocukları kucağıma alamam diyordu hiç indirmedi kucağından 
0 oy
tarafından
Eşim ağlayacak gibiydi doğumhanenin kapısında beni gördü şaşkın şaşkın bana baktı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben ameliyathaneden cıkar cıkmaz alnımdan öptü hıçkırarak ağlıyordu kurban oldugum sürekli iyimisin iyimisin diye sordu. Bebeği görünce rahatlamış ama ben sonra cıkınca çok merak etmiş 
0 oy
(4,911 puan) tarafından

Ağlamış sonra şükür namazı kılmaya gitmiş ben çıktığımda yüzüne bakmadım ağlarım diye sonra oğlumuz geldi odaya ortada zipliyordu çocuğumuza bak çocuğumuza bak diye sevinçten :D

Bende ne cocugu be ben agrım bar diyorum sen cocuk diyosun diye bağırmıştım :D

0 oy
(7,165 puan) tarafından
Eşim doğumda kolu başımın altında idi zaten bebegim doğduğu gibi göğsüme koydular . Eşimin sözlerini ezberledim 

Allah im geldi geldi ay ay ay annesi geldi  çok şükür çok şükür anne diye ağlıyor bak :)
0 oy
(3,702 puan) tarafından
İlk kizimda önce çocuğu götürdüler ben yoktum uzun uzun bakmış öpmüş koklamis sonrada beni öptü ikincide yoldaydi yanımda olmadı döner dönmez yanıma geldi ikimizide kucakladı 
0 oy
tarafından

Ah pandemi ah pazartesi doğurdum çarşamba akşam çıktım gece 10da eşimi yukarı hiç almadılar hasta bakıcı götürdü bizi arabaya kadar hastanenin önü çok kalabalıktı arabaya nasıl bindik apar topar eve gelince de oğlanlar kaptı bebişi kaynadı gitti işte:D

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kızımda kendisi fabrikadaydı doktorların azizliğine uğradı bugün doğum olmaz dediler eşimde doğum izni almamıştı abisi vardı bide annesi vardı benim ailemden kimse yoktu eşimde yoktu dogumhaneden 3 tane esra çıkdı kaynım sordu hangisi bizim bebeğimiz doktor hepside esra bebek odaya çıkınca görürsünüz demiş o sırada kaynım eşini aramış çok çirkin kapkara bi bebeğimiz oldu demiş oysa benim bebeğim benden önce asansöre binmişti sonra odada aradı görüntülü baktı çok tatlı dedi ne güzel bu böyle dedi gözleri doldu ertesi gün hastanede ilk beni tuttu beb3gi ben kimseye vermedim eşime bile vermedim herkes evde baksın demişdim eve indiğimiz gibi kaynana denen meret altı götürdü kendi evine bebeğimi eşimde içeri girdi al dedim kucağına alamam dedi çok küçük bu dedi gerçektende küçük doğmuştu sonra zorla kucağına verdim o gün bugündür hiç inmedi eşimin kucağından işten geldiği gibi zeyneb koşuyor bakalım karnımdaki nasıl olucak
0 oy
tarafından
Oğlumu benden 1 saat önce çıkartmışlar belden vurucaklardi tutmayınca komlpe uyuttular eşime narkoz verdiklerini soylememisler eşim kapıda bağırıp ağlama sesi geliyordu hastanın eşi kapıda sorun çıkartıyor dediler hemen çıkarttılar beni ameliyat haneden yarı baygindim ama onun bağırarak bişey oldu sandım bişey oldu sandım diye ağlamasıni ölsem bile unutamam oğlumu aynı anda gördük korkudan oğlumuz a bakamamis çıkınca 
0 oy
tarafından

İlk ben geldim canım ıyı mısın dedi gozlerı dolu dolu iyiyim dedim elimi tuttu sarıldı falann ama ennç duygusal an ilk oglumu kucagına aldıgıjda nasıl tutucam ki cok minik aynı benn he demıstı :'(

0 oy
(359 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum desem sezeryan oldum ve eşim de ameliyat haneye girdi ikimiz de kızımızı aynı anda gördük hep yanımdaydı sonra en son dikiş atılırken beni uyuttular gözümü actim ameliyathaneden çıkıyorum bin daha açtım asansördeyim sonra odada öyle yani 
0 oy
(48,371 puan) tarafından
bebisi görmüş resim cekmis beni gördü yanima geldi ben aglamaya baslayinca oda agladi
0 oy
tarafından
Annem kayınvalidem vardı yanımda eşimde gelince çiçeği verdi bana malum iki annemde yanımda sarilamadi yani bebeği görünce tırnakları dikkatini çekti heralde keselim hemen onun tırnaklarını dedi ilk soyledigi odu.oda çocuğu düşündüğünden dur yine cizmesin diebyani heralde 
0 oy
tarafından
İlk kızımı gördü bana dikiş atılırken gorutmusler sonra geldi beni gördü dışarda ağlamış bana bsy oldu diye canım benim geldi şokta adam sanki bsy olmuş manyak :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benim esim askerdeydi dogum oldugunda ameliyat haneden ciktim esimi aradam siz iyimisiniz dedi sonra aglayamaya basladi 24 saat sonrada babalik iznine gelmisti sonra imza atip cikmistim bebekde bende ikimizde iyidik baya aglamisti duygulabmisti kucagina almaya kiyamamisti gonderirkende tekrardan cok aglamistik
0 oy
tarafından
Eşim dogumhanede yanımdaydı bebeği göğsüme koydukları zaman tek eliyle başımı tutuyordu üstümüze kapanıp ağladı göğsümde iki can vardı yani:-)

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,135 göst.
26 Şubat 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 724 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 494 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 318 göst.