0 oy
1,022 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

<3 625 25 0CAK Hz. Hamzamızın Şehit Oldugu Tarih . . 

<3 VE 25 OCAK 2019 BENIM HAMZAM DOGDU çok Şükür binlerce kezz şükür .  Tevafuk diyee birsey var, Allah onu senin karşina çıkardıysa 

Bunun bir sebebi vardır ☝☝☝

İnsanların karakterini okuyabilirsiniz bu da bir sünnettir  Mesela evlatlarınızın karakterini okuyun Sert mizaçlı çocuğunuzu uysallaştırmaya çalışıp durmayın bırakın o hamza gibi olsun yumuşak mizaçlı cocugunuzu kız gibi olucak endişesiyle sertleştirmeye çalışmayın bırakın o Ebubekir gibi olsun Efendimiz kimsenin karakterlerini değiştirmeye çalışmadı Onlara İslamı anlattı ve ahlaklarını terbiye etmeyi öğretti Sen dedi hamzasınnn sertsin evet ama buna sınırlama getirmelisin Sen dedi Abbassın sevilmeyi seviyorsun ama insanların hislerine saygı duymalısın Sen dedi Üseydsin şakacısın evet ama lafın gideceği yere dikkat etmelisin Sen dedi Ammarsın açık sözlüsün ama bazen susmayı öğrenmelisin Sen dedi Haticesin ticarette iyisin ama diğerlerinin fikirlerini de almalısın Sen dedi Fatmasın cesursun ama yerini bilmelisin Sen dedi Ayşesin kıskançsın ama sınırı kaçırmamalısın.

7 Cevaplar

0 oy
(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım rabbim bağışlasın inşallah öyle olur çok güzel yazmışsın tatlım 
tarafından
Amin cnm inşAllahh ♡
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Merhaba canım... Rabbim güzel ömür ler versin inşallah :) bu arada yazıyı sen mi yazdın yoksa alıntı mı? 
tarafından
Alıntı canım gonca diye birinde görmüştüm cok guzel anlatmisti uzuncaa :) Allah razi olsun ondanda .
(236 puan) tarafından
Maşallah çok beğendim de hatta şuanda netten bulmaya çalışıyorum:)
tarafından
Dur canim ismini vereyim instagramin.https://www.instagram.com/gonulayyildizz/ bu canimm.
(236 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Maşaallah ne güzel yazmışsın çok begendim. Bu arada bebeğin elleri çok güzel ya tırnakları kuaförden çıkmış sanki manikürlü ALLAH nazarlardan saklasin
tarafından
Kuzum ilk dogdu elleri oylee :) bendee cok seviodum tirnaklarini masAllah rabbim hepimizin evladini korusun :)
(3,458 puan) tarafından
Amin canim insaallah. Ama dikkat et çizmesin yüzünü falan annesi
tarafından
Buyudu teyzesi 4 aylik oglum :) burda yeni doğmustu :))
(3,458 puan) tarafından
Oyy maşaallah ona
tarafından
:)) sagol canimm
0 oy
tarafından
Hey maşallah:) ❤
tarafından
Benim yavrusum da  büyüse 3-4 aylık olsa su günler geçse hayırlısıyla...
tarafından
Buyur canim buyur ben hep agladim cok zor zamanlar gecirdim geciyor zamanla.
tarafından
Valla bende aynı durumdayım canım tecrübesiz değilim aslında ikinci çocuğum ama kendimi bi yalnız bi aciz hissediyorum inşallah lohusalık psikolojisidir de çabuk geçer
tarafından
Evet cnim o lohusalik cok kotu rabbim yar yardimci olsunnn
tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aynı gün doğum yapmışız cnm rabbim Evlatlarımızı ilimle donatmayı daim etsin  evladının acısını göstermesin inşallah 
tarafından
Evet canim cok cok sagolasinn.
(5,311 puan) tarafından
Sende kuzum :)
0 oy
(242 puan) tarafından
Sizi tebrik ediyorum hayirli evlat olsun Inşallah cok hosuma gitdi yazdiklariniz benim Hamzam 9 ocakda dogdu ama ben ocak ayinda onun şehit oldugunu bilmiyordum bile. Eşim verdi ismini ben Ilyas olsun isdiyordum ama şimdi bulari okuyunca mutlu oldum iyikide Hamza koymuşuz
tarafından
Rabbim sizinde hamzanizaaa ömürler versin nasıl guclumu hamza ismi etkiliyo galba bebekleri her isim gibi bizim ki guclu masAlalh cevremdeki hamzalarda oyle :)
(242 puan) tarafından
Benim buyuk oglum Davut guclu cocuk hakikaten etkiliyor. Bunu daha bilmiyorum her halde ogle olur agabeyisine benzetiyorlar
0 oy
tarafından

iste buna cok inanirim sirf oglum hz.yusuf gibi guzel yuzlu ahlakli olsun diye yusuf koydum bide tevavuktur tam hamile oldugumu ogrendim yusuf suresindeydim mealini okuyordum oglum olursa yusuf koyacam.dedim Rabbim nasip etti bu arada oglumun adi yusuf mirac cok sukur yusuf yuzlu insallah huyuda öyle olur yagizi uygulamaya ilk girdigimde kayit olurken yazdim oylece kaldi ama ben yusuf annesiyim <3<3

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 614 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde sultanss (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
0 oy
12 cevap 278 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu

374,721 soru