0 oy
439 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (941 puan) tarafından
Kizlar 13 günlük bebeğim var hastaneden ciktik arabamız arizalandigi için sanayiye gitmek zorunda kaldik. Çalışan kız bana dediki bebeğin kaç günlük 13 dedim. Abla yeni evlendim kırk basar beni dedi bozuk para varsa değiştirelim dedi bende verdim ve Biraz da tersledim inanmam öyle şeylere diye. Nedir bu kirk.basma ya çok saçma değil mi

8 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Onları dinleyip psikolojini bozma etkisinden çıkamazsın lohusasın zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al karisini falan duydum da 40 basmasi nasil oluyo laa
tarafından
Bakmadigin iyi olmus cok urkutucu
(65 puan) tarafından
17 haftalık hamileyim 4. Gebeliğim bana al basmasi oluyo çörek otu okuduk yakamda takılı şimdi de annem memleketten al külü yolluyo gerçekten de var böle şeyler
tarafından
Ne oldu ki size
(65 puan) tarafından
Uykudayken oluyo uyuduğum an üzerimde biri geziyo boğuluyorum
(25,224 puan) tarafından
Karabasandır cnm o
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Yok canım öyle bişey inanma

Hastaneye kontrole gidince en az iki üç tane kırkı çıkmamış bebek oluyor o zaman hiç bişey olmuyor. 
0 oy
(265 puan) tarafından
Hayatta inanmazdim ama gece uyurken kapi iki kez itelendi yerdrki ysstik zorlandı kucuk kardesim geldi sandim annem ve bebisim odada uyuyordu gel ablam dedim baktim gelen giden yok annemi kaldirdim bakti kardesim diger1 odada babamla mışıl mışıl uyuyor tabi şok oldum bebeğin besigunin altına makas kensi yastığının altina kırmizi basma koy dualarıni da eksik etme.
tarafından
Amannn hic korkma yaaa neyden korkuyorsun Allahimiz var dua et hic korkma gecede bazen korkuyor insan esin var ozamanda zaten bebeginle ilgilen   sana kimse birsey yapamazki dua oku
(941 puan) tarafından
Aynen dimi sağol canim
(25,224 puan) tarafından
Al karısı çok kaba ya al bayanı olsun :D
tarafından
Bayan deme linc yersin ;))))
(25,224 puan) tarafından
AA niye kız :D
0 oy
tarafından
Duanı et gi bişey olmaz düşündükçe paranoya dan olur onlar gece de yanında birisi olsun rüya ney görür korkarsa seni uyandırır canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha bozuk para mı koruyacakmış onu ay ne cahillik ya
(265 puan) tarafından
Valla canim insan başina gelmeden gerçek demez sonuçta binbir alem var alem içinde..
(25,224 puan) tarafından
Bozuk para mı koruyacakmış peki
(265 puan) tarafından
Inanisa göre demir bıçak ve makas koruyor oda demir oldugu icin koruyordur belki.Sesinden korkarmış.Inanmak inanmamak farkli ama inana cahil diyemezsin.Başına gelirse aaa gercekmiş dersin ki başına gelmesin.
(25,224 puan) tarafından
Peki kolay gelsin
0 oy
(133 puan) tarafından
Bende inanmıyorum oyle şeylere 
0 oy
tarafından
Valla tabi olanlar var ama ben korkmuyorum  40  hep yalniz kaldim  ışık acik uyudum kocam yanimdaydi korktugum oldu tabi ama aklima getirmeyeye calistim 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 880 göst.
4 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
31 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Nerosahmet (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alya58 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.

376,977 soru

11,282,159 cevap

34,684 kullanıcı

...