0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde (191 puan) tarafından
Mutfağın kapısını her zaman kapatirim dolabımda kilitli nasıl olduysa bugün açık unuttum ikisini de. Ben tv ye daldım oğlum da diğer tarafa gitti. Ben nasıl olsa kapı kapalı bir şey olmaz diye bakmadım diger odaya gitmistir nasil olsa dedim uzun süre sesi çıkmayınca gidip baktım ki mutfakta dolabı açmış şişenin kapağını da dokmüs üstüne falan kucakladığım gibi banyo ya götürdüm elini ayaklarını yikadim hemen ağzını kokladım ağzınin tadına baktım hafif acılık var. Hemen esimi aradım 10 dakika da eve geldi. Hemen götür çocuğu dedim alıp gitti bende hazırlanıp arkasından. Doktor icmemis kapağı ağzına koymuş yada eliné dokuleni. İğne yaptılar mide koruyucu birde şurup. 

Allah kimseye vermesin dikkat edin arkadaslar 

Çok kötüyüm oğlum iyi çok şükür ama ben bittim inanın  

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Verilmiş saddakan varmış çok şükür rabbim evladını kormus

(191 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür ömrümden ömür gitti
-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Çok buyuk geçmıs olsun canım emın olmadan bırakma daha temkınlı ol benımde bu ara herseyden aklım cıkıyor ıyıce hareketlendı kaç aylık oglun
(191 puan) tarafından
14 aylık oldu. Hiç durmuyor ki.
(1,657 puan) tarafından
Benımde 22 aylık durmuyorlar canım bulundgun odanın kapısını kapat gozunun onunde olsun
0 oy
tarafından
Yogurt yedir canimm
(191 puan) tarafından
O panikle esimi aradım sonra annemi o dedi yogurt yedir diye unutmuştum eşim gelene kadar yedirdim bayagi
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim Allah korumus kuzucugu
(191 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım çok meraklı çocuklar tedbir önemli allah bı daha yaşatmasın
(191 puan) tarafından
Sağol canım inan heryeri kilitledim ama bi anlık dağınıklık işte
(1,012 puan) tarafından
Evet bı anda akıllarina geliyor merak işte napsinlar öyle şeyleri ulaşamayacağı bir yere koy istersen
0 oy
(2,951 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım Allah korumuş. Bende küçükken içmiştim. :ermm:

(191 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Gerçekten verilmiş sadaka varmış.  Birdaha 2 3 kere kontrol et canım geçmiş olsun 
(191 puan) tarafından
Sağol canım 2 3 kere az artık 4 5 kere kontrol ederim artık
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çocuklar bi anlık işte 
(191 puan) tarafından
Sağol canım çok dikkatli olmak lazım valla
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun canim RABBIM korumuş bi dakka durmuyorlarki yerlerinde
(191 puan) tarafından
Sağol canım öyle valla
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Ben oğlum az bi yerde sesi çıkmasın bilirim bişeyle meşgul hemen bakarım asla ama asla tek bırakmam tv izlesem bile yanımda kalır lütfen sen bundan sonra buna dikkat et çok tehlikeli 
(191 puan) tarafından
Canim hiç durmuyor ki dikkat ediyorum zaten ama bi anlık dalmışım öyle tv ye
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benim oğlumda üstüne dökmüş kız geçenlerdd ay nasıl korktum kapağı tam kapatamamışım dalmışım televizyona çok şükür oda içmemiş Rabbim evlatlarımızı korusun 
(191 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Canım benim oğlumda aynı şekilde her yere elini atıyor kapı kapatsam da bişey olur korkusuyla bütün deterjanlari bir araya topladım wc dahil bazen kapısını açıyor o yüzden ne olur ne olmaz yatak odamda saklıyorum gündüz kapısı kapalı gece uyurken uyumadan yalnız birakmiyrm
(191 puan) tarafından
Yatak odasına hiç koyamam orayı daha çok katistiriyor valla.
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Çok büyük geçmiş olsun eşim beni orada mahvetmis ti eşinide ayrıca tebrik ederim insanlık hali olabilir bile isteye olmuyor rabbim beterinde korusun
(191 puan) tarafından
Eşim konusunda çok şükür ki çok şanslıyım o sakinleştirdi beni. Tek kelime dahi söylemedi olur böyle şeyler dedi. Bu sana uyarıdır dedi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 874 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,256 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,591 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 316 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,499 göst.
14 Şubat 2020 Diğer kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...