0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Her seye karismalarina sinir oluyorum. Ama daha ikiside bana bir kotu soz etmedi . Nazımı hep çektiler. 

Ama evime  karismalarina sinir olurdum.  Simdide oglen kaynanaya kıyafetlerim artik gelmiyor göbeğim baya çıktı dedim. Gitmis kayınbabaya geline 1 2 takim kiyafet alalım demiş.  Simdi ikisi oturmuş salonda factbook tan bana kiyafet bakıyorlar. Cok mutlu oldum ya . 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karismalari demek senin kotulugun icin degil
-Reklam-
0 oy
(614 puan) tarafından

Bizim anne babamızda bazen siniır edebiliyor canım napacaz onlarda anne baba:) Seni Düşünüyorlar Iste Üzme Sende Onları 

(913 puan) tarafından
Prof resmine bittim ahahah)))))))
(614 puan) tarafından
:D hahaha
0 oy
(119,002 puan) tarafından
Rabbim başka dert vermesin bunlar guzel seyler☺️
0 oy
(1,161 puan) tarafından
vallahi ne  iyiymisler.   bence  olur  bak iyiliyigi dusunuyorlar.  sende bazen altdan al.      canim kendi ailemiz bile bazen yapar.   vallahi seni seviyorlarki bir lafina sana elbise bakiyorlar.  afferin yani.
0 oy
tarafından
Onlar da öyle bi tip naapcan
0 oy
(132 puan) tarafından
Çok güzel bir incelik canım bence kirma onları  ben kaynanaya hediye alırdım arayıp tsk bile etmezdi keşke benim kaynanamda öyle olsaydı ama nerdeekiymetini bil bence 
0 oy
tarafından
Benim kayınpeder de bana hamileyken kazak filan almıştı bol bol giyerim diye sonra bi kavga ettik benden kötüsü yokmuş neler dedi bana beddua etti ben sadece şunu diyim kimse kendi annen baban gibi olamaz net
0 oy
tarafından
Sizinki iyiymiş bana kaynanam kendi pijama mı verim diyor
0 oy
(5,492 puan) tarafından

Böyle kaynanaya can kurban, evlendiğimden beri kızım sana da şunu aldım diye 1 çiğit bişeyini görmedim. Herkese battaniye almış ev hediyesi 1 battaniye, 2 terlik aldı. Bi de bi züccaciyeden tepsi aldı ben herkese adım diye ama kocam ödedi:D

tarafından
Yok valla hakkını yiyemem evlendim el opmeye gittim zuccaciyeye soktu 1000 tl li malzeme aldi. Sonra 2 takim kiafet aldi. Ben baska sehirde yasıyorum hwr geksiginde pazara ugrar sebzemk meyve mi alır yogirt tereyag sut getirir.  Geçen kardesim anneme laracadan 500 tl ye tencere seti almış ne guzelmis dedim doye gitti aynisindan bana da aldı.  Asla bana bir sey almıyorlar diyemem.  
Keza kayinbabam öyle evimde ne eksikse bakar haber bile vermez gider alır gelir.
(5,492 puan) tarafından
Biz de aynı uzağız, Allah razı olsun, kışlık kurumu yapar bulgur, ince bulgur, yarma gönderir tereyağı süt v.s de. Ama hiç bana Özel öyle bi toka getirmedi. Bebeğe ne yapar bilmiyom

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 816 göst.
0 oy
11 cevap 377 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 498 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ecrinsu (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,711 kullanıcı

...