0 oy
724 göst.
Moda kategorisinde (1,974 puan) tarafından
Bildiğiniz güvendiğiniz bi internet sitesi varmı doğumda kolay siz ne tarz bisey taktınız yazma takmak istemiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sosyete bonesi alıp taktım ") hazır şal da vardı bende ama alerji yapıyor kumaşı her yerim kabarıp kalkiyo instagramdan almıştım ben
(1,974 puan) tarafından
Hangi site canım çok site var bende güvenilir bi site arıyorum
tarafından
Unuttum valla kuzum ya kaç sene oldu ama boneyi esarpcidan aldım gidip gözünle görüp aldigin daha iyi oluyor
(1,974 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Çember taktim kiz o halde hic ugrasamazdim valla :D

Gene ayni yapcm bi dogurabilirsem tabi :D

(1,974 puan) tarafından
Ayy eşim hiç sevmiyor ya şimdiden benle pazarlık yapıyor sakın takma diye yoksa bende ugrasamamda çok güzel oyalı çemberlerim var ama taktirmiyor
(10,411 puan) tarafından
Niye taktırmıyo eşin açık olmanimi istiyo
(1,974 puan) tarafından
Yok yazma sevmiyor modern şeyler seviyor düz sade
tarafından
Aynen bende cember taktim valla o halde hic boneyle felan ugrasilmaz tulbent en iyisi ve rahat canim
(10,411 puan) tarafından
Haa düz sade tek renk yazmalar var onlardan kullanabilirsin
0 oy
tarafından
Vala cnm kafanda aciloyor önden bağlamak sıcakta boğucu oluyor evt güzel düşünmüşsün ama sezeryan olacaksan ztn bone takiyolar yine takamiuosun ama doğumdan sonra olabilir üstünü başını temizleyip giyinip dediğin gibi olur.esarpcilarda var cnm artık heryerde
(1,974 puan) tarafından
Canım normal doğum olcak büyük ihtimalle dedim kolaysanız geçiririm kafama burda fazla öyle bulamadım internetten dedim alayım
tarafından
Direk kafaya gecirmeler kaldimi biliyorum hazır sallar var ya önleri çapraz fln olanlardan onlarda kolay geriden bağlayıp doliyosun sadece  dolama en kolayı yinede sen bilirsin
0 oy
tarafından

Bilmiyirum cnm yazma taktım ben ...kırmızı :D

0 oy
(27,311 puan) tarafından

Valla bn kendimi öyle salmıştımki sacim basim darma dumandi:D

(1,974 puan) tarafından
Valla bende ne halde olurum bilmiyorum canım ama işte doğumdan sonra en azından rahat olur diye düşündüm
(27,311 puan) tarafından
Tabiki bencede almalisin en doğrusu o ben tekrar doğum yapacak olursam ondan alcam :)
0 oy
tarafından
Sezeryan oldum  mevburen hastane bonesi taktım
0 oy
tarafından
Neden yazma çok güzl oluyo bnce ben pembe yazma taktım kızım olduğu için oğlum olsaydı mavi takcakrim sezaryan olduğum için bone takıldı zaten ama yazma en iyisi önden heryerin kapatiyo 
0 oy
(15,796 puan) tarafından
Yazmamı taktım girdim doğuma hiç öyle şeylerle uğraşmadım valla 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
17 Aralık 2022 Moda kategorisinde Bebsiimin annesiyim (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
3 Eylül 2022 Moda kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
0 oy
14 cevap 603 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu

377,358 soru

11,292,767 cevap

34,711 kullanıcı

...