0 oy
936 göst.
Aile kategorisinde (308 puan) tarafından
daha 2senedir evliyiz 2senede flört ettik ama insanin içine girmeden taniyamiyosun 5ay sonra hamile kaldım ve oglum doğdu önceleri ağzında küfür olmayan bi lan lafına bile kızan adam simdi küfür eder oldu ama şöyle bisey var önce küfür eden hep ben oluyorum ve bu yüzden de suçlu ben oluyorum bu sabah tartıştık ve bana cam kase fırlattı tam özür dilemeye donecekken ve tuzla buz oldu heryer cam dedigi laf ilk fırsatta cocugu senden almayi cozucem ve seni yolliycam oldu dün doğum günümdü 3gun onceside evlilik yildonumu yemeğe fln gidildi ama soğukluk devam ediyodu artık sabretcek durumum kalmadi ama hadi cocuk babasiz büyümesin diye cekiliyo bu çileler anneme söylesem 2.evliligim dediksana dicek babamda huysuz kac senedir cekiyo anam bak ben neler cekiom dicek emzirmeyi bırakınca antidepresan kullanıp takmiycam oadami tabi evlilik devam ederse arastiriyo biyolunu bulsa almanın cocugu bugün bitcek içimi dökeyim dedim kusura bakmayın uzun oldu

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kavga her ailede olu aylimak yerine oturub kendinize ceki duzen verin en iyisi
(308 puan) tarafından
ben psikologa gitcemi soyledim zaten şehir degistirme durumu var tasininca gidersin dedi şimdide ben senle boşuna plan yapiyom yapmiycam dio zaten yapmiyo ki cicuk kandiriyo göz boyuyo kendi hiç suçlu değil canimdan bezdim emin ol
tarafından
Sadeca sen degil eşinde gitsin piskaloga onunda ihtiyaci var ayyy sinir oldum eşine
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
Canım her evde oluyo tartışma vs önemli olan saygınızı yitirmeden birbirinizin yüzüne baktıgınızda yaşadıklarınızı unutabiliyo musunuz bizde 1 yıllık evliyiz elhamdülillah tartışırız arada ama sevgi daha ağır basıyo ve bikaç saat sonra o da bende bişey olmamış gibi oluyoruz 
(351 puan) tarafından
Ki sizin birde yavrunuz var bağlarınız daha güçlü emin ol eşinde sende boşansanız birbirinizi ararsınız yastık değişir kader değişmez derler bizim oralarda
(308 puan) tarafından
ilkbaslar bizdede öyleydi cnm hamile kalınca işler değisti hele cocuk olunca cocukla tehditler devam etti ilk evliligimdekileri yaşadıklarımın hepsini bildigi için onları yüzüme vurmaya başladı ve ondan sonra söylenen kimi sözler unutulmuyo artik zaten mesafe vardi son zamanlar simdie cocugu bosanirken nasil alirim derdinde allah bozmasın mutluluğunu cnm
(351 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım seninde yuvana mutluluk huzur versin Rabbim. Eşinin ilk evliliği mi senin ilk evliliğindeki şeyleri başına kakıyor
(308 puan) tarafından
öyle valla degismiyoda
(308 puan) tarafından
evet ilk kendini o yüzden mükemmel saniyo oda biliyor bekarla evlenseydi onu kimsenin cekmiyceni amin cnm inşallah
0 oy
(544 puan) tarafından
Her ailede az cok tartısma kavga olur dozu kaçırmamak şartıyla ama asla çocugun dan wazgecme Oluru warsa güzelce oturun konusun Bi kötüden çıkayım Bi iyiye düşeyim yalan bu kaderinse her sekilde seni bulur hakkında hayırlısı olsun canım ufak tefek şeyler için asla yuvanı bozma derim
(308 puan) tarafından
valla doğru kaderinde her türlü seni buluyo öküzden erkeklerden nefret eder oldum yuvami yıkmaya niyetim yok ama karşı taraf napar bilmem
(544 puan) tarafından
Hep olurunu aramaya çalış mesela ewden duayı hiç eksik etme ewin içerisinde aç bakara suresini dinle güler yüzlü tatlı dilli karşıla muhabbet etmeye çalış
0 oy
tarafından
Peki neden argo konuşmayı tercih ediyorsun tartışırken evlilik kolay değil.  Tartışma esnasında mutlak ki  çoğu baba bu tehditleri ediyor . Boşanmak o kadar kolay olmamalı ağza bile alırken insan bin kere düşünmeli.  Hiç bir evlilik kolay değil ki
(308 puan) tarafından
boşanmayi hemenagzina alan karşı taraf cnm profile girip diğer paylasimlarida okursan anlarsın bırak ikimiz arasında demeyi gece yarısı ailesini arayip dedigi bile oldu bizimkileride ariyo insanlarında huzurunu bozuyo
(308 puan) tarafından
önceki evliligimde çok hakaret vardi ondan alışkınım diye düşünüyorum ama karsi tarafta zamanında bana köpek muamelesi çok yaptı bitek ilk evlilikten de kaynaklı değil yapılan hakaretler var önceki tartışmalarda ondan heralde bunu bende çözemedim inan
0 oy
(102 puan) tarafından
Oturun konusun bence küfür etmemek öğrenilebilir zor bir davranış değil.  Aranızda sanırım iletişim sorunu var ifade edilemiyor bazi şeyler o zamn da küfür edilebiliyor inşallah düzelir yakin zamanda 
(308 puan) tarafından
inşallah
0 oy
tarafından

Bak canım 12 yıl oldu evleneli daha siz yolun başında bile değilsiniz birde birbirinize iyice alışamadan bebeğün olmuş Allah sağlık versin ancak bunlar çözülmeyecek sorunlar değil al karşına otur konuş biz sözde düşün tam 8 yıl boyunca boşanıyoduk bi türlü boşanamadık hep sözde aslında sevdiğimizden birbirimizi kırsakda BOŞANCAM kelimesi çıkardı onu diyende hep ben olurdum eşim asla böyle bi imada bulunmadı şimdi herşey rayına oturdu sayılır diyorum bak dahada düzelecek kolay değil el adamıyla aynı evde yaşamak biraz sen susuver Biraz eşin susmuyosada hiç umursama sen konuşma onunla gör bak düzelecek boşanmak çare değilki 

0 oy
tarafından

Başanmak cozüm değil. Alttan alarak çözmeye çalışın.  Her erkekte var malesef.  Boşanmayı kafandan sil at    

Rabbim huzur versin evinize inşallah

0 oy
tarafından
Sende küfür etme çözüm çok basit yani küfürden çıkıyor kavga madem etme 
(308 puan) tarafından
elimde olsa birden cikiveriyor çözümü varsa uygulamaya hazirim
tarafından
Tut kız ağzını küfür edince huzurun kaçacak kavga çıkacak bunu düşün küfürbaz haydo musun bence tutabilirsin ağzını :)
(775 puan) tarafından
Küfür küfürü doguruyo canim ben hayatta ağzıma almazdım eşim ede ede şimdi bende ediyorum hemde daha yaraticiyim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 323 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 772 göst.