0 oy
1,225 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu kaçıncı oldu bırakıp gidiyor bekar arkadaslarindan telefon gelince tartışma çıkardım şiddet uygulayacakti nerdeyse ne yapacağım ben :(

33 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İlk evlendigimiz yıllarda gidiyordu bı keresinde teli bırakmış ben çok arayınca arkadaşı açtı ben onun açtığını farketmeden saydirdim niye açmıyon da gece geve gidiyon da diye bidaha eşimi yanlarına cagirmadilar saolsunlae korktular benden 
tarafından
Ne güzel benim ki ya açmaz ya da gecistirir arkadaşlarından da oluyo tabi bu kaçıncı oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok canım gitmez Allah razı olsun. Öyle dışarda arkadaşlarıyla buluşma huyu yoktur
tarafından
Çok sevindim
0 oy
(653 puan) tarafından
Bu defa da sen birak git. (Annenlere
tarafından
Gittim söz verdi yine aynı yine ayni
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Hayır gitmiyor çok şükür. Bekar arkadaşı yok zaten. Eşim arkadaşa düşkün değildir 
tarafından
Çok sevindim
0 oy
(880 puan) tarafından
Ay şimdi abim aradi gel diye hemn geliyorum dedi yaa nasıl sinirlendim gitme dedim oda beni böyle yola çıkarma dedi bende sende beni böyle bırakıp gitme ozman dedim hâlbuki uzun zamandır evden çıkmıyordu zoruma gitti yaaa
tarafından
Çok zoruma gidiyor benimde bizimle ilgilenmiyor yatıyor TV'ye telefona bakıyor bı telefon geldi hop gitti
(880 puan) tarafından
Devamlı yapıyorsa sıkıntı tabiki benimki devamli asla yapamaz çok nadir onun dışında asla alistirmadim
0 oy
(616 puan) tarafından
Gitmiyor Allah'tan kahve vs alışkanlığı yok genelde birlikte hallederiz kibar bir seklde uyar canim
tarafından
Anlamıyor ki söz verdi defalarca yine aynı:(
(616 puan) tarafından
Senin bir yere gitmene karışıyor mu
tarafından
Hiç bir yere tek başına gitmemme izin vermiyor ablamgile bile
0 oy
(830 puan) tarafından
Valla benim artık dilimde tüy bitti ve gına geldi doğum yaptığımdan beri doğru düzgün evde durmaz varsa yoksa arkadaşları 4 aylık bebemle ben yaşıyorum sanki evde alıştım artık umursamıyorum 
tarafından
:( Allah yardımcın olsun benim bebisimde 4 aylık
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Gitmez canim. Esinin ilgilenmesi zaman ayırması gereken eşi ve cocugu var böyle davranmasi yanlis hele ki şu virüs döneminde
tarafından
Üstelik eşim şuan dışarı çıkmaması lazım test yaptırdı inşallah polis falan durdururda para cezası yer aklı basina gelir
(3,888 puan) tarafından
Ya eşinde virüs varsa herkese bulastirir nasıl çıkar dışarıya.
0 oy
tarafından

Izin alır öyle gider. Laf ederim başının etini yirim yaparsa öyle :D 

tarafından
:D benimki de aynı olsa keşke dövecek beni laf soyledim diye
tarafından
Bi o özelliği güzel gerisi fıssss :D
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Gider canım. Ama ben çok karışmam sürekli yapmadığı için.
tarafından
Anladım benimki abarttı iyice
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Evet canım gidiyor ben sık sık ararım ailesi.üst katımda arar şikayet ederim. Tıpış tıpış gelir
tarafından
Benimkilerde aynı sesleri eminim duymuşlardır ama umutları da değil onların oysa söz vermişlerdi bekar arkadaşlarını silecek bizi ara diye hepsi yalan arasam ya açmıyor ya gecistirir kapatir
0 oy
tarafından
İş için gider sadece onun dışında gitmez
tarafından
Ne güzel çok sevindim
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Burasi mahrumiyet bolgesi gidecek bi yeri yokki kovsam gitmez
tarafından
Sevindim :)
0 oy
(55 puan) tarafından
Çok nadir bazen gider ben de o zaman arıyorum evde çok korkuyorum gel ses duyduk korkuyoruz gel kızım da gerçekten korkar babası olmadan uyumaz çocuk seni bekliyor Bak uyumuyor korkuyoruz gel diyorum bu taktiği bir dene bence
tarafından
Duygusuz anlamaz ki :( birde kaynanamgille altlı üstlü oturuyoruz onlara guveniyo sanirim
(55 puan) tarafından
Canım dini düşüncelerin neler bilmiyorum ama bununla ilgili bazı sureler ve zikirler var okumanı tavsiye ederim ve Hani niyet kocana Niyet edip Ayetel Kürsi Felak Naz ihlas ve Fatiha surelerini okuyup dua edersen İnşallah o da eşinin çocuklarını başında olur evde durur ben de dua edeceğim Senin için
0 oy
(10,189 puan) tarafından
Gidiyor arada ben sorun etmem açıkçası çok sık olmadıkça haftada bir çıkması onun da enerji toplaması için gerekli. Sürekli benle olması da yorar adamı paylaşım yapacak birilerine ihtiyacı var 
tarafından
Arkadaşları pislik hep o yüzden istemiyorum gitmesini sürekli gece arıyolar o yüzden istemiyorum gitmesini ama anlamıyor
(10,189 puan) tarafından
Bizim okuldan arkadaşları kuzu gittiği yer de belli 3 kafe var zaten ilçede. Haklısın o halde müdahale etmekte
0 oy
(12 puan) tarafından
Gitmez canım bakar arkadaşları yok arada abisiyle kuzenleriyle okey oynalarlar evde oda benide götürür 
tarafından
Ne güzel Allah bozmasın
0 oy
tarafından
Bnmkide evde yok gule gule gitsin 
tarafından
:( olan bize oluyo ama
tarafından
Aman artik laf soylemekten bikrm ne hali varsa gorsun
0 oy
tarafından
Evde bırakıp gitmeyi geçtim adam tatile gitmişti kızım 2 aylıkken çok zoruma gitmişti kızım çok zor bı bebekti çok kusuyo o da çok boğazında kaliyo olum riski çok yuksekti o halde birakip tatile gitti
tarafından
Allahım sabır versin :(
0 oy
tarafından
Gidiyo bazen ama takmıyorum artık gitsin kafam almıyo onu 
tarafından
Psikolojm bozuldu benimde iyice
tarafından
Bi ara iyice alıştı Her gün dışardaydı şimdi eve alıştı çıkmıyo ben artık takmıyorum
0 oy
(415 puan) tarafından
Hayr asla gitmez ben git kafa dağıt desemde hızı bırakıp gitmez onu gectm  bekar arkadasi yok evliler hepside evine bağlı zaten  gece vakti ne dsarisiyms  karşıyım 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 914 göst.
0 oy
30 cevap 540 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 337 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu