0 oy
757 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Daha bebek 1 buçuk yaşında ya var ya yok nasıl dövüyor kim dovuyorsa bilmiyorum bide videoya çekmiş kuzum nasıl ağlıyor nasıl canı yanıyor ciğerim yandı elleri kırılsın onu yapanın dünya ne hale geldi Allah'ım canilerin baskın oldigi bu dunyada yaşamak ne zor seytanlasmis insanlar masum kuzuyu dövüyor

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canimmm cok yandi ya bakamdm izleyemddm umarm kurtarmislardir yavrumu
(66 puan) tarafından
İnşallah cnm bakmayacak insan dogurmasin bebek onun gunahu ne bide videoya çekiyor insan nasıl seytanlasabilir
(3,823 puan) tarafından
Aile suriyeliymiş suriyede yaşıyorlarmış anne tutuklanmış baba serbest bırakılmış çocuğun da sağlık durumu iyiymiş
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
beddua edin demeyin beddua iki agizli donup dolasir sahibini bulur......... 

rabbim islsh eylesin 
(66 puan) tarafından
Resmen ciğerim yandı nasıl canı yanmistir biz bile ufak biseyde canımız nasıl yanior ciğerim çok yandi
(580 puan) tarafından
bnde gordum agzins vurmaktan dudagi sismisti
vicdan herkesde olmz
0 oy
tarafından

Onun ağzına edecekler ama işde izlemedim izlemiyorum çünkü çok etkisinde kalıyorum 

(66 puan) tarafından
Çok kötü oldum canım keşke izlemeseydim ağlama krizine girdim ciğerim yandı unutamıyorum o görüntüyü
tarafından
İzlemesen daha iyidi ben biliyorum kötü insanlar nefes alıyo ama şu var onun yanına kalmıycak
0 oy
tarafından
İzlemedim daha doğrusu bakamadım bakmakta istemiyorum canım acıyor ağlıyorum Allah böyle şeytanlardan vicdansız yaratıklardan bizi uzak tutsun cezasını bulur inşallah
(66 puan) tarafından
Amin idam gelsin öyleleri asilsin ya idam gelse üzülmem yemin ederim gücü masuma yetiyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Ya ALLAH aşkına şu tür postlari paylaşmayın yemin ederim psikoloji denen bisey kalmadı:(

ALLAH bu çocuklara böyle yapanları kahretsin elimizden bisey gelmiyor sadece yüreğimiz yanıyor sizde tuz basmayın ne olur ya :'(

(66 puan) tarafından
Canım belki sizde etiket yaparsınız diye paylaştım etiket yapılırsa tutuklanır ciğerim yandı resmen
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Onu yapan bu dünyada cezasını çekmezse öbür dunyada yanar ınş 
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Söyle şeyleri paylaşmayın yazmayın  Allah için yaa
0 oy
tarafından
:((((( Allah zalimlere asaletini göstersin inşallah :(((
0 oy
tarafından
Annesiymis işkence yapan. Anne baba göz altına alınmış. Anne tutuklanmış baba serbest bırakılmış. Suriyede olmuş olay. Bebegin durumu iyiymiş çok şükür
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İzlemedim ama eminim çok kötüdür. Kimseye beddua edilmez, beddua edenin başına gelir ne varsa sende etme bence. Allah zaten onun cezasını verir 
0 oy
tarafından

Benim de aklımdan çıkmıyor bulmuşlar mı acaba yapanlari

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Biri link atabilir mi merak ettim
(12,264 puan) tarafından
İategramdan sosyal meydanın sesi yaz cikwr
(15,593 puan) tarafından
Önermiyorum  izleme
(12,264 puan) tarafından
Bende izlemedim
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Rabbim islah etsn
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İzlemedim.ama. bana verseler o kadını Allah günah yazmasın ama o kadını öldürürüm herhalde Allah kahhar ismiyle kahretsin inşallah onları
(5,323 puan) tarafından
Bayadir yoksun canım hosgeldin
(12,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim tatlım 5 ay oldu küçük tuşlu tlfn kullanıyordum  ama dün itibariyle buradayım artık :))
(5,323 puan) tarafından
Yaa sen tatlı bı insansin y merak etmiştim gittin sanmistim
(12,264 puan) tarafından
Kız o tatlılık sana ait :))) gidemem ki az da olsa girerim arkadaşları sizleri unutmak mümkün olabilemez;))
(5,323 puan) tarafından
Ay sağol☺️☺️❤️
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Onun ağzını yüzünü kirasim geldi bı de video çekiyor Allah'ın belası pislik

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 702 göst.
0 oy
38 cevap 527 göst.
0 oy
1 cevap 538 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 732 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu

377,977 soru

11,313,550 cevap

34,748 kullanıcı

...