0 oy
1,461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sun eşimle alışveriş yaptık 5 kiloluk aldık markası ABC .indirimdeydi birde Hiç kokusu yok uçup gidiyo böyle kalıcı hangisi var kızlar 

31 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
aslında abc mavi bidonundan memnundum ben şimdi bingo kırmızı olanı kullanıyorum oda güzel
tarafından
Anladım cnm tsk
-Reklam-
0 oy
(93 puan) tarafından
Konsantre olanlar kalıcı oluyor . Yumos un yada bingo nün kullanıyorum ben. 
tarafından
Evet  üstünde yumos yazanlar onlar iyi ama biraz pahalı sanki
(93 puan) tarafından
Migros ta indirimdeydi biz aldigimzda ikilisi 27 lira birseydi arada takip edersen migros a genelde geliyor
tarafından
Migros bize uzaktır nerde bilmiyom cnm şok a101 BİM bunları takip edebiliyom ancak
(93 puan) tarafından
Sanki arada Bim e felan da geliyor.
0 oy
tarafından
Vala hepsiji denemisimdir ama yumos marka mavi kutu kalıcı bide sürekli değiştirince karışıyor kokular bı yumuşatıcı da kalaksin asil
tarafından
Zararlarıni hiç mi okumadın yada bakmadın insanın baştan nefesini tıkıyor başını döndürüyor  bayılan bile oluyor o kdr etkili yani . Şuanda herkez doğala sağlıklı olan şeylere dönüyorlar  deterjanları bile kendileri yapmaya çalışıyorlar .hayatından çıkarınca olmayınca olduğunu görüyorsun şart değil yani
tarafından
Yo arastirmadim ama çamaşır suyuyla çok ugrasinca başım döndüğü oluyo ama evet zararlı olduğunu biliyom
tarafından
Ersagda geçince hepsi bosmus dedim  gerçekten   ayağımdaki mantarlar bile geçti yani  banyo WC temizleyici sini duş jelini kullanınca sürekli kendiliğinden geçti
tarafından
Nerden aliyon onu cnm
tarafından
Ersağ satan birinden yokmu yakında yapan birileri   letgoda bile satiyolar tabi yapanlar gözüküyor yani .üye olursan daha uyguna alırsın vede çok hediye gönderiyor deneme şansım olur bı çok şeyi
0 oy
tarafından
Bingonun mavisi ve yumosun pembe kutusu harikaa
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben biminki kullanıyorum mor şişeyi ve çok güzel kokuyor yıkanırken suyunu verirken tabi sonra fazla kalmıyor kalmaması daha iyi bana çok ağır geliyor kalınca
tarafından
Bilmiyom ben mis gibi savrulsun koku istiyom. Hamilemisnn yoksa cnm bende hamileyken yumos kokusuna midem bulanirdi
(52 puan) tarafından
Evet 40 haftalık hemde:)
tarafından
Kız gelmeye niyeti yok mu bu bebisin gelsin artık haftan dolmuş:)
(52 puan) tarafından
Aynen valla birde 3 cm açıklık var bende sadce ara ara ağrı oluyor
0 oy
(4,725 puan) tarafından

imageBunu kullanıyorum hem kalıcı hem de güzel kokusu var ve gerçekten yumuşacık oluyor çamaşırlar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Canimm ben bimin siyah inci yumusaticisini kullaniyorum cok kalici kokusu tavsiye ederim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Yumoş extra ben hep onu kullanyrm 
tarafından
Tm cnm tskler
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Çok sevmeme rağmen kullanamıyorum çünkü oğlumun kokuya karşı alerjisi var 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yumoş kullanıyorum iyi bir kokusu var ama sirke en iyisi 
0 oy
(92 puan) tarafından

image

bu marka ve bu rengi çok güzel canım özellikle perdelerim mis gibi kokuyo gidip gelip kolluyorum:) baya kalıcı  kokusu
tarafından
Nerden aliyon bunu cnm
(92 puan) tarafından
Ben Ankarada yaşıyorum canım gimsa ve mandalin diye market var genelde oralardan alıyorum ama diğer marketlerde de vardır heralde bilindik bi marka çünkü gerçekten tavsiye ederim çok güzel
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Yumosun sarı hanımeli olanı birde pembe olani güzel yıllardır onları kullanıyorum hem kalıcı hemde yumuşacık yapıyor 
0 oy
tarafından
Bıngo manolya bahce si canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben yıllardır abc kullanıyorum mor pembe ve kırmızı rengini hiçbir şekilde kokusu gitmiyo bidahaki yıkamaya kadar 
0 oy
tarafından
Yumoş hanımeli portakal çiçeği ve lilyum çok güzel kalıcı 
0 oy
(266 puan) tarafından
Bim den alıyorum ben mor olan çokta memnunum 
0 oy
tarafından
Ya yumoş yada Bing alırım ben bi ara peros almıştım oda güzeldi konsantre olanını al öbürleri güzel olmuyor 
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben yumos ekstra kullaniyrm mavi olan
0 oy
tarafından
Yumoş sarı olan
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Canım bidonlar iyi olmuyor kokuları kalıcı olmuyor şisé alacaksin ve konsantre olacak. Ben yumoş aura kullanıyorum çamaşır yolladığım attigim zaman evim mis  gibi kokuyor  tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 903 göst.
0 oy
6 cevap 339 göst.
0 oy
21 cevap 556 göst.
0 oy
7 cevap 140 göst.

377,916 soru

11,311,301 cevap

34,745 kullanıcı