0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben sen şakrak biriydim 

Evlenmeden önce kötü bir insanda değilim bilmiyorum ben bir karıncayı bile bilerek incitmemişim 

Açık yazmayacagim ama 

Çok mutsuzum şuan göz yaşlarımı tutamıyorum 25 yaşındayım ama görseniz 50 yaş gibiyim yemin ederim ruhum ölmüş daralıyorum bazen hevesle kendime bakayım diyorum az bir suslensem kocam kem kum ediyor açık saçık biri değilim bir yere gitsem bırakmıyor sensiz yapamam diyor boğuluyorum farkında değil artık yaşama hevesim yok yok ölüyorum yemin ederim ağlaya ağlaya mahv oldum neden neden daha diğer sorunları yazmadım eşim iyi beterin beteri var ama kimse beni anlamıyor hep geçim derdi hep geçim derdi ev iş çocuk ama kimse bu kız ne halde demiyor bazen anlık mutlu oluyorum bitiyor hiç birşeye hevesim yok eşimle iliski bile istemiyorum içimden zerre gelmiyo kalbim atmiyor onun için niye bilmiyorm ben böyle değildim beni kim böyle yaptı geçmiş mi benmi kendi hayatimi kendi ellerimle yaktım lanet olsun bana ben genç bir kadın değil de yaşlı bir kadınım sanki dogurali 5 ay oldu 69 kilodan 5 ayda 54 kilo kaldım kimse noluyor demiyor sorunlarım var bitmek bilmeyen kimse bu kızın içindeki acıları görmüyor sormuyor herkes ilgi istiyor herkes kocamda o bile ama bilmiyorlar ben güçlü karakter değilim yaşanmışlık ruhumu öldürdü bedenime acı veriyor iglesmeye ihtiyacm var ama kimsem yok..

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kimse kimseden haberdar değil ,

İcjnde kopan fırtınayı senden başka kimsede bilmez,

Sen anlatirsjn anlıyorum derler, ama arkanda kim ne der belli olmaz ...

O yüzden yaşadıklarınla sadece sen baş basasin ...

tarafından
Evet haklısınız geçmiyor mutlu olmak istiyorum sadece mutlu yani yok deniyorum çırpınıyorum olmuyor sanki herşey için geç kalınmış gibi
tarafından
Geç kalınması sadece karşında ki insan kör ,
(381 puan) tarafından
İnan senin gibiyim su aralar neden böyleyim neden evliliğimdeki sıkıntılar bitmiyor gecmiyor bilmiyrum ama senle birebir aynısını yasıyorum
-Reklam-
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Kimsem yok deme Rabbim var de 

Ona inan güven dua et 

Kendini Rabbime yöneltki huzur bulasin

Ona inan dua etki sorunlarin son bulsun..

Derdim buyuk deme derdimden buyuk Allah var de...

tarafından
Rabbimin varlığına ne şüphe o hep var elhamdülillah ama etrafımdaki kullarda insaf etse ya
(27,302 puan) tarafından
Takma kimseyi
0 oy
tarafından
Cok uzuldum canim hayat cok zor duzelicek INŞALLAH her sey bende boyleyim amma artik kabullendim sabir ve dua etmekten baska elimden bi şey gelmiyorki ALLAH yardimcin olsun senin
tarafından
Geçmiyor inan eşime karşı duygularımı kayb ediyorum buda erkek için sorun surat yapyor bana bazen burda birileri kocasıyla ilgili bişey yazınca kendindeki anormaligin farkına varıyorum çok üzuluyorum
tarafından
Canim icindekileri hic kimseye soyleyemiyorsan esine soyle anlar seni belki biraz rahatlarsin
tarafından
Anlatıyorum anlıyor sonra aynı az önce çocuklarla ilgileniyorum surat yapyor hayırdır dedim ne geliyorsun yanıma ne gidiyorsun dedi bende çocuklarla ilgileniyorum işim bitmiyor dedim basit bişey ama delirdim ilgiye ihtiyacı olan benim o değil ama öyle davranıyor
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bir psikoloğa gitsen yardımcı olabilir, anlatamadığın sıkıntılarını anlatmalısın
tarafından
Piskolok ta sıkıntı ona bile gidemiyorum iki çocuğum var biri 5 aylık bebek nasıl giderim minibüs hastane pandemi dolu cucuklara bakan elimden tutup destek olanda yok yıkıldıkca yıkılıyor gibiyim
0 oy
(2,600 puan) tarafından

Esinle konus çikin biraz gezin saril esine yalniz hissediyorum de cnm dua et bol bol kuran ac evde rabbim yardimcin olsun emin ol bende senin gibiyim emiin ol şen şakrak gorunmeye calisiyorum ama icimde firtinalar kopuyo 15000 borcumuz var odeyemiyoruz 2 cocuk ailede sorunlar bazen kendi kendime konusuyorum sinirden 

Ama esime sariliyorum oda bana sariliyo bi anlikta olsa huzurlu oluyorum eminn ol ki bende 1 ayda 2 kere falan anneme gidiyorum baska hiiiç biyere gitmiyirum ne komsu ne bisiy 
Sukrediyorum ama temiz bi hayatim var :ermm:
tarafından
Bak temiz hayatın var ailen var sende bin şükür et benim ailemi burda bilen bilir varla yok gibi kayın babalar desen onlar da düşman gibi tek eşim var hiç kimsem yok ama oda bunaltiyor beni gezmege gidelim diyor gitmiyorum çünkü sanki 50 yaş gibiyim istemiyorum önceden ben yalvarirdim ama eskisi gibi olamıyorum
(2,600 puan) tarafından
Kizz ne ailesi esim annem 2 ablam disinda kimsem yok babam beni silmis akrabalarimla konusmuyorum 3 yildir cekmedigim kalmadi esimin ailesine 2 ayda 1 zor gidiyorum aramiz cok kotu evde hapis yasiyorum tum gun 2 cocukla 1 odada oturuyorum ablamlari bahanelerle cagiriyorum gelsinler diye yoksa kafayi yiyorum :((
0 oy
tarafından
Kendinin kendine ihtiyacı var o kadar çok şükredecek şeyler var ki nefesine bile şükür herkes mutlu değil kendini denizin içine sokup nefessiz bırakma suyun üstü çok güzel yeterli bi adım at mutlu insanlar yoktur sadece mutlu dakikalar vardır ve sadece mutlu fotoğraflar vardır...
tarafından
Çok haklısınız. Ama sorun şu kendimi 25 yaşında his edemiyorum bak gerçekten sanki gençliğim bitmiş gibi hissediyorum
Ve sorunlar hiç bitmiyor :(
0 oy
(3,539 puan) tarafından
Canim güzelce abdest alıp namaza dursan açsan bi insirah okusan nebe okusan, Rabbine yönelsen açsan ellerini Rabbine anlatsan derdini derman istesen.inanki kimseden kimseye fayda yok kabullenemesekte yalnızız.Bak evladinda varmış umutsuz mutsuz annenin cocuguda öyle olacaktir.eger derdin esinleyse güzelce konusmayi denesen.konusmak derdini anlatmak seni birazda olsa rahatlatır
tarafından
Ailem en çok beni etkileyen bide eş ailesi tabi üstünede eşim tuz biber oluyor :(
0 oy
tarafından
canım bak topla kendini hadi ağlama elini yüzünü bi yıka kalkıp... sen halen neşelisin bunu sen de biliyosun sadece içinden çıkartmaya korkuyosun korkma çıkart bunu yap. kimseden zaten fayda yok ki. sen kendine değer verip düzeltmezsen kimse yardım etmez ki sana bu böyledir hep malesef. senden daha ağır durumda olanlar var engelli kardeşlerimiz var yerinden bile kalkamayanlar var. yiyecek bir lokma bulamayanlar konuşamayıp duyamayanlar var. onları düşün. ayağa kalk hayata karşı diren biraz. herkes o durumda herkes böyle depresif ve stresli. onlar sana nasıl destek versinler ki heralde senden neşe beklerler. çünkü sen karamsar diilsin olmamalısın da. senin kalkanın içindeki neşe dışardaki kötülüğe karşı. onu çıkart tekrardan lütfen. 
tarafından
Uzun uzun yazıların için teşekkürler allah razı olsun ama inan elimde değil topluyorum üç gün sonra biseyler oluyor yine enkaz evet yine bin şükür halime ama en çok şey beni mahvediyor yasitlarim içine çıkınca kendimi eksik hissediyorum sanki bendeki beni alıp içime saçma sapan birini koymuşlar
0 oy
(887 puan) tarafından
Hayatin gercekleri sadece cnm ...

Beni anlatmissin .evlenmeden once nesemle heryeri guzelletirirdim .girdigim heryerde mutluluk getirirdim bunu herkes soylerdi hayat doluydum ama simdi sadece 2 yil oldu evleneli esim esim eve bakma ilgi konusunda iyi Allah var ama yaotigi bazi hatalrdan sonra icimda acilan acilan yaralar hergun kanayark buyuyor .bir oglum var 16 aylik. Yasama sebebin o sadece sanki .bi basima hersey ustume ustiyor gibi sabahtan beri oturmadin ama gel gorki evin hali berbat heryer heryerde .esim ailem bebegim bebegim herkes ilgi bekliuor ama bna ilgi gosteren yok .ustune virus gelince iyi e eve tikilip kaldim daha iki gun once bosanma asamasindaydik dava acma filan bir suru sur simdi hibsy olmamis gibi evlilime devam ediyorum cunku bebegimi burdan daha iyi goturebilck bi birim yok .vs. vs. Bir suru sey .ama her dk kemdime sunu satirlatiyorum bunlari yasayan bi sen degilsin ayse .dunyada kadinlarin yuzde doksani benle ayni durumdw hatta bircogu cok cok daha kotu durumda bugunumuze cok sukur .boyle balnis ve mutsuz hissetmemizin sebebi bana gore tozpembe bi hayat beklentisi evlenirken ama hayatin gercekleri insanin suratina tokat gibi carpinca anliyorsun hayat zevki sefa yeri degil .inan iki gun once evsiz barksiz kalmisken bugun evimde bebegimleyim. Rabbim kimseye bugunu aratmasin sende her zaman senden daha kotu durumda olanlari dusun .ve memnun olmak icin kendi sebepler ara .cunku baska yapacak hicbsy yok
tarafından
Çok haklısınız teşekkür ederim uzun uzun yazmışsın Allah razı olsun kardeşim
(887 puan) tarafından
Allah senden de razi olsun cnm inan kimsenin hayati dört dörtluk degil .hep bunu dusun sabir sukur dua Rabbim ahirette yerimizi guzel eylesin insallah
0 oy
tarafından
Ne yasadigini sadece allah ve sen bilebilirsin canim rabbim yardimcin olsun
tarafından
Allah razı olsun çok haklısın
0 oy
(179 puan) tarafından
Allahım yardımlar etsin cnm
tarafından
Amin cümlemize
0 oy
(30 puan) tarafından
Kimsenin hayati 4 4 lük değil ki herkesin kendine göre problemi var
tarafından
Doğrudur ama benimki psikolojik sorunlar arada geliyorlar altını dolduracak önemli sebeplerim var
0 oy
(8,082 puan) tarafından
BOŞLOK HOTOLO 

Allahım yarabbim ya 
tarafından
Benim herseyim hata sorarsan
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canm namaz kıl dua et bak gör nasıl ferahlarsin kendini sadece Allah'a ada inşallah en kısa zamanda düzelirsin
tarafından
Zaten Rabbime sığınıyorum ondan yardım istiyorum biliyorm o dert verdiyse dermanda verecek bir gün :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 360 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 507 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...