0 oy
1,373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Anne oldum açlığı anladım annemin yemeğinin kıymetini anladım

Anne oldum uykusuzluğu anladım annemin sen uyu ben bakarım sözünün önemini annemin evindeki yatağımın rahatlığını anladım
Anne oldum cesurlaştım aynı zamanda kılına zarar gelecek diye korkak oldum annemin neden söz konusu biz olunca cazgirlastigini da anladım bazi seylere bizi korumak icin neden sustugunu da
Anne oldum annemin aslında bizim için nelere katlandigini nasil sabırlı güçlü olduğunu anladım anne oldum anne evinin varlığının ne kadar büyük bir şükür sebebi olduğunu anladım anne evin varsa kiraninda marketinde faturalarinda ne olursa olsun sana odetilmedigini anladım 
Anne oldum içime akıttım tüm gozyaslarimi oysa anneminde mutlu rolleri yaptigini aslında içinde fırtınalar koptugunu anladim
Annemin neden oturmadığı halde esyasini duzup bos biraktigi evin her ay kirasini odedigini anladim olur da eslerinizden ayrilir ölüm kalım olur cocuklarinizla gelecek kapiniz olsun benim gidecek evim olmadigi icin dayandim her seye sebebiylemis annem iyiki var anne evim iyiki var artik kendi evimize dönuyoruz oglumla sadece rabbimiz var yanimizda annemle aramızda neredeyse 2 bin km var ama ben biliyorum ki 2 bin km bile olsa istedigim her zaman her saat gidebilecegim bir evin varligi rahatlatiyor beni ben burada kim zor durumdaysa hep dua ettim simdide ben sizden dua istiyorum bugunun hürmetine önümüzdeki mevsim kış ama rabbim oglumla bize hep gunesli gunler merhametli insanlar gostersin ben oglum icin hep güçlü olucam mutlu olmasi icin gerekirse ac susuz kalicam savasicam ve ne olursa olsun kac yasinda olursa olsun evimde onun bir odasi olacak...

3 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Ilk satirlarini okurken Çok duygulandim resmen bnm 1 aydir yasadigim duyguyu anlatmiş:'(

Annem hep anne olunca bni anlarsin derdi ne kadarda hakliymiş

tarafından
Anne olunca anladik herseyi canim anneligi yasayan herkes bu duygulara sahip oluyor onu anladim :)
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Annem i özledim :(:(:(:(
tarafından
İnşallah en kısa zamanda kavusursun canim
(3,750 puan) tarafından
İnşallah canm ya
0 oy
(830 puan) tarafından

O kadar doğru söylemişsin ki kuzum. Annemi anne olunca anladım bu günleri bize gösteren Rabbime hamd olsun<3

tarafından
Ne kadar sukretsek az canim allah onlari basimizdan eksik etmesin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 191 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 549 göst.
5 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 220 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 496 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...