0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar oğlum 1 aylık ve ablam bi aydır yanımda bana bakıyo sezeryan oldugum için ve oğluma totte diyor ve sinir oluyorum of sizce ne yapmalıyım çok gıcık oldum o ne öyle düzgün bişeyde diyebilir dimi ama...  

23 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Bir aydır sana ve bebeğine bakan ablana teşekkür ederek işe başla bence küfür değil anladığım kadarıyla hakarette değil sevme biçimi öyke demek ki bunda gıcık olacak birşey yok bence ablan evine gitsin yoksa yaptıkları seni daha çok rahatsız edecek kadının bütün emeği çöp olacak 
(2,575 puan) tarafından
Ben çırto oğlumla uğraşıyorum:D 7/24 gaz çıkarma operasyonu duzenliyoruz
tarafından
Ohhh ev duman altı desene agsgahahhah
(2,575 puan) tarafından
Hemde nasıl :D bide gazı bırakıp pişkin pişkin gülüyor:)) babasi diyo atın bunu dışarı :)))
tarafından
Ahahahahahah ohhh yarasın
(2,765 puan) tarafından
Bir artıda benden benim ablamda yok öyle şeyler eskiden anlaşamıyorduk ama şimdi anlaşıyoruz ve düşün yani ablam daha kızımı kucağına almadı bu çok ağır dedi kendi bebeğime var 6 kilo benim kızım 7 kilo arada bir kilo var bahane uyduruyor işte sen bence o ablayı op başına koy benim kaymanın sevme biçimde nasıl biliyormu herkesin içinde go.tunu yiyim a.mini yiyim der ablamın oglugunada aynı şekilde bilig.ini yiyim .g.otunu yiyim der ben hiç karismiyorum o onun ahlaki
-Reklam-
+1 oy
(27,305 puan) tarafından

Oda öyle seviyor demekki ne var bunda

+1 oy
tarafından
Ne olmuş canım benim kızımı severken bir sürü şey söylüyorlar hiç bişey demiyorum sevgiden dolayı öyle dediklerini bildiğim için sesimi çıkarmiyorum
+1 oy
(880 puan) tarafından
Bir aydır baktığına sukretsene ah Ablam ah yanina gittiğimde ayrılmak istemedigim tek insan
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Hiç yanında kalmayabilirdi de niye bu açıdan düşünmüyorsun 
+1 oy
tarafından
Sevsin ne olacak ki?
+1 oy
(964 puan) tarafından
Surda ne kadar değişik insanlar görüyorum var ya kiz o senin ablan o çocuğu sevmese orda sana bakar mi bırak ne diye severse sevsin
+1 oy
(2,181 puan) tarafından
ahahah ahahahahhaha ahahahahah ne guldum ya :D :D lohusalik basa vurmus belli ki :D cocuk dilinde kofte demek istemis kadin ne var bunda benim dili kopasica kaynana ogluma ana avrat kufrediyo senin takildigin seye bak :D :D napsin 1 aylik bebege sayin yegenim beyfendi mi desin :D
tarafından
Hahahaha Kız Allah ömrünü uzun etsin ana avrat düz giriyor derken direk dümdüz mü
(2,181 puan) tarafından
valla guzelce kufrediyo oglana  :D
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benim babam oğluma neler söylüyor gülüyorum. Ne var ki bunda bakarken iyi de severken bişey deyince mi kötü? Tuhaf..
0 oy
tarafından

Valla komiksiniz ne var sanki ne demiş ki. Benim kardeşim oğluma neler diyo şişko patates, kırmızı domates sevimli top  :D  sevmese niye sevmiyo deriz. ???

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bulmak bunamak ☺
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Keşke bakmasaymis kıymet bilmeyen birisiniz demekki sinir olacaginiza şükredin bir ablaniz var ve size bir aydır bakıyor üstüne de teşekkür edin 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Totte tottikini yerim dersin ya onun gibi kötü birşey değil açıkçası
0 oy
(12,851 puan) tarafından
İşini gücünü bütün düzenini bırakıp yanına gelmiş senin arkasından yaptığın hiç olmamış demek ki öyle sevmek istiyor benim oğlumu böceğim diye de seven oluyor hiç de kötü bir şey düşünmüyorum her şeyi takma bu kadar kafana 
0 oy
(182 puan) tarafından
Vallahi ne kadar gereksiz şeyleri takıyorsunuz sewme şekli öyle demmeki millet ne derdi var sizin dert ettiğiniz şeye bakın teşekkür etmelisin bence ablana bnm Bi ablam var arayıp sormaz bile ne güzel sizinki yanınıza gelmiş
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ne var ki bunda ablana teşekkür edeceğine şikayetçi oluyorsun benim ablam doğum yaptigimda yanıma bile gelmedi sadece hastaneye geldi yalandan hem bizde çocuklarımızı severken değişik şeyler söylüyoruz bazen dert etme bence keyfini çıkar ablan yanındayken 
0 oy
(10,153 puan) tarafından
Ben de köfte yerine kızıma tötte derim ay çok saçmasınız ya valla 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bebek ne anlayacak ya küfür etmiyo sonuçta bide bakmaya yardıma gelmiş sanki çok mecbur millet .. belli etsen ben olsam bir dk durmam alındığın şeye bak
0 oy
(7,856 puan) tarafından
Yazık ablana vala ne var bunda 1 aydır bakiyo sen o lafına mi takildin ben kardeşime baksam 1 ay sevme seklime böyle dese uzuntude ağlarım çok kırılırim bidaha asla ona.gitmem konuşurum ama mecbur olduğum.icin kardeşim olduğu için
0 oy
(160 puan) tarafından
Keşke bnm ablamda çocuklarıma baksa onları sevse ama bnm ablam bnle konuşmaz bile bence değerini bil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 304 göst.
0 oy
4 cevap 135 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 466 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde ceylan_38 (43 puan) tarafından soruldu