0 oy
690 göst.
Moda kategorisinde (1,980 puan) tarafından

Nasıl minik :)

image

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunlar koruyormu ? 
(113 puan) tarafından
bende dikmiştim bi yazida pamuk kumaslarda cok az sure tutunomus diye okumuştum tâbi ne kadar doğru bilmiyorum
tarafından
Ellerine saglik
(1,980 puan) tarafından
Canım zaten hastaneden eve getirene kadar  takacam
(113 puan) tarafından
yani bende kullanıyorum kizimda da bence güzelde olmuş ellerine sağlık
(1,980 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 yaş altindaysa maske onerilmiyor canim takma ama guzel olmus
tarafından
Uzmanlar onermiyor biz dayanamiyoruz
(1,980 puan) tarafından
Doğru takmicam galiba
tarafından
Bende takmiyorum hastanwye götürüyorum  disari cikariyom havaalaninda bile takmadim
(1,980 puan) tarafından
Allah korusun evlatlarımızı da bizide bi hastalık herkesi tedirgin etti
tarafından
Amin canim aynen oyle
0 oy
(614 puan) tarafından

Kız sakın deme yeni doğan bebeğe takacağım diye ben için de zor nefes alıyorum 2 yaş altı çocuklara maske takılmayı önerilmiyor:ermm:

(1,980 puan) tarafından
Eve getirene kadar takicam napim korkuyoeum :)
(161 puan) tarafından
Yeni mi doğum yaptın
(1,980 puan) tarafından
Ekimde yapicam ama takmicam tamam :D
(161 puan) tarafından
Kalbime mi indircen kiz :)
(1,980 puan) tarafından
:) yok yok takmicam tamam
0 oy
tarafından
Kızın ne kadarlık ki? 2yaşın altındaysa takma hatta avrupa da 6 yaş altı takmıyor çünkü bizler daralınca açıp nefes alıyoruz ama onların aklı ermiyor onu yapmıyolar
(1,980 puan) tarafından
Doğru canım ama korkuyorum daha yeni doğacak hastaneden eve getirirken takicam sadece bi ayımız kaldı ev yakın
tarafından
Sakın takma öyle bi hata yapma doğmamış çocuğa. Hastaneden çıkarken zaten pusete koyarsın üstüne yazma ört bişey olmaz emin ol hastane gittiğimiz geldiğimiz her yerden daha temiz
(1,980 puan) tarafından
Takmicam canım öyle yaparım
0 oy
(48,481 puan) tarafından
cok seker ya ☺️❤️
(1,980 puan) tarafından
Sağol teyzesi
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Çok güzel olmus teyzesi düşünmüş ama bebeklere maske önerilmiyor hastaneden çıkarken takcam demişsinz yenidoğan sa hele hiç takma zaten yüzünü battaniyesiyle örtüp çıkarsın o yeterli yenidoğanlar normalde bile kendilerini anne karnında sanıp nefes almayı bırakabiliyor maske daha tehlikeli olabilir cnm
(1,980 puan) tarafından
Hımm anladım canım dediğin gb takmayabilirim ozaman
(3,274 puan) tarafından
uygun bir dille doktorlar önermedi diye açıklarsın cnm karşı taraf düşünüp yapınca insan üzülüyor tabi takmak istiyorsun ama onunda sağlığı açısından doğrusu neyse onu yapmakta fayda var
(1,980 puan) tarafından
Evet canım neyse artık yapacak bisey yok bilmiyordum
0 oy
tarafından
Ne kadar sacma sapan dusunuyosunuz yaa yeni dogan bebege bu sicaklarda maske mi takilir biz yarim saat takamiyoz havasiz kaliyoz o yavru napsin biraz mantik lutfen
(1,980 puan) tarafından
Kızım ekimde doğacak havalar soğuyor hastalık zaten tedirgin ediyor insan evladını düşünüyor asıl sizin yaptığınız yorumlar mantıksız diğer yorumları okuyun takmicam dedim zaten arkadaşlar uyarınca muhalefet olmayin
0 oy
tarafından
Sakın sakin takma nefesi zaten onlar zor alıyor benim oğlum iki yaşında kıyafetini bile çıkarırken nefes zor aliyornhala sakin takma 
(1,980 puan) tarafından
Takmicam canim
0 oy
tarafından
Tobe yarabbim ya yenidogmus bebeğe takacakmis bide hey allahım allah akıl fikir versin 
(1,980 puan) tarafından
He Allah sanada akıl fikir versin muhalefet olmak için yorum yapmayın ya
0 oy
tarafından
Maske yüzünden ölen bebekleri duymussundur kuzum umarım.. 2 yaş altına önerilmiyor oğlum 13 aylık dün yüzümdeki maskeyi istedi ağladı takmak için taktım iki saniye bile sürmedi ama buna rağmen nefes alışverişi bozuldu panik yaptı kipkirmisi oldu aman ha sakın öyle bir hata yapma
(1,980 puan) tarafından
Yok canım bilmiyordum takmicam zaten hatıra kalır artık

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 440 göst.
0 oy
10 cevap 338 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 546 göst.
0 oy
10 cevap 325 göst.