0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar canım bisey istese yada kıyafet görsem almak istesem eşime diyemiyorum nedeni ni bende bilmiyorum ama çekiniyorum o konuda ama ne istesem alır 

18 Cevaplar

+1 oy
(27,177 puan) tarafından

Ilk zamanlar bende öyleydim ama zamanla alışıyorsun merak etme

tarafından
Öyle mi diyorsun
(27,177 puan) tarafından
Tabiki ama kendini gelistir iste briseyler oyle alıştırma
-Reklam-
+1 oy
(118,484 puan) tarafından
Sadece nisanliyken az utanirdim sonra saldim cayira ☺️
tarafından
Nisanliyksn daha iyiydim isterdim
0 oy
(43 puan) tarafından
Ben iki yıllık evliyim kendim alıyorum mesela satış yapıyorum kendi paramla alırım insan hiç bir şey istemem 
tarafından
Çalışan olsam sknti yok
(43 puan) tarafından
Kendin evde yapabilir sin canım
tarafından
Doğum geçsin de canım 39 hftligim doğum oldu olacak inşallah
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ben para konusunda öyleyim canım. Asla para isteyemiyorum eşimden. 
tarafından
Bende isteyemiuroim canım kendi verir
(4,666 puan) tarafından
Çok şükür ben çalışıyorum ihtiyacım olmuyor ama bazen sıkıştığımda eşimden değil babamdan kardeşimden isterim. Onların dışında başkasından para istemek imkansız benim için.
0 oy
(816 puan) tarafından
5 yıldır evlıyız hala bısey ısterkn cekınıyorum. Ya parası yoksa ya ekstra masraf yapıyosam dıye ısteyemm bazende laf arasında buda cok guzelmiş ihtıyacımda var aslında neyse derım oda alacak durumdaysa alalım der öyle alır
tarafından
Bende öyleyim
0 oy
tarafından
Zamanla alışırsin canim bende oyleydim utanirdim bi sey istemeye baktim ben istemesem almiyor bende istedim
0 oy
tarafından
Iste cnm eşinden istemicen de kimden isticen sana bakmakla yükümlü sonuçta eksiklerini ihtiyaçlarını karşılamak zorunda. 
tarafından
İstemesem alır ama isteyince sanki yük oluyor gibi hsieidyorjm
0 oy
tarafından

Bende basta bikac ay cekindim ama suan 9 sene olacak yakasina yapisiyorum :D

0 oy
tarafından
Ben 2.5 yıldır evliyim aynı sorun bende hala var 

Ben nedenini evlenmeden önce çalışıyordum herşeyi istediğim gibi alıyprdm şimdi eşimden para almak vs zoruma gidiyor buna bağlıyorum

Eşim derse teklif ederse alırım yoksa kendim istemem 

Para da aynı şekilde o eve bırakırsa bırakır yoksa ben istemem
0 oy
(6,691 puan) tarafından

:D ilk aylarda bende utanırdım eşimdi sonuçta lakin yabancı gibiydi isteyemiyordum şimdilerde ise ooooooo adam biktiracam sonunda:woot:

0 oy
(266 puan) tarafından

Kız çok pişman olacaksın ilerde :D çünkü bende öyleydim şimdi çok saçma geliyor esinden  istemeyenceksinde kimden isteyeceksin canım alıştır kendini artık ilerde sende benim gibi kendini gülersin :D

0 oy
tarafından
2 buçuk senelik evliyim canım suni çekiyo bile diyemiorum daha 
0 oy
(3,702 puan) tarafından
3 yıllık evliyim Allah razı olsun ne istersem nerde gözüm kalırsa alır ama gel gelelim bende senin gibiyim bir şey isterken çekiniyorum  açaba parası mı cokki pahallı mi geldi ki almaz mı ki  niye böyle bilmiyorum ama çekiniyorum ama her seferinde ne yapacan parasını beğendiysen al diyor 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben birşey gorunce veya konu açılınca alsak mı diye sorarim :D kıyamaz alır zaten 
0 oy
tarafından
Bn acaba parasi varmi yokmu diye cekinirim isterken . O da soyle param varsa alirim yoksa olunca alirim der 3.5 yillik evliyiz cekinirim daha
0 oy
tarafından
Çekinme bacım kocadan cekinmek olur mu 
(4,647 puan) tarafından
Eski post :D
0 oy
(21 puan) tarafından
Ayy kardesim bende oyleydim. Hatta harcligim bitti isteyemedim ve gidip gizlice cebinden para aldım sanırım istemekten daha kolay geldi. Cunku bekarken hep kendimi kazanip yiyordum. Neyse esim durumu farketti ve beni incitmeden konustu daha sonra ben istemeden o bana para birakmaya basladi derken 4 senelik evliligin vermis oldugu guvenle suan elindeki parayi depara kalkip ben aliyorum Allah affetsin :D. O yuzden cekinme suan donup o gunlere bakinca guluyorum 
(4,647 puan) tarafından
Eski post :D
(21 puan) tarafından
Yıkıldım :D
(4,647 puan) tarafından
Hahahah :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,588 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 331 göst.