0 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
12 karakteerrr

11 Cevaplar

0 oy
(27,306 puan) tarafından

En iyisi cik git evinde otur evli evine köylü köyüne 

Takmayın milleti bu kadar
(1,337 puan) tarafından
Yarin gidicem bida gelnicem zaten canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence haklisin cok geri kafalilar  duracklari yeri bilmiyorlar sende daha gitmesin isteyen gelr gorur ama bazi yerlerde cok abartmisn 
(1,337 puan) tarafından
Ya kuzum kiz kardesim bile delirtir bunlar insani dedi ya o bile sinir oldu valla sakin sakin ne sorsalar anlatiyorum ama hic dinlemiyorlar bide mahallede biz geldigimiz gun korona çıktı kimseye gitmeyin kimsede gelmesin diyorum ama koronalı insanlarin yanına gidip sonra bizim cocuklari seviyolae yaa
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Valla bütün büyükler hep böyle,benim de eşimin annesi hep öyle bir dakika susmaz ben umursamıyorum çünkü biliyorum ne desem boş ve anlamayacak,sende takma canım 
(1,337 puan) tarafından
Yok canim bunlar nirmal degiller bak mahhallede biz geldigimiz gun koronali cıktı evden cıkmayın ewede kimse gelmesin diyorum bunlar koronali kişilerin yanina gidiyolar bide cocuklarimizı kucakliyolar sonra gelde kavga etme yani bide kizdiğımda nenem gulüp dalga geciyo cocuğum olse yine gulcek ya
(2,834 puan) tarafından
Tatlı canını üzme canım valla takmaya değmez su hayatta kimseyi benim eşimin anneside mesela çocuğum ağlıyor gidiyor 19 yaşındaki torununa veriyor kucağımdan alıp sende susar al sende dursun diyor en basiti daha neler neler onu umursayipta sınır olamam
0 oy
(5 puan) tarafından
Benim de kızım 2 aylık inan biri bisey desin her şey zoruma gidiyo, her şeyi üstüme alınıyorum. Bazen haklı bazen haksız. Millet konuşur sadece sen takma. Biz de yeni doğumdan, stresten çıkıyoruz, bambaşka bi hayat yaşıyoruz, sorumluluklar yorgunluklar üzerimizde bizde haliyle alıngan oluyoruz. İkili idare edecez artık. Nide kocalar da anlayışlı gibi ama çokta anladıklarını düşünmüyorum. :)
(1,337 puan) tarafından
Aynen canım katıliyorum sana
0 oy
(449 puan) tarafından
Sen abartıyorsun kuzum büyüklerin yöntemleri farklı sen ayrı onlar ayrı çok umursamışsın vr yardımcı olmak istemiş çocuğa yedirmek için annemde bana öyle yaptı alınmadım
0 oy
tarafından
Bence haklısın canım benim kaynanada aynı kimyon getirmiş çocuğa içir gazını alır diye yok dedim döndürdüm kapıdan dışarı her çıktığımızda ararlar kapıya pencereye çıkarlar sürekli baskı altındayım dışarı çıkasim gelmiyor o yüzden
0 oy
tarafından
Yaşlılar gazı anlamak istemiyoalr hep bana da dediler biz hiç gaz görmedik bu ne diye bence takma zaten kendin demişsin saf cahil insanlar diye ne diye kendini üzüyorsun ki evet tamam haklısınız de hava sıcak götür öbür odalarda yap gaz masajını yani uğraştığın değmez anladın mı? Bizimkilere göre gaz yok bilmem ne hâlâ bugün bile babam dalga geçer gaz yapan bişey yerken aman sen yeme gaz olur bebeğine diye çünkü oğlum küçükken hiç yemezdim. Kulak sancıması da evet olunca çok kötü oluyo bebek anlatamaz hele ki köy yeri esiyodur ondan demişlerdir bence kafaya takma yaşıdır sonuçta He de geç ben bu modeller böyle bunlar gazlı bebek dedim hep
0 oy
(55 puan) tarafından
Yani Yaşlı insanlar ne kadar alttan alırsan o kadar iyi bugün yarın biz de yaşlanacağız evlatlarımız bize de aynısını yapacak Evet haklı yönlerin var ama ne bileyim işte bir torununu seviyorlar Hani Torun evlattan ileride diye bir laf var Onlar da tecrübelerini sana anlatmaya çalışıyorlar seni anlamıyor zannediyorlar Ya bunlar onların kendi düşünceleri ben söyleyemiyorum Bence biraz daha alttan almaya çalış zaten Senede birkaç gün önce görüşürsünüz diye düşünüyorum özlüyorlar da ya ne kadar alttan alırsan o kadar iyi bugün yarın biz de yaşlanacağız Çünkü aynı şeyleri ben de yaşıyorum Merak etme Seni çok iyi anlıyorum Tabii sen de şimdi bebeğin de küçükdurmaz yarı kadar psikolojin de altüst olmuştur O yüzden Sakin olmaya çalış Gönül kırıklığı olmasın
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Canım çoğunlukla haklısın ama onlar da endişeleniyor çocuk ağlayınca yaşlı insanlar mazur gör daha lohusa sayılırsın psikolojin o yüzden hassas evine geçince rahatlarsın zati ayda yılda bir görürsün olur biter bide ne kadar eski şeyleri deneseler de cahil deme onlar öyle büyütmüş çocuklarını devir farklı o yüzden kimsenin kalbini kırmaya gerek yok hele annelerin sende bir annesin 

Ha bu arada gece uyuyan bebek bayaya gündüz uyuyan bebek anneye düşkün olur onu doğru söylemişler benimki de gece uyur bu arada seninki için söylemiyorum tek :D

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Torum morun onların pek de umrunda değil canım bence, keşke gitmeseydin .Torun görmek isteyen bi şekilde fırsatını bulur gelirdi eşini arar bizi götür torunumuzu görelim derdi.Sen incelik göstermişsin ama değerini bilmemişler
0 oy
(43 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım 2 hafta annem 1 hafta kayınvalidem kaldı bebek ağladıkça senin sütün yetmiyor mama ver çocuğa aç kalmasin bebek kusuyor aç kaldı bu sefer yine ver hem emziriyorum hem mama veriyorlar bı yandan şimdi herkes gitti 3 gündür şimdi kabız ıkına ıkına kızarıyor şimdi de yani anlayacağın herkes çok biliyor doğuran çocuğunun derdini huyunu bilmiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,654 cevap

34,705 kullanıcı

...