0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Arkadaşlar kızım 1 yaşına girecek hediye almak istiyorum ama böyle ömür boyu kullanacağı ilk doğum günü hediyesi olsun istiyorum varsa fikirlerinizi alabilirim. İsme özel kumbara ve pleksi isimli fotoğraf çerçevesi düşündüm ama bilemedim. 

8 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ikinizede aynı kombin alabilirsin. Mesela aynı elbiseden 2 tane. Hem büyüyünce ikisinide saklarsn belki ileride oda anne kız kombine yapar kızıyla :)

(614 puan) tarafından
Nedemek canm ;) Hediyenin hassı olur valla bi fotoda şıklat tamamdır.  Hem miras kalır byle seyler.

Mesela ben çok isterdim annemle ikimizde ait biseyimiz olsunda kızıma da nasip olsun :)
(614 puan) tarafından
Yada mesela 1 yaş kolyesi yap bileklikde olur maddi durumun varsa altin yoksa gümüş Meleğim 1 yaşında diye :) onuda ömür boyu saklar büyünce falan anı kalır
(114 puan) tarafından
Modellere bakıp araştıracağım canım fikirlerin için sağol. :)
(614 puan) tarafından
Öpüyorum canim fıstığı  iyiki dogmus RABBIM uzun ömürler nasip etsin
(114 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederiz canım amiin cümlemizin evlatlarına inşallah .
-Reklam-
+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Güzel bir video çekebilirsin eşinle veya bi ani defteri oluşturabilirsin 
(75 puan) tarafından
Oyy guzel fikir 10 gune bende dogum yapicam aklima getirdin cnm cok təşəkkür edirəm cnm benim oglum bakar irelide
(4,285 puan) tarafından
Çek canim ben bile arada izleyip duygulanıyorum
(75 puan) tarafından
Guzel fikir cnm Allah razi olsun ♥
(4,285 puan) tarafından
Senden de canim ne demek❤❤
(75 puan) tarafından
(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)
+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Ömürlük diyorsan kolye yaptır bence anlamlı bişe 
(114 puan) tarafından
Anne kız kolyesi vardı trendyolda düşündüm ama bilemedim canım çocukluk zamanında kullanamaz diye.
+1 oy
tarafından
Bizim ilk doğum günümüze 4 ay var ben düzenli olarak fotoğraf çekiyorum güzel bir albüm yaptırmayı düşünüyorum sadece kızıma özel bide saçlarını kestiricem bu aralar onuda koyucam albümüne onun ismi yazıcak  ömür boyu kullanabileceği bir hediye bence
(114 puan) tarafından
Şuan bile kendi fotoğraflarına bakmayı o kadar çok seviyoki güler kendini görünce dediğin gibi bişey yapabilirim teşekkür ederim. :)
+1 oy
tarafından
Ileriye dönük bise olması için kullanmaması lazım çünkü bebek illa ki zarar verir. Istersen kucuk bi albüm yap onunla ilgili geçirdiğin güzel anıları yaz bir senelik. 4 5 yaşına gelince fotoğraflara bakar 7 yaşında okumayı öğrenince yazdıklarını okur 
(114 puan) tarafından
Evet güzel olur teşekkür ederim. :)
tarafından
Rica ederim canim
(114 puan) tarafından
:)))))))))))))))))
+1 oy
tarafından
Zarif kolye küpe ola bilir canm
(114 puan) tarafından
Anne kız kolyesi vardı trendyolda düşündüm ama bilemedim canım çocukluk zamanında kullanamaz diye
tarafından
İyi düşün canm illa birşeyler bulursun
(114 puan) tarafından
İllaki canım teşekkürler yinedw.
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Zarif bı kolye küpe gibi bişey yaptır altin
(114 puan) tarafından
Onuda düşündüm canım ama çocukluk çağında kullanamaz belki diye başka şeylere bakmaya karar verdim tesekkur ederim yinede. :)
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bence kar küresi veya atlı karınca. çok romantik geliyor bana 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 139 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 572 göst.